Temat: pompa hydrauliczna e-512

Szukam szukam i nigdzie nie znalazłem informacji o tym jakie ciśnienie oleju wytwarza ta pompa i jaki ma wydatek tzn ile litrów na minute?z góry dzięki za informacje smile

http://iv.pl/images/28787378765493351481.gif

2

Odp: pompa hydrauliczna e-512

jaka pompa podaj model i najlepiej fotke

3

Odp: pompa hydrauliczna e-512

Panowie mam pytanie-jaką część układu hydraulicznego zasila duża a jaką mała pompa hydrauliczna? Chodzi o E514

4

Odp: pompa hydrauliczna e-512

Mała pompa zasila rozdzielacz czyli rura wysypowa, wariator no i w hederze siłowniki no a duża układ kierowniczy i podnoszenie całego hederu

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

5

Odp: pompa hydrauliczna e-512

Dzięki Andrew smile

6

Odp: pompa hydrauliczna e-512

Cześć.
Mam prośbę mam wo wymiany już pompę hydrauliki w swoim E 512.
Ale za nic nie mogę dopasować polskiego odpowiednika (z hylmetu np) niby są to polskie odpowiedniki PZS-KZ-25 ale na mojej niemieckiej są jakieś cyferki bez jednolitego kodu.
Wiem że obroty są lewe jest wieloklin (6) i tyle sad

7

Odp: pompa hydrauliczna e-512

Cześć!
Po pierwsze nie dubluj postów, bo jako człek z natury leniwy brzydzę się pracą i usuwanie niepotrzebnych postów zakłóca mój spokój. Po drugie dobieranie jakiegokolwiek polskiego odpowiednika to jest Twoje ryzyko. Jest w ogłoszeniach masę używanych pomp za śmieszne pieniądze, a ich założenie gwarantuje ci spokojną i bezawaryjną pracę. Zawsze jeszcze możesz wymienić swoją (za dopłatą) za regenerowaną w Pankowie(patrz zakładka SKLEP).
Powodzenia!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

8

Odp: pompa hydrauliczna e-512

witam, panowie podepne sie pod temat, odpalilem dzisiaj kombajn po zimie, i tu zonk , nie dziala cala hydraulika, kompletnie nic, kilka dni temu byl wymieniany orbitrol. jest jakis sposob na sprawdzenie pompy hydrauliki w 512?

9

Odp: pompa hydrauliczna e-512

Odłącz wąż od pompy i po uruchomieniu skieruj go do wiaderka i sprawdź czy tłoczy olej. Ps zobacz filtr hydrauliki, który jest w zbiorniku hydrauliki.

10

Odp: pompa hydrauliczna e-512

zeby ten filtr sprawdzic to musze ta gore zbiorniczka rozkrecic?

11

Odp: pompa hydrauliczna e-512

Tak

12

Odp: pompa hydrauliczna e-512

ok, jutro sprawdze to.

13

Odp: pompa hydrauliczna e-512

Ale wątpię, żeby to był filtr bo musiałby być zabetonowany, żeby w ogóle hydraulika nie działała! Poproś kogoś, żeby odpalił kombajn a ty zdejmij wąż i zobacz!Ps olej kiedy zmieniałeś?

14

Odp: pompa hydrauliczna e-512

olej byl zmieniany 4 sezony temu,

15

Odp: pompa hydrauliczna e-512

to looknij z tym wężem!

16

Odp: pompa hydrauliczna e-512

jak się nie mylę filtr oleju 512  jest w zbiorniku pod zakrętką po prostu go wyciągnij sprawdż stan oleju wymiana oleju nic nie zmieni   popuść gdzieś wąż na ciśnieniu może się odpowietrzy.

Leszek   dla kolegów'

17

Odp: pompa hydrauliczna e-512

sprawdzalem pompe, popuszczalem przewody cisnieniowe i nawet kropelka nie poleciala , czas na nowa pompe

18

Odp: pompa hydrauliczna e-512

może jeszcze spróbuj dobrze zalać pompe

E 516 na części
Telefon 695 076 269

19

Odp: pompa hydrauliczna e-512

a o zalaniu pompy nie pomyslalem, dobra podpowiedz wink

20

Odp: pompa hydrauliczna e-512

pompa zalana i wszystko zaczelo dzialac, dziekuje za pomoc ,daje plusiki