1

Temat: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

Ja nie znam sie na tym ale może sie naucze

www.koniezimnokrwiste.czo.pl

wchodzić bo konie to potęga

2

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

chyba jeśli nie ma opcji co do kasy, czyli można wydac ile się chce to na bank 323!!

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

3

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

Chodzi o forszaja 303 i 323, tak?
Oczywiście, że 323, dlaczego? - młodszy rocznik, wygląd zewnętrzny, kabina, itd.
Nie trzeba się znać, wystarczy mieć oczy.

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

4

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

Kolego ciągnik Fortschritt przeważnie, podkreślam przeważnie kupujemy dlatego, że chcemy mieć stukonny traktor , a nie stać nas na stukonny traktor. Wobec tego kupujemy taki na jaki naciułaliśmy gotówki i jeśli jest jej więcej to jest to ZT 323, a jeśli jest jej mniej to jest to ZT 303. Oglądałem już kilka ZT 323 i zawsze jest tak, że sprzedający chce wziąć jak najwięcej, a kupujący chce dać jak najmniej. Na przyłkład sprzedający pisze w ogłoszeniu 100% sprawny kpl. zaczepów i obciążników, a na pytania: Jak się włącza żółwia?, Dlaczego na tylnych kołach nie ma obciążników?, Gdzie jest tylny, dolny zaczep? odpowiada, że musi już iść gdzieś zadzwonić, bo coś tam, coś tam... a Panie bo ta pneumatyka, elektryka... a, coś tam spuszcze.
Taka gadka. Pozdrawiam, życze cierpliwosci i sukcesów.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5 Ostatnio edytowany przez forszajfield (2009-12-08 22:33:51)

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

Krótko  mówiąc    tylko  i  wyłącznie  323

6

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

Jak masz więcej kasy to tylko 323 ładniejszy, nowszy i szybszy a w polu lepsze przełożenia na poszczególnych biegach smile

7

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

forszajfield napisał/a:

Krótko  mówiąc    tylko  i  wyłącznie  323  :gun:  ,  komfortowa  kabina  ,  szybszy  na  drodze :walka:  i  ładniej  wygląda  :dance:

Moim zdaniem komfortowe powinno być łóżko, szybki - samochód, ładna - kochanka, a traktor powinien być sprawny, silny i niedozaje..ania jak żona. Zalecam daleko posuniętą ostrożnośc względem wieku i stopnia zużycia.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

8

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

MAREKPE napisał/a:
forszajfield napisał/a:

Krótko  mówiąc    tylko  i  wyłącznie  323  :gun:  ,  komfortowa  kabina  ,  szybszy  na  drodze :walka:  i  ładniej  wygląda  :dance:

Moim zdaniem komfortowe powinno być łóżko, szybki - samochód, ładna - kochanka, a traktor powinien być sprawny, silny i niedozaje..ania jak żona. Zalecam daleko posuniętą ostrożnośc względem wieku i stopnia zużycia.

Jak  się  rozglądałem  za  forszem  i  oglądałem  u  jednego  gościa  który  jest  wymieniony na  tym  forum ( chandlarz)  to  myślałem  że  nie  przeżyję  tej  próby  tego  forsza  .  To  był  303  ,  jak  go  odpaliłem  to  z  kabiny  zaczęła  odpadać  rdza  big_smile   a  huk  w  kabinie  to  taki  był  że  myślałem  że  zaras  będzie  dachował  :wow:  chociaż  w  miejscu  stał 


Po  namyśle  przejechałem  300  km  i  kupiłem  323 .  kosztowało  8  tysi  drożej  ale  warto  było  smile

9

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

forszajfield napisał/a:

Po  namyśle  przejechałem  300  km  i  kupiłem smile

I o to chodzi. :brawo: Z naciskiem na stwierdzenie "po namyśle"

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

10 Ostatnio edytowany przez forszajfield (2009-11-07 22:55:12)

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

MAREKPE napisał/a:
forszajfield napisał/a:

Po  namyśle  przejechałem  300  km  i  kupiłem smile

I o to chodzi. :brawo: Z naciskiem na stwierdzenie "po namyśle"

a  co!!!!????  nie  podoba  się  to  stwierdzenie???

Jak  się  masz  za  inteligenta  no  to  już  twój problem 


My  na  wsi  dajemy  sobie  radę  bez  takich  inteligentów  jak  ty

11

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

Forszajfield, na moje oko źle odczytałeś posta. Coś nerwowy jesteś.

12 Ostatnio edytowany przez forszajfield (2009-12-08 22:35:21)

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

sławek 42 napisał/a:

Forszajfield, na moje oko źle odczytałeś posta. Coś nerwowy jesteś.

może  i  tak  ,  sorki  marekpe

13

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

forszajfield napisał/a:

ps  czasami  trzeba  zapić  te  kłopoty :red:

Zły sposób na kłopoty, nie tędy droga

        tylko żebyś czasami nie mówił, że cię pouczam.

tel: 605107385  czynny non stop
ZT 323 A 89`
E 512 77`
B 200/5 83`
Brakuje mi Trabanta   http://img77.imageshack.us/img77/6011/fzt303nb5.gifhttp://img519.imageshack.us/img519/7425/cccp.jpghttp://img148.imageshack.us/img148/4215/trolex.jpg

14 Ostatnio edytowany przez forszajfield (2009-12-08 22:36:17)

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

tatamarty.323a napisał/a:
forszajfield napisał/a:

ps  czasami  trzeba  zapić  te  kłopoty :red:

Zły sposób na kłopoty, nie tędy droga

        tylko żebyś czasami nie mówił, że cię pouczam.

spoko

15

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

forszajfiled nie moge sie zgodzic z toba ze o john deere malo i slabo pisza bo jestr drogi i nie kazdego stac ale serwis jest super podwarunkiem ze znasz angielski oni maja strone w internecie z katalogami wszystkich maszyn rozebranych do srubki i kazdy moze zobaczyc tam za darmo zreszta jak ja robie cos przy swoim to patrze bo jest wszystko co i jak nawet podaja kody do zamienników np rozmiary gwintów itp i sa tam maszyny sprzed wojny ale tylko po angielsku .

16

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

forszajfield napisał/a:

może  i  tak  ,  sorki  marekpe   

za  dużo  kłopotów  w  życiu  no  i  dzisiaj  za  dużo  piwka


ps  czasami  trzeba  zapić  te  kłopoty :red:

Nie ma sprawy, chciałem Cie pochwalić za rozsądek, a Ty zjechałeś mnie jak burą sukę.

ps. Dzięki za -

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

17

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

joker-konin napisał/a:

ale serwis jest super podwarunkiem ze znasz angielski oni maja strone w internecie z katalogami wszystkich maszyn rozebranych do srubki i kazdy moze zobaczyc tam za darmo zreszta jak ja robie cos przy swoim to patrze bo jest wszystko co i jak nawet podaja kody do zamienników np rozmiary gwintów itp i sa tam maszyny sprzed wojny ale tylko po angielsku .

Mam takie katalogi na płytkach do wszystkich maszyn Claas (6 płyt) z 2006 roku Jakby ktoś potrzebował to slużę pomocą

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

18

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

a są jeszcze inne forszaje np. 300 305 320 325

www.koniezimnokrwiste.czo.pl

wchodzić bo konie to potęga

19

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

Kolego, potrzebuje jakieś info do Class dominik 108sl maxi, 1996r

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

20

Odp: Mam pytanie którego byście wybrali forszaja Uzasadnijcie wybór !!!

DamianBorek napisał/a:

Kolego, potrzebuje jakieś info do Class dominik 108sl maxi, 1996r

Jak już pisałem płyty zawierają katalogi. Jest ich sporo i trzeba by było się dokładnie w nie zagłębić. No i język tylko angielski.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia