Temat: Kolejny patent

To bardzo pomysłowe szczególnie, kiedy pracuje się z agregatem uprawowo siewnym zastanawiam się tylko, z jakiego ciągnika obciążniki pasują na tą ramę???

http://www.allegro.pl/item148979657_forsznit_303.html

2

Odp: Kolejny patent

Wystarczy włożyć kamień :-)

http://img329.imageshack.us/img329/8698/thumbzsrepz2.jpg

3

Odp: Kolejny patent

KAMIEŃ troszke to nie estetyczne i spaść może :-)

4

Odp: Kolejny patent

Łoj chyba kamień bardziej estetyczny od tej całej ramy :-) fakt jakby spadł na goleń to byłoby kiepawo :-((

http://img329.imageshack.us/img329/8698/thumbzsrepz2.jpg

5

Odp: Kolejny patent

303 jest na tyle długi i ma orgyginalne obciązniki 500kg , że takie  kombinowanie nie jest potrzebne , no chyba że założymy agregat uprawowo-siewny 4 m big_smile

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6

Odp: Kolejny patent

Ja swoim miałem przyjemność pracować z agregatem podorywkowym KONGSKILDE   DELTA i przy wyjeździe na wzniesienie, co prawda spore przód mi zerwało i miałem problem do przodu na dwóch kołach z agregatem w ziemi nie dało rady, cofać też z nim nie wolno, bo talerze mogą popękać. Więc czasem bardziej dociążony przód mógłby się przydać.

7

Odp: Kolejny patent

A ja myślalem że agregaty podorywkowe są jednymiznajlżejsych to ile on warzył?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

8

Odp: Kolejny patent

Ja swój agregat podorywkowy 7 łapowy (3,2 m) podnosze nawet C-360, ale mam tylko łapy + wał. W polu to 323 ma co z nim robić.

9

Odp: Kolejny patent

7 łap i 3,2 szerokości chciałbym zobaczyć fote tego agvregatu ,one są w jednym rzędzie?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

10 Ostatnio edytowany przez tom323 (2006-12-16 13:11:46)

Odp: Kolejny patent

Łapy są w dwóch rzędach (4+3). Coś takiego jak tutaj ten drugi od góry tylko bez talerzy i przy moim są łapy trochę szerzej. Teraz nie mam możliwości wstawienia zdjęcia swojego. No i oczywiście mój agregat tyle nie waży co tam pisze.

11

Odp: Kolejny patent

Ja takie rozne obciazniki kupuje na zlomie. 1 mb szyny kolejowej to 49 albo 60 kg. Ale rozne takie smieszne rzeczy przywoza - nawet kowadla . Wogole najlepszym sklepem jest zlomowisko smile

12

Odp: Kolejny patent

piotrfire napisał/a:

A ja myślalem że agregaty podorywkowe są jednymiznajlżejsych to ile on warzył?

Warzy nie za wiele około 1000 kg. Ale jest dość długi no i to było spore wzniesienie. Drugi ras wjeżdżałem tyłem

http://www.kongskilde.com/Soil/Brands/K … +DELTA.htm

13

Odp: Kolejny patent

Tak z wyglądu to w życiu nie pomyślałbym że to potrafi poderwać przód w 303 moj uprawowy jest dużo dłuższy i szerszy a przód nawet nie podskakuje

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

14

Odp: Kolejny patent

piotrfire napisał/a:

moj uprawowy jest dużo dłuższy i szerszy a przód nawet nie podskakuje

Pracujesz szerszym niż 3 m ??? Ja tym pracowałem 2 / II lub 2 / III  bo nie miał siły ciągnąć

15

Odp: Kolejny patent

a co widzisz wtym dziwnego mówimy o uprawowym mój ma4,2 m i jest ok

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

16

Odp: Kolejny patent

piotrfire napisał/a:

a co widzisz wtym dziwnego mówimy o uprawowym mój ma4,2 m i jest ok

Zwracam honor myślałem, że podorywkowy. A co do uprawowego to masz całkowitą racje.