Temat: Propozycje Nowych Kategorii

Powstały nowe kategorie i fora tak więc zapraszam do dyskusji na nowe tematy :beer:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

Proponuję temat "Sprzęgła mosty i inne ......" przedstawić w postaci :
Tylny most
Przedni most
Skrzynia biegów
WOM
ULS
Sprzęgło
Przystawka przedniego napędu
Inne

3

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

sławek 42 napisał/a:

Proponuję temat "Sprzęgła mosty i inne ......" przedstawić w postaci :
Tylny most
Przedni most
Skrzynia biegów
WOM
ULS
Sprzęgło
Przystawka przedniego napędu
Inne

Sławku nie da się tego zrobić , nie można dzielić for na podfora. Czyli do kategori ciągniki podzielonej na układ paliwowy , silnik , elektryka itd. możda dodać dodatkowe fora , które odciążą już istniejące.  Mam nadzieję że przedstawiłem to zrozumiale.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

Załapałem. Tak czy inaczej, ważny jest efekt końcowy. Można istniejące "Sprzęgła, mosty i ...." traktować jako "inne" a pozostałe tematy dodać.

5

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

Mówisz i masz i jeszcze na dokładkę moderujesz smile

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2009-12-01 21:25:53)

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

Dzięki Łaskawco !
Będę szczery, o przednim moście nie wiem nic. Trochę blado moderować coś takiego.

7

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

Witam
Moim skromnym zdaniem powinien być założony  dział ,, zrób to sam " w maszynach różnych marek mam taką nadzieje żel wielu pomysłowych i zaradnych  których na tym forum nie brakuje podzieli się ( pochwali ) swoimi dziełami , lub wielu niepewnych swoich petentów będzie mógł  skonsultować to z innymi smile
Proszę o poważne rozważenie mojej propozycji i pozdrawiam Piotrek

8

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

dobry pomysł już robię

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

a mógł  byś zrobić temat o Fortschritt E 930 ? w dziale inne maszyny ?

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

10

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

Tak jak szef prosił. Myślę że przydało by się stworzenie pod forum takiego jak o roślinach tylko na temat hodowli, bydło mleczne, mięsne, trzoda, i coś jeszcze może. smile co o tym myślicie ?

11

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

no pomysł całkiem dobry

Rolnik z powołania:-)

12

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

Przydałby się wątek OPONY niestety mam zablokowaną funkcję

13

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

A możesz  sprecyzować  jakie  opony ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

14

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

9,00-R20 do pszyczepy 8 t

15

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

uslugi dla rolnictwa itd

16

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

środki ochrony roślin i nawozy

17

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

PawełS.64 napisał/a:

9,00-R20 do pszyczepy 8 t

Może  Bendek ma ?  Założył wątek o oponach w dziale sprzedam .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

18

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

W temacie opon 9.00-20 to królami dealerów są złomiarze, bo każdy pocięty Liaz czy jelcz to dla nich kłopot pozbycia się kilku opon.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

19

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

to nie jest koncert życzeń propozycja---> ankieta---> wynik zadecyduje

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

20 Ostatnio edytowany przez andrzej612b (2012-11-02 00:15:37)

Odp: Propozycje Nowych Kategorii

,, zrób to sam " i środki ochrony roślin i nawozy - to będzie to - zawsze się przyda ......:dance: a i o  oponach się przyda .