Temat: Fortschritt zt 303

Oto mój nowy nabytek zakupiony wczoraj jeszcze tylko czeka na przywiezienie jak przyjedzie zrobie więcej fotek
http://img694.imageshack.us/img694/4573/moto0122.jpg

2

Odp: Fortschritt zt 303

Napisz ile dałeś na pierwszy rzut oka to brakuje połowy obciążników. Ale ogólnie wyglada dobrze , no morze oponki zdałoby się zmienić. Jak podasz cene to zobaczymy czy zrobiłeś dobry interes

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3 Ostatnio edytowany przez korner2 (2009-12-19 10:45:17)

Odp: Fortschritt zt 303

Dałem za niego 5500 a reszta obciążników jest w garażu bo odpadła, a oponki przednie to do wymiany

4

Odp: Fortschritt zt 303

odpalałeś go?

5

Odp: Fortschritt zt 303

Nie udało się odpalić bo aku sie rozładowały i 3 tygodnie nie był odpalany

6

Odp: Fortschritt zt 303

Jeśli tylko oponki do wymiany to cena dobra , lecz dziwi mnie fakt że praktycznie wziąłeś ciągnik w ciemno bez odpalanie i sprawdzenia czegokolwiek.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

7

Odp: Fortschritt zt 303

Na fotce wygląda dobrze, do tego czerwony jak Ferrari więc pewnie szybki będzie smile
Za te pieniądze to on wygląda bardzo dobrze, ja za 6,5 prawie 2 lata temu kupiłem kupę złomu i do dziś do końca go nie wyremontowałem.
Na dworze -12 °C i nie odpalił skubany, tylko dym wydmuchuje z tego co płomieniówka pali, najgorsze że nie wiem czy mam zimowe paliwo, ale trochę podładuje aku i spróbuje raz jeszcze.

8 Ostatnio edytowany przez korner2 (2009-12-19 14:47:27)

Odp: Fortschritt zt 303

Poprzedni właściciele wyglądali na porządnych ludzi i raczej nie mieli powodu do oszukiwania, a tak poza tym to było -12 a on stał 3 tygodnie bez odpalania

9

Odp: Fortschritt zt 303

Skoro do końca chodził, to będzie działać .Za tę cenę 100 koni i z przednim napędem, moim zdaniem warto. Wystarczy nim uprawić 8 ha ziemi i dopłaty diabła z DDR-u spłacą.

10

Odp: Fortschritt zt 303

no nawet  ładnie sie prezentuje   to że nie odpalił to się niema co dziwic w nocy było -20C   tylko szkoda że w ciemno  wziołeś  mogłeś poczekac na odpowiednią pogode by go odpalic

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: Fortschritt zt 303

Ja swojego jak kupowałem to dziadek obejrzał i padło słowo "bierzemy" a facet zdziwiony z tekstem wyskoczył, a nie odpalacie??!
A na to dziadek no w sumie możesz, to odpal.
Podszedł było 10-15sek na nagrzanie świec i brum^^
Myśle że w moim przypadku koleś chciał pokazac że ciągnik dobrze pali.
A kolegi ferrari też wygląda na niczego sobie.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

12

Odp: Fortschritt zt 303

ja też się nie dziwie że nie chce odpalić. W takim mrozie  bez pożądanego kopnięcia i płomieniówki nie zapali nawet całkiem sprawna maszyna.
Jak nie zamierzasz używać go zimą to nie nie przejmuj na 8ha ........

13

Odp: Fortschritt zt 303

ja zeby swojego dziś odpalic to mu nawet płomieniówka nie pomogła   jedynie co to samostart go pobudził do życia    śniegu mamy jakieś 15-20cm  -15 w stodole było  ale musiał odpalic i odpalił  tongue  pozatym to nie pogoda na ciagnik     wkażdym razie żadne górki  mnie dziś cofło  całe szczęscie że hamulce w przyczepie jeszcze dobre smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

14 Ostatnio edytowany przez mocne255 (2009-12-19 18:09:39)

Odp: Fortschritt zt 303

Ja jak musze odpalać w taki mróz,to przez wom odpalam długi wałek tylko od orkana i jazda.Nie ma że boli musi odpalić tylko że potrzebny jest drugi traktor najlepiej 60 lub zetor.

15

Odp: Fortschritt zt 303

ale w jaki sposób ??  wałek się kręci w prawo (chyba)  stajac  tyłami do siebie ciągnikami to w jednym i w drugim ciągniku będize sie kręcił wałek w przeciwną strone czy sie myle ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

16

Odp: Fortschritt zt 303

No to u mnie podobnie jak u Damiana tylko tata z wujkiem byli oglądać ładnie wyglądał był kompletny no to wzieli. Poprzednie jak oglądali to albo nie miały zaczepów, belek od podnośnika, a jeden to powiedział żeby przyjechać na wiosne bo za duże mrozy

17

Odp: Fortschritt zt 303

Ciągnik który kręci musi być przełączony na zależne obroty wom wrzucasz luz na reduktorze i przez wsteczny leci.Forszajowi włączam Wom na 1000 i kręci bez zarzynania rozrusznika i aku jak jeszcze dobrze podgrzejesz płomieniówke,lub dasz cygaro to pali bez problemu.Bez żadnych samostartów i innych wynalazków.

18

Odp: Fortschritt zt 303

Hah, ja nie mam womu w swoim niestety....I nie wiem dlaczego;/

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

19

Odp: Fortschritt zt 303

Pewnie lał się olej i ktoś go wyciągnął i zaślepił deklem z blachy.

20

Odp: Fortschritt zt 303

Hah, ja nie mam womu w swoim niestety....I nie wiem dlaczego;/

Więc załóż nowy wątek (oczywiście nie tutaj) i wszystko wyjasnimy

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty