41

Odp: witam numery pasów

Siemka . Ktoś  mi  poda nr.  pasów  jezdnych z  lewej  strony te  co idą  wprost  od silnika ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

42

Odp: witam numery pasów

Idź na pierwszą stronę tego wątku i tam wszystko jest.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

43

Odp: witam numery pasów

Wie ktoś jakie są nr.  pasów  co i idzią  na sieczkarnie ? Sieczkarnia firmy Rekord Cliper .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

44

Odp: witam numery pasów

panowie potrzebuję nr. pasa napędu sieczkarni do 512 tego od silnika, stary nie ma oznaczen a już pada.

45

Odp: witam numery pasów

Panowie- pas na napęd hederu to według polskiego nazewnictwa i standardu musi być 25x3410

GG 7727942 Pisać nawet jak niedostępny

46 Ostatnio edytowany przez 14K (2014-08-12 19:34:27)

Odp: witam numery pasów

Witam wszystkich

Zrobiłem małą ale baaardzo pomocną ściąge wszystkich pasów do Fortschritta 512/514 Istnieje mozliwośś, że coś pominąłem.. zależało mi szczególnie na 512 więc powinno byc dobrze. Polecam wydrukowac na jednej stronie i zalaminowac żeby nie podrzeć, nie upaprać.

https://lh6.googleusercontent.com/-RuM3xZXxjvQ/U-pPWQ77UlI/AAAAAAAAAMw/ZmE046Ht5mY/w958-h660-no/779.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-XX6cGQ6eRj4/U-pPZr_m6cI/AAAAAAAAAM4/hoWiRDPPkLQ/w958-h653-no/780.jpg

47

Odp: witam numery pasów

Grzegorz 89 co to za szyfry?

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

48

Odp: witam numery pasów

Teraz rozumiem, a wykasowanie tego najlepszym rozwiązaniem.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

49

Odp: witam numery pasów

Koledzy mam takie pytanie, ponieważ właśnie zakupiłem mdw 524 niebieski z sieczkarnią biso i widzę że kończy się już pas od napędu sieczkarni, ten który idzie od koła pasowego z silnika do elektrosprzęgła, czy ktoś wymieniał taki pas i jaki symbol tego pasa, w katalogu niema takiego pasa a ja nawet nie wiem co zamówić. Proszę o pomoc bo żniwa blisko. pozdrawiam.

50

Odp: witam numery pasów

U mnie jest 2HB 3110 LA

51

Odp: witam numery pasów

Pasek napędu podajnika zbożowego
Ktoś się orientuję jaki rozmiar ma ten pas? wink

52

Odp: witam numery pasów

Spc 3350

E 516 na części
Telefon 695 076 269

53

Odp: witam numery pasów

Dzięki wielkie wink

54

Odp: witam numery pasów

Właśnie też go wymieniłem. tylko że ja kupiłem SPC 3150. Wlazł Ciężko i mógłby być trochę dłuższy. w sumie taki mam napisany na naklejce z rozmiarami pasów. tylko dlaczego podali 3150 skoro ciasno wchodzi?

55

Odp: witam numery pasów

pasuje, spc 3150. wymiana tego pasa to żadna przyjemność zresztą jak większość w mdw.
koszt 139 brutto z tagexa.
Dziękuję za podpowiedź.

56

Odp: witam numery pasów

Koledzy potrzebował bym rozmiar paska od włączania młocarni w mdw 525