41

Odp: Problem Z Biegami

nie jezdze nim bo przymierzam sie do kupna  , wiem o tym biegu od własciciela obecnego , wyskakuje pod obciązeniem podobno , a co do zt303 to wizualnie mi nie odpowiada tongue

42

Odp: Problem Z Biegami

wygląd jest na drugim miejscu t25 też piękny nie jest a nim robisz big_smile ja miałem kupić 303 był w stanie idealnym ale właściciel mnie w ch*ja zrobił no i kupiłem 323 bo nic innego w tedy znaleźć nie mogłem

43

Odp: Problem Z Biegami

ja szukam od ponad miesiaca i nic kilka szrotów odnalazłem tyl ko sad do wiosennych prac jeszcze długo tak ze bede szukał usilnie

44

Odp: Problem Z Biegami

powodzenia w poszukiwaniach ale dobrze Ci radzę szukaj też po 303 technicznie to jeden czort co 323 różni się pierdołami.

45

Odp: Problem Z Biegami

nie kupuj takiego wynalazku bez jazdy próbnej. chyba że za śmieszne pieniądze. Masz fotki i znasz cenę zapodaj podyskutujemy. Podczas jazdy próbnej może sie okazać że skrzynia wyje tłucze itd....  jak moja. jak ma lekko jest cicho a jak cięzko to głowa boli, no i czeka mnie wydatek. Jak będziesz go oglądał sprawdź poziom oleju w skrzyni ( po prawej pod schodkami)
Na wężyku powinno być min 50% jak oleju nie widać to nie dobrze....

46

Odp: Problem Z Biegami

jak się nie boisz zabawy  z rozbieraniem i to nie małej  to bierz  jak nie kumasz mechaniki i nie kochasz  smarów to się nie pakuj

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

47

Odp: Problem Z Biegami

jak Wojtek mówi
Taki ciągnik to wyzwanie albo dla twoich umiejętności mechanika no i dla portfela
jak nie masz umiejętności to musisz mieć gruby portfel i dobrego mechanika

48

Odp: Problem Z Biegami

no bo  jak by nie patrzył ...   kupno ciągnika z niby  wysakującym biegiem  za powiedzmy 10 tys   do tego  remont skrzyni za około 4 tys mamy 14 tys do tego zawsze się cos znajdize i wyjdzie 16 tys więc  gdzie tu sens ??  chyba że ta okazja jest za 7 to jeszcze ujdzie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

49

Odp: Problem Z Biegami

drodzy koledzy mzm problem ze przełanczaniem biegów w 303. 123 biegi chodzą dobrze jest problem jak reduktorem przełanczam na wsteczny nie idzie włączyć biegu jak szarpne do przodu to wskoczy sprzegło chodzi dobrze 1 i 2 stopień rozłancza co może być powodem?????

50

Odp: Problem Z Biegami

To jednak sprzęgło ciągnie co możesz zrobić ?albo tokarka albo drugie sprzęgło

51

Odp: Problem Z Biegami

w tym roku wymieniałem docisk i tarcze jak  by ciągneło  sprzęgło to by były objawy na każdym biegu

52 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2014-03-29 00:22:16)

Odp: Problem Z Biegami

Choinka od biegów 123 jest dość oddalona od kół od jazdy do przodu i wstecz, więc tu raczej nie powinno być problemu. No chyba, że pojawiły się jakieś wzdłużne luzy i załączanie wstecznych biegów przesuwa jakoś choinę od biegów 123. Może jeszcze być problem z dźwigniami, ich prowadzeniem i całym mechanizmem zmiany biegów. Najlepiej zdejmij pokrywkę od skrzyni i jakąś breszką spróbuj przełączać biegi i grupy, i dobrze patrz co się dzieje na kołach i przesuwkach.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

53

Odp: Problem Z Biegami

tak zrobie w przyszłym tygodniu zdejmne pokrywe i zobacze

54

Odp: Problem Z Biegami

Witam kolegów . Wiecie czy można załatwić tulejki do wodzików lewarków  zmiany biegów ? Ostatnio palucha sobie przytłukłem o błotnik  przy zmianie biegów na szosowe . Takie luzy są na wodzikach ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

55

Odp: Problem Z Biegami

u PiotraK

56

Odp: Problem Z Biegami

na olx.pl i na allegro widziałem. Ja swoje napawałem na szybko

57

Odp: Problem Z Biegami

To że masz luz to nie znaczy że jest na tulejkach

58

Odp: Problem Z Biegami

Tomek racja ! Nie tylko ale z resztą sobie  poradzę . Dzisiaj zawiozłem do  tokarza ma mi tulejki z "teflonu" dorabiać . Jestem ciekawy czy to takie dobre ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

59

Odp: Problem Z Biegami

może koledzy coś podpowiedzą .to po kolei .nie mogę wcisnąć 4 biegu ,zwaliłem dziś pokrywę ze skrzyni i zębatka cała !!!  przesówka na 3 bieg wchodzi lekko a na 4 za skarby się nie chce przesunać !  wodzik ok !! .spuszczę jutro olej odkręcę dekiel z dołu może z  góry i z dołu ją wepchnę na 4 i się rozrusza? może jakaś zadra ? ?? albo synchronizator się posypał ? może jakąś rada?

Leszek   dla kolegów'

60

Odp: Problem Z Biegami

może ci blokuje fasoka w przesówkach. wystarczy rozebrać i podszlifować albo ze starych środków od ftryskiwaczy doiąć