Temat: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

proszę wypełniajcie

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

Jak sport ekstremalny

3

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

A ja jako wszystkie trzy.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

4

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

A ja pierwsze i ostatnie a poza tym to raczej nic innego nie potrafie

5

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

Polak potrafi Ty też na pewno.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

6

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

ja jako hobby smile

Sprzedam U-4514

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

Ja zaznaczyłem pierwsze. Na razie studiuje (jeszcze rok) ale już mam z dzierżawami koło 50 ha ornego i z 50-60 łąk i pastwisk do tego na dzień dzisiejszy 30 mamek mieszańców z limousine,  chciałbym dojśc do 50-60 matek i tylko z tego se utrzymać. Mam nadzieję że się uda:)

8

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

no powodzenia wink areal nie maly tylko Forsza i wio

9

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

zdecydowanie główne źródło utrzymania, a dodatkowa praca (informatyk) jako dodatkowe źródło utrzymania. Żonie zawsze mówię że z ziemi żyjemy a z komputerów mamy na przyjemności tzn. wypady do knajpek, basen, kino, itp i oczywiście z tego jeszcze moją pasję czyli motory których roczne utrzymanie pochłaniają ok 5 tysiaków.

gg 5118068

10

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

no u mnie główne źródło utrzymania ale jak czegoś się zasadzi pod szkłem z 1ha też się liczy ?

GG-11131606 Spokojny ze mnie chłopak weź podejdź pogadaj looknij !!
Nie szukam awantury, powodu do kłótni !! Lecz męczę atmosferę jaka jest tu między ludźmi
http://koleso.topof.ru/logos/pneumant_logo.gif
błędów nie popełnia tylko ten kto nic nie robi smile

11

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

gospodarstwo to kręgosłup moich pieniędzy, mały procent to pieniądze z innych źródeł, przemyt, dziwki, haracze, wymuszenia ale to bardzo mało wink

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

12

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

Fenol coś czuję że mogli byśmy się zaprzyjaźnić wink a Twoje "inne" źródła utrzymania mogli byśmy rozwinąć do tego stopnia aby przynosiły dochód taki jak gospodarstwo - a może kilka kilkakrotnie większy wink

gg 5118068

13

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

jako dodatkowa na razie mam 4.5 ha ale niedługo ojciec pujdzie na retke bedzi + 12 i 4 dzierżawy od sąsiada

http://img.userbars.pl/122/24382.jpg

14

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

Bardziej jako hobby! Choć wiadomo jak się dobrze pomyśli to jakiś grosz na wakacje zostanie 😉

15

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

16 lat jako główne źródło utrzymania. Teraz hobby bo pracuję w wyuczonym zawodzie u kapitalisty.
Jestem kierownikiem utrzymania ruchu w dużym zakładzie produkcyjnym.

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

16

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

Ja swoje gospodarstwo prowadzę z zamiłowania zaczynałem 14 lat temu od 7 ha teraz obsługuję łąncznie z dzierżawami jakieś 105ha dodatkowo żonka prowadzi sklep z częściami do maszyn rolniczych

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

17

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

I jak na Tym wychodzi Zoneczka? Opłacalny interes?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

18

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

U mnie gospodarstwo jako hobby, taka odskocznia od stresów które serwuje własna firma.

19

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

z bratem w niepisanej spólce  ponad 200ha to się nie da jako hobby ,raczej.

Leszek   dla kolegów'

20

Odp: Jak traktujesz gospodarstwo rolne

chyba jesteś największym bambrem na forum:)

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.&#8221;
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]