1 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2010-02-12 23:53:53)

Temat: Zlot miłośników marki IFA

Jak już prędzej wspomniałem w tym roku odbędzie się pierwszy europejski zlot miłośników marki IFA, ale żeby za bardzo się nie rozpisywać zacytuję maila, jakiego otrzymałem od samego organizatora zlotu:

"Gnieźnieński Klub Miłośników Trabanta TRABRYGADA Po raz pierwszy organizuje Europejski Zlot samochodów marki IFA „IFA MEETING -GNIEZNO 2010”. Od czterech lat klub TRABRYGADA organizował popularny w Polsce zlot marki Trabant zwany „ Trabi Szoł Gniezno”. Zlot cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród posiadaczy trabantów oraz aut zaprzyjaźnionych przyciągając z roku na rok coraz więcej uczestników dlatego w tym roku postanowiliśmy zorganizować imprezę na większą skalę. Impreza odbywać się będzie na terenie dawnego poligonu w Cielimowie koło Gniezna. Piękne widoki, Wigwam to wszystko będzie pozytywnie współgrać z imprezą. Cały zlot trwać będzie 3 dni od 10/12 września 2010 i koniec paradą przejedziemy przez całe miasto Gniezno aż do     ulicy Pałuckiej. W roku bieżącym spodziewamy się większej ilości uczestników (około 200 pojazdów) niż w latach ubiegłych (ok. 70 aut w roku 2006/2009)...."

internet : www.trabrygada.gnieznocity.com
E-mail : klub@trabrygada.gnieznocity.com

Myślę, że impreza warta uwagi, zwłaszcza, że jesteśmy w "rodzinie". Może tu uda się zorganizować jakieś spotkanie? Co o tym sądzicie? Kilka traktorów i kombajnów mogłoby zrobić tam niezłe zamieszanie... big_smile:D

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

2

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Mogło by być wesoło i ciekawie , myslę jednak , że trzaba by o tym poinformować organizatorów bo jakby na to nie patrzeć to 512 czy 323 to nie trabant

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: Zlot miłośników marki IFA

No i do gniezna co niektórzy mają kawałek...:( żeby forszajkiem lecieć...:)

http://iv.pl/images/28787378765493351481.gif

4

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Ja Bym chciał tam być ale musiał bym sie zabrać z kimś z moich okolic co by jechała albo by miała po drodzie, wiadomo na paliwo sie dożuce.

5

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Ciekawa sprawa ja się piszę, przecież niekoniecznie trzeba przybyć Forszajkiem! Co prawda dla niektórych kawałek ale myślę,że warto.

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

6

Odp: Zlot miłośników marki IFA

WITAM:)
To ja jestem organizatorem tej imprezy:) I pragnę Was zaprosić serdecznie na tą jakże nie typową imprezę. Miejsce zmieniło się na teren gdzie w ubiegłych latach odbywał się zlot. Będzie to wielki plac na terenie Stada Ogierów przy ulicy Kłeckoskiej w Gnieźnie:) Jeśli przejedziecie przez bramę wjazdową to serdecznie Was zapraszamy:) Każdy pojazd z pod znaku IFA jest mile widziany:) Wiem, że nie każdy ma blisko ale myślę, żeby raz w roku zobaczyć takie przedsięwziecie warto się zebrać w sobie i przyjechać:) pozDDRawiam każdego z osobna:)
www.ifameeting.gnieznocity.com <--- na dniach stronka będzie funkcjonować i będziemy was informować co i jak:)

7

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Witamy serdecznie! My będziemy na pewno. No chyba, że nagle wyskoczy coś poważnego.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

8

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Cześć Johnek i dzięki za zaproszenie.

9

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Dzięki kolego za zaproszenie, forszajowcy na pewno dopiszą!!!

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

10

Odp: Zlot miłośników marki IFA

jak czas pozwoli to wpadne tylko swoją 512 przez tom obwodnice[to myśle że mie by zatrombili] tylko 60 kilasów

11

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Gdybyś miał jechać zapewne postarali byśmy się zapewnić ci eskorte:walka: Mam coś na takie okazje Koguty na dach i pośrodku napis Pilot :smiley:

12

Odp: Zlot miłośników marki IFA

rmails 60 kilosów to troche jak na kombajn tongue bo to sie jedzie i jedzie big_smile  wiem cos o tym smile ale jak byś nim tam wpadł na ten zlot to bys zamieszanie zrobił big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

13

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Traktor jak by ktoś miał tam blisko też było by zamieszania

14

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Nie pamiętam kto, ale ktoś niedawno kupił 323 i przejechał nim na kołach 450 km w 13 godz
60 km kombajnem to udręka ale dla tych z tyłu....
kiedyś prowadzali kombajny pod Moskwe
rmalis ja cie nie podpuszczam ale nie przyjedziesz kombajnem.......

15

Odp: Zlot miłośników marki IFA

oponki mam wszystkie nowe gorzej instalacja [działają mi tylko halogeny na dachu i jedna postojuwka  z tyłu a koguty z gałęziami pospadały]

16

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Zlot ten będzie trwał trzy dni, więc wielu z nas, z tych którzy przyjadą, na pewno się minie. Dobrze, że zlot ten nie jest uzależniony od "naszej" obecności, tak jak poprzednio, bo pewnie znowu na chęciach przyjazdu by się skończyło. Na pewno organizatorzy przygotują jakiś plan zlotu, więc można będzie się jakoś poumawiać. W okolicach Gniezna jest sporo Fortschritt'ów, więc może zawita i ktoś spoza forum?

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

17

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Piotrze  K  Jak  jesteś  miłośnikiem  marki  IFA  to  bierz  na  lawetę  silnik  i  jedź  na  zlot!  Myślę  że  pojawienie  się  na  zlocie  ciągnika  czy  kombajnu  marki  FORTSCHRITT  wyposażonego  tylko  w  silnik  IFA mija  się  z  celem  a  obecność  samego  silnika na  zlocie  który  przyjechał  na  maszynie  innej  marki stawia  nas  w  dość  kontrowersyjnym  świetle.  Nie  jest  to  silnik w  którym  można  się  zakochać ,  nie  posiada  żadnego  doskonałego  rozwiązania  którym  można  się  szczycić. Wiem  że  Ty "kochasz"  tą markę  bo  z  niej  żyjesz  ale  bez  przesady .

18 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2010-03-28 02:01:56)

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Wow, radosna twórczość dragona powróciła? Zanim napiszesz znowu coś w tym stylu, to może najpierw przeczytaj dokładnie wątek. Intencje zlotu wyjaśnione są na początku, a i sam organizator na ten temat już się wypowiedział... Więc o co Ci chodzi? Zanim jednak odpowiesz, zapewne znowu złośliwie, jak to masz w zwyczaju, to dowiedz się co to w ogóle znaczy IFA (w kontekście motoryzacji oczywiście). Dla ułatwienia, sprawdź jak się do IFY ma Trabant, jak się do IFY ma Wartburg, jak się do IFY ma Simson, Jak się do IFY ma MZ'tka, jak się do IFY ma Multicar, jak się do IFY ma Robur, jak się do IFY ma Barkas, no i w końcu jak się do IFY ma Fortschritt? Jest jeszcze tego trochę, ale te nazwy na pewno obiły się o Twoje uszy i już nie będę Cię innymi męczył. Nie jest to trudne, Wikipedia na pewno Ci pomoże...
Co do silnika, to nie napisałeś o który silnik IFY Ci chodzi, no ale na tym forum dominuje jeden więc domyślam się jaki silnik masz na myśli i zapewniam Cię, że się mylisz, bo ma on kilka ciekawych i niespotykanych rozwiązań, no ale masz prawo tego nie wiedzieć. Poza tym, kombajny i traktory Fortschritt, poza samymi silnikami, z IFĄ mają jeszcze wiele innych wspólnych elementów, no ale tego również masz prawo nie wiedzieć, dragonie22...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

19

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Za imprezo typu zlot miłośników ify jestem na tak.
A co idzie o śilnik to niema co się podniecać  dragan ma rację.

20

Odp: Zlot miłośników marki IFA

Jak ktoś ma pecha albo nie dba o sprzęt, to nawet Mercedes go nie zadowoli... No ale to ani wątek, ani dział na takie opowiastki.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.