21

Odp: 303D slabo pali na rozrusznik

daj mu trochę ognia w kolektor ssący

22

Odp: 303D slabo pali na rozrusznik

popieram ja używam opalarki pali od strzału -zawsze

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

23

Odp: 303D slabo pali na rozrusznik

To że słabo pali to może być słabe ciśnienie na garkach,za późny zapłon,słabe sekcje i wtryski i na końcu gniazda ale to by stukał na gorącym.A jak rozrusznik nie jest przesmarowany to będzie słabo kręcił z resztą jak i słabe aku. nie wspomnę o aluminiowych przewodach i starych klemach.

24

Odp: 303D slabo pali na rozrusznik

Sebastian napisał/a:

Witam mam 323 mam też  podobny problem słabo  pali tzn. kręci ale  po dłuższym kręceniu  odpala dopiero . Podczas  kręcenia  kopci  na  biało . Dopiero jak przestanę i drugi raz zaczyna kręcić odpala . Na ciepłym  silniku od pierwszego strzału pali . :hmmm:
Świecy nie nam  . Jaki  jest najbezpieczniejszy  sposób na jego odpalenie  w zimę ?

A pisaliśmy już o tym: Potrzebna jest do tego sześćdziesiątka lub czterdziestka i wałek przekaźnika mocy. Ustawiasz traktorki pleckami do siebie, reszty sobie poszukaj bo jest opisana. Z moich doświadczeń wynika, że w mojej stajni czterdziestkę  najłatwiej zniewolić do jakiejkolwiek pracy w ciężkie mrozy, a jak ona zagra to cała reszta nie ma wyjścia.
Na chwile obecną używam samostartu bo jest pod ręką i spełnia pokładane w nim nadzieje. Dawno temu opanowałem rozsądne jego stosowanie, bo bez niego wywalałbym straszne pieniądze na regenerację rozruszników i kupno akumulatorów. Wiem że ten preparat budzi różne emocje, ale Silnik IFA jest dla niego wręcz stworzony - w życiu mi nawet raz nie stuknął co się czasem zdarza w 4011 i Transitach, mimo, że wiele razy z wku......a totalnego odpowietrzałem kombajn przy jego użyciu.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

25

Odp: 303D slabo pali na rozrusznik

to moze bys zdradził te tajne użytkowanie startra jak cos to ja użwam knota choc staram sie nie odpalac forszaja zzima

26

Odp: 303D slabo pali na rozrusznik

od samostartu jest łagodniejszy plack do tapicerki ... a tak samo skuteczny smile przy ym dym z komina ma ładny zapach big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

27

Odp: 303D slabo pali na rozrusznik

właśnie jedna z firm która sprzedaje nowe NH używa tylko plack w razie problemu z odpaleniem (odpala miękko)

28

Odp: 303D slabo pali na rozrusznik

Witam.
Panowie, co może być powodem. Jak odpalam to kręci ,kręci już bez rozrusznika i nagle łapie obroty silnik i normalnie pracuje  i ma moc. Pompa wtryskowa?
Pozdrawiam.

29

Odp: 303D slabo pali na rozrusznik

Ciężko się w tym połapać, ale pewnie tak.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.