21

Odp: Plusy i minusy

dragon z kad wiesz ze 115 od fenola co?:P

22

Odp: Plusy i minusy

może u wróżki był

23

Odp: Plusy i minusy

no chyba tak bo   nie ma opcji takiej że zobaczy kto mu dał big_smile no ale cóż chlopak ma bujną wyobraznie smile

24

Odp: Plusy i minusy

dobra dajcie już dragonowi spokój przeciesz sie juz stara smile byc spokojny smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

25

Odp: Plusy i minusy

artur323 napisał/a:

dragon z kad wiesz ze 115 od fenola co?:P

Żeby  się  dowiedzieć  kto  Ci  dał  minusa  czy  plusa  trzeba  się  włamać  na  serwer  i  sprawdzić  logi .  To  prosta  czynność .

26

Odp: Plusy i minusy

To moja prośba do cb dragon sprawdz kto mi dał najwięcej minusów;d

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

27 Ostatnio edytowany przez artur323 (2010-03-28 20:03:39)

Odp: Plusy i minusy

dragon  ty możesz się zesrać a nie wbić na serwer big_smile          mamo trzymaj mnie bo padnę big_smile   a  Fenol na pewno by się nie bawił w dawanie 115 minusów żenada         lol

28

Odp: Plusy i minusy

co Ty stary to była frajda big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

29

Odp: Plusy i minusy

dokładnie myślę żę dla takiego ot zwykłego chłopaka ze wsi to duża góra wbic na taki serwer.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

30

Odp: Plusy i minusy

może dragon to jakiś spec haha big_smile

31

Odp: Plusy i minusy

Fenol napisał/a:

co Ty stary to była frajda big_smile

Odwzajemnić  ci  się  czy  nie?

32

Odp: Plusy i minusy

Dragon Najlepszym odwzajemnieniem dla wszystkich powinieneś zrezygnowac z tego forum bo  zamiast sie pytac i normalnie gadac udajesz  najmądrzejszego   przy okazji nic  mądrego nie wprowadzasz do tego forum tylko zamieszanie   

ale skoro jesteś takim specem (hakerem) to  prosze  podaj sposób jak sprawdzic od kogo dostałem minusy bo z  chce wiedziec big_smile ??   i pewnie wiele osób również smile  no do dzieła

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

33

Odp: Plusy i minusy

wojtas napisał/a:

Dragon Najlepszym odwzajemnieniem dla wszystkich powinieneś zrezygnowac z tego forum bo  zamiast sie pytac i normalnie gadac udajesz  najmądrzejszego   przy okazji nic  mądrego nie wprowadzasz do tego forum tylko zamieszanie   

ale skoro jesteś takim specem (hakerem) to  prosze  podaj sposób jak sprawdzic od kogo dostałem minusy bo z  chce wiedziec big_smile ??   i pewnie wiele osób również smile  no do dzieła

Właśnie  dałem  Ci  plusa.  Sprawdź!

34

Odp: Plusy i minusy

no własnie tylko jak   podaj ten twój tajemniczy sposób sprawdzania

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

35

Odp: Plusy i minusy

draqon22 napisał/a:
Fenol napisał/a:

co Ty stary to była frajda big_smile

Odwzajemnić  ci  się  czy  nie?

wal jak w dym

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

36

Odp: Plusy i minusy

dziecinada  big_smile tongue

37

Odp: Plusy i minusy

Prośba do moderatora, Piotrze zakończ ten wątek.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL