301

Odp: Pompa

na olx sa gotowe pompy

GG 16238418

302

Odp: Pompa

Kamil nie badz taki skromny , sa Twoje pompy ktore robia *** robote . Mam taka niecaly rok. czasu i powiem szczerze hydraulika fruwa . Ramiona podnosnika pekaja a hydraulika nie  wymieka dzwiga wszystko .Mam dodatkowo 2 silowniki wspomagajace i jest ok nic nie nie grzeje jak na oryginalnej pompie pomimo ze nie mam podpietej chlodnicy oleju . Modernizacja jak najbardziej godna polecenia

303

Odp: Pompa

Panowie przy przebiegu 800MTH od nowości padła mi pompa przy NH i kupiłem nową. Obecnie mam 2800MTH i lata. Ta stara nowa leży na półce i dałbym ją zrobić bo pewnie jakaś pierdoła. Gdzie ją dać do sprawdzenia?

304

Odp: Pompa

Tuchola tylko tam jest chyba kilka zakładów a hylmet jednym z nich kumplowi regenerowali do mf 61xx. Kosztu nie znam na razie chodzi.

305

Odp: Pompa

Wiem tylko tam jest tyle firm, żebym nie trafił na lipiarzy sad Najlepiej to firmę z polecenia.

306

Odp: Pompa

Przywlokłem pompy z traktora ZT i szukam pomysłu aby sprawdzić je jakoś. Ma ktoś jakiś patent?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

307

Odp: Pompa

Jak ręką nie idzie krecić to powinna być ok smile

308

Odp: Pompa

luz na wałku wychodzacym z pompy też świadczy o stopniu zużycia,mam jedną padniętą z bizona i ręką nie moge jej ukręcić,ale ma niezły luz na wałku od napędu.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

309

Odp: Pompa

Mam pytanie z pompy prawej chce zrobic lewą, przekładam wałki w pompie, górny na dolny i odwrotnie a zasilanie też zamieniam z wyjsciem, chodzi mi o zębatą ruską?

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

310

Odp: Pompa

Nie każda ruska da się przełożyć.

311

Odp: Pompa

To nsz 16 prawa zębata, da się taką

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

312

Odp: Pompa

Panowie jak powinno się mierzyć to ciśnienie jakie daje pompa. Zanabyłem zegar  tylko nie wiem czy na obrotach w pizid..... czy na biegu jałowym?

313

Odp: Pompa

daj w pizdę nawet na 4 jałowej

314

Odp: Pompa

sorry.. na 3

315

Odp: Pompa

I tak i tak. Obie wartosci są miarodajne,  z tym ze trzeba na zimnym i rozgrzanym oleju mierzyć.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

316

Odp: Pompa

Na zimnym mam 50 na wolnych obrotach i 150 po przygazowaniu. Mam się zacząć już martwić czy to 50 jest ok dla wolnych ?

317

Odp: Pompa

Sprawdź na rozgrzanym, wtedy będzie miarodajne.

318

Odp: Pompa

Może nie koniecznie pompa. Sprawdź na rozgrzanym

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

319

Odp: Pompa

Jak poskładam błotniki i resztę po malowaniu to się ostentacyjnie po wiosce przejadę wink Innego pomysłu na rozgrzanie go nie mam, przecież nie będę zapinał gruberów od trzydziestki, sąsiad by powiedział że mi się w d.... poprzewracało

320

Odp: Pompa

Kamil2610 napisał/a:

na olx sa gotowe pompy

Szacun dla kolegi za skromność. Kupiłem od Kamila pompę na OLXie i jestem MEGA ZADOWOLONY. Mało że jestem zadowolony z pompy to jeszcze trafiłem na gościa, który ma "Forsza" w małym paluszku i chętnie dzieli się wiedzą. Kamil - "flachę weselnej" wiszę Ci za pomoc. Jesteś SUUUPER GOŚÄ†!!!