121

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

W mojej okolicy kto do skracania użył dodatkowo ccc ten utrzymał rzepak w rozsądnej wysokości.

122

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

Właśnie skończyłem pryskać na płatka i robaka ,jak się ogarne to wrzuce filmik.

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

123

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

Androl masz rację rzepaki bująją ostro w górę. Mimo to powiem szczerze, że mi bizonem lepiej się kosi położony rzepak, jakoś ładniej go wciąga, i takiej straty przy desykacji nie ma.

124

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

dwa pierwsze zdjecia to DK Exstorm dwa kolejne SY Saveo a na końcu pogromca żółtych łanów

125

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aeb … f73e6.html

126

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

Ładnie nie ma co. Jakiego plonu się spodziewasz? Oczywiście jak wszystko pójdzie jak z płatka wink

127

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

realnie miedzy 4,5 a 5

128

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

prawie po kwitnieniu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/669 … 2b180.html

129

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

Jaką masz agrotechnikę że liczysz na taki wysoki plon ?

130

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

mam pytanie czy ktoś was zgłaszał uszkodzenia rzepaku po przymrozkach bo u mnie chyba go chwycił są zółte małe strączki  kilka pięterek  orzechy zmarzły  truskawki czarne kwiatki  nic innego nie mam na myśli starsze strąki ok nowe też dobrze wyglądają

131

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

zapomnij

mdw

132

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

jacy napisał/a:

mam pytanie czy ktoś was zgłaszał uszkodzenia rzepaku po przymrozkach bo u mnie chyba go chwycił są zółte małe strączki  kilka pięterek  orzechy zmarzły  truskawki czarne kwiatki  nic innego nie mam na myśli starsze strąki ok nowe też dobrze wyglądają

sad  u  mnie  też  rzepak  dotał   po   du..pie     w  całej  okolicy   tak   samo  ....   zobaczymy   jak   to   bedzie      z  plonem        ......    a   tak  sie  zapowiadał  pieknie         ....

maszyny Fortschritt  geniale   w  swojej prostocie   ale  jakże  przemyślane   ,wyciągnij    skrzynie  biegów  w  e512   a  w   bizonie  big_smile  wymontuj     silnik   w  zt300   a   w  dużym   ursusie  .

133

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

no ja dziś zgłosiłem do pzu a kumpel wczoraj do concordii
zobaczymy

134

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

U nas nawet rzepaki rokujące raptem 2tony leżą, u mnie na pewno leży ok90 procent. Po ubezpieczenie w przyszłym tygodniu jadę.

135

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

Grzegorz ale co, tak dolało u Ciebie ?

136

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

Dopiero dziś nie pada lub pada mniej. Od trzech dni padało nieprzerwanie, tyle że jesteśmy na wyżynie to nas nie topi.... Zboża nieregulowane położone, rzepaki masakra. Byłem dziś z ojcem po polach to mokro że woda stoi jak nigdy. Tyle, że mamy takie ziemie, że dzień po  deszczu i na równym da radę z opryskiem wjechać. Dziś wycinamy drzewa które się wywalą bo ziemia nie trzyma drzew wszystko chlupie przy korzeniach. Mogłoby się uspokoić, bo rzepak opryskany raczej zapobiegawczo od grzyba a przy gęstym łanie, takiej pogodzie i wilgotności to że wszystko leży presja chorób może być duża.

137

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

uuu....  to współczuję i trzymaj się, takie te nasze fabryki pod chmurką.
U mnie zaczyna siąpić, poziom wód gruntowych bardzo wysoki, gdyby pojawiły się większe deszcze było by też nie ciekawie.

138

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

u mnie sucho ale zimno, dopiero teraz cos zaczyna kropic.

mdw

139

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

udało mi się posklejać i wrzucić ten filmik zrobiony 5 maja o 20:30 , pryskałem na grzybka  Pictor`em   https://www.youtube.com/watch?v=ItmJBtE8kTs

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

140

Odp: Rzepak jego choroby i szkodniki

Andrew na ścieszki gdzie szkoda rzepaku.