361

Odp: Pompa

A nie problem to chyba wymienić nic mi się nie rozleci w środku ?

362

Odp: Pompa

Hej Panowie, zapytam tutaj, mam ruską pompę i na zimnym podnosi elegancko na wolnych obrotach ale jak się rozgrzeje to trzeba dać trochę gazu żeby pochwycił ciężki pług. Zalany mixem 30l hl46 i 5l hl100, wydaje mi się że oliwa się za szybko rozgrzewa a nie zwróciłem uwagi na chłodnicę oleju. Też tak macie czy jestem wyjątkowy? :0

363

Odp: Pompa

Ruska pompa jest skonstruowana akurat do gęstych olejów, tam wsio idy silnikowy w typie naszego superolu cc 20w50.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

364

Odp: Pompa

Ruska pompa i wszystko jasne .... leżą u mnie gdzieś na magazynie dwie wzmacnianie co nie daly  rady kręcić owijarką , bo ciśnienie max 120 dawaly nowe sztuki .

365

Odp: Pompa

No to mi się udało z pompą do ruska bo kupiłem wzmocnioną na 200 bar no i podkręciłem na zaworze do tych 200 i teraz ładnie podnosi. O większej wydajności nie brałem bo tylko by mi się czasem olej grzał

E 516 na części
Telefon 695 076 269

366

Odp: Pompa

Moja też ładnie podnosi do tego są siłowniki 2 jeszcze, tylko z czasem ten nieszczęsny olej się grzeje. Pługi to ze 2 tony ważą pewnie, dokładnie taki tylko 4 skibowy
https://www.agriaffaires.pl/uzywany-spr … l4016.html

A zapytam jeszcze o pompę wspomagania w zt303 czyli tą pod pompą hydrauliki, jaka tam idzie prawa czy lewa? Mam tam teraz zaślepione i planuję wstawić nsz10 żeby skrzynię smarowała. Starą pompę niestety już wywaliłem i nie wiem w którą stronę kręci tam.

367

Odp: Pompa

już wiem pompa lewa ;p

368

Odp: Pompa

gdzie mogę takie coś dostać, chodzi o redukcję z wałka 16mm na wałek 22mm pompy hydraulicznej
https://i.postimg.cc/s27vHpDx/Przechwytywanie.jpg

369

Odp: Pompa

witam . ogarnie mi ktos pompe ruska do 323?

370

Odp: Pompa

Na olx jest kamil sprzedaje gotowe a jak nie to sam kombinuj

371

Odp: Pompa

Stanie się coś, jak wywale rurkę łączącą 2 trójniki w chłodnicy oleju hydraulicznego i zrobię pełen przepływ przez chłodnice? W filtrze powrotnym przy zbiorniku jest zawór bezpieczeństwa to nawet jakby zapchało filtr to nie powinno chłodnicy rozdupczyć, dobrze mi się zdaje?

372

Odp: Pompa

0ryginalna chłodnica pęknie gdy dasz pełny przepływ na nią dla tego masz tam taki bay-pas przykręcony było to już omawiane  . Trzeba założyć chłodnicę oleju od bizona i wyrzucić  ten bay-pas dając wszystko  na chłodnice .

GG 16238418

373

Odp: Pompa

O to słabo ale dzięki za radę.

374

Odp: Pompa

A jakbym chciał zostać przy oryginale, to co tam jest skopane skoro po rozgrzaniu chłodnica jest zimna?

375

Odp: Pompa

oryginalna ma tam taki bay pas i tam sa takie dławiki ze niewielka część oleju przepływa przez chłodnice a jak dasz pełen przepływ to ją rozerwie bo jest na niej ciśnienie
trzeba założyć taką chłodnicę jak w linku poniżej i pozbyć się tego bay pasa .
https://www.olx.pl/oferta/chlodnica-chl … wx2sX.html

GG 16238418