1

Temat: kolejność zapłonu przy E 516

Witam wszystkich forumowiczów:D Potrzebna mi jest kolejnośc zapłonu przy E 516 z ośmiocylindrowym silnikiem IFA. Z góry dziekuję za oszczędzenie mi zbędnego kręcenia :beer:

2

Odp: kolejność zapłonu przy E 516

Najlepiej to zdejmij sobie pokrywkę z pompy wtryskowej i już wszystko będziesz miał jak na dłoni.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

3

Odp: kolejność zapłonu przy E 516

Dzięki za podpowiedź. Chciałem iść na łatwiznę, ale trudno wink

4

Odp: kolejność zapłonu przy E 516

No ale już łatwiej tego nie da się zrobić. Obojętnie od którego miejsca zaczniesz, zawsze od razu wiesz gdzie będzie wtrysk. Uważaj tylko na uszczelkę pokrywki.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

5

Odp: kolejność zapłonu przy E 516

po odpaleniu kombajnu new holand 8080 silnik mercedes v8 om 422 nie wchodzi na obroty , jaka jest kolejność ustawienia cylindrów

6

Odp: kolejność zapłonu przy E 516

Ja to sprawdzam tak:   Pierwszy tłok jest zawsze najbliżej rozrządu, potem powoli kluczem wał obracając patrze na wszystkie zawory, gdy zacznie sie zamykać zawór ssący, to oznacza ze ten tłok jest na suwie sprężania, reszta to wiadomo.

7

Odp: kolejność zapłonu przy E 516

może powiedz co wcześniej się działo lub co było robione przy silniku i w ogóle , a co z filtrami paliwa???

8

Odp: kolejność zapłonu przy E 516

Czy to nowy zakup czy coś się stało że kombinujesz przy pompie?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile