41

Odp: Kwestia Żydowska

Polacy, z polaków śmieje się świat. Jeżeli w Luxemburgu spotkasz w dzień pijanego człowieka zataczającego się albo leżącego na ulicy to wiedz że to polak. jeżeli spotkasz żebraka to wiedz że to polak. Jeżeli ktoś ukradł ci coś to zrobił to polak, ten który od miesiąca śpi w samochodzie którym przyjechał tu za robotą a że jej nie ma to gnije tygodniami na parkingu przy cmentarzu, zbierają się gromadami, potrzeby też załatwia na cmentarzu. Bo przecież na kanciapę nie ma, aby ojro nie stracić. Nigdy nie wstydziłem się tak że jestem polakiem jak właśnie przez polaków, nie zapomnę jak spotkałem meneli w pociągach DB i Ku*****a miałem taki szczęście że trafiałem na hołotę aż do kolonii. Jedni jechali po narkotyki do holandii- młodzież z gimnazjium inny jechał za robotą, nikt nie znał niemieckiego, jeden ściągnął buty to ludzie wychodzili z wagonu. Dopiero jakaś niemra pokazała mu zatykając nos palcem buty i dopiero się skapował. Chlanie taniej wódki dla żuli w pociągu palenie w przedziałach dla niepalących. wciąż Ku*****a. W Szkocji za to miałem znakomity polakradar zaadaptowany z dresradaru.Tylko Polacy chodzili w dresach i o dziwo niesamowicie odwaleni do sklepu,  brytole w roboczych lumpach do tesko, Polacy w czyściutkich ubraniach i na żelik, kobiety z kolczykami jak koła od roweru i Ku*****a w różowych lumpach. Wyżyny chały. A wracając do tego żebrającego o którym pisałem wcześniej,chłopaki które pracowały u innego rolnika spotkali go pod sklepem i zaproponowali mu robotę u ich bauera, facet popracował 2 dni czy jakoś tak i wrócił pod sklep żebrać.
My  bardzo ciężko pracujemy na to aby utrwalać stereotypy, całe to wyżej napisano to stereotypy. Czarny, żółty, biały żadna różnica, rusek polak, zamień anglików z bułgarami, zmieni się tylko nazwa i język a będą takie same.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

42

Odp: Kwestia Żydowska

Fenol - nie trudno ci przyznac rację ale tak nie jest zupelnie do końca prawda ; jest niewielka grupa polaków ktorzy tak  postępuja  ale to nie rzutuje na calość .A kto  ku .....a to zrobil jak nie Donald i jego ekipa ;co maja zrobić mlodzi ludzie po szkol. Mamy zielona wyspę i dobrobyt a młodziez spie........la  na zachód .widocznie oaza tuska dla polakow za mala

43

Odp: Kwestia Żydowska

No bo szczyle pokończyły pięć fakultetów w 70 % za kase bogatego tatusia lub rodzica który od ust sobie odioł a gówno potrafi i się sra że jest szpeniem wielkim. A zarabiać chciałby jak Kulczyk i znależdz się w setce najbogatszych polaków przed 25 rokiem życia .Niech jeżdzą na zachód niech pracują niech żebrzą bo tam jest lepiej powodzenia .Ale pamiętajmy że wszystkie kraje mają takie patologie chlają na umur jarają zielsko bez litości i wpiepszają co im się położy na talerzu Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.A na starość przyjechać do tej nie dobrej polski i chodzić po zasiłek do MOPS-u ipod sklepem wołać 50gr tak z przyzwyczajenia

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

44

Odp: Kwestia Żydowska

Jak człowiek z trzody chlewnej zrobił świnię, tak chrześcijanie z Hebrajczyków czy Judejczyków zrobili Żydów. Być jak żyd żydowi żydem - brzmi optymistycznie, tak być jak polak polakowi polakiem - już mniej optymistycznie. Widzę, że przez kolegów przemawia między innymi zazdrość. Żydzi tak dostali popalić przez całe swoje dzieje, że nauczyli się szacunku do siebie. Co prawda częściowo jakby na własne życzenie. Żeby przetrwać w niesprzyjających warunkach musieli się dogadać i wzajemnie wspierać. Każdy naród moim zdaniem jest do tego zdolny, musi tylko przejść przez piekło przez jakie przeszli żydzi. W każdym zakątku świata żyd pomoże żydowi w potrzebie. Polak od polaka spier...a. Bądźmy dobrej myśli, wszystko jeszcze przed nami. Już tytułujemy się drugim narodem wybranym, powierzamy opatrzności co tylko się da, Maryja i jej klony trzymają pieczę nad każdą dziedziną naszego życia. Jesteśmy pretendentami do miejsca na pudle tuż po żydach do eksterminacji. Żydzi są przykładem co czeka nadętych ponad miarę bufonów zapatrzonych w siebie, traktujących się jako pępek świata. Jak na razie prognozy są dobre. Arabowie rosną w siłę, z żydami sobie poradzą. Muzułmanie z braku żydów zajmą się drugim w kolejności narodem wybranym. Nie chciałbym tego dożyć.

45

Odp: Kwestia Żydowska

Marek dobrze gadasz +.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

46

Odp: Kwestia Żydowska

No coz Sławek muszę Ci  przyznać rację ze żydzi się szanuja  wprzeciwienstwie do polaków   jeden drugiemu zawsze pomoże  taka jest ich soldarnosć między ludzka wynikajaca z ich religi inie tylko  przez tyle wiekow będac w diasporze musieli sie tego nauczycz  bo dawno by przestali istnieć jako naród ap po części czuja sie  polakami z tej lepszej strony

47

Odp: Kwestia Żydowska

A jeszcze trące coś o Polakach a mianowicie nie rozumiem natury "nas" a chodzi o to oszukaństwo,złodziejstwo i cwaniakowanie.Jak jeden drugiego nie wydyma to chory jest tylko że takim postępowaniem robi sobie śmiertelnych wrogów i wcześniej czy później to się zemści.I nie ma co się dziwić że jeden drugiemu nie pomoże.

48

Odp: Kwestia Żydowska

A szkoda bo tyle przykladow mamy w swojej histori ; ze czas wyciągnac wnioski .Nasza cecha narodowa jest zawiść i nietolerancja wobec  innych nacji także wobec zydow wszystkich oceniamy  negatywnie  tylko nie samych siebie

49

Odp: Kwestia Żydowska

jeszcze nawiążę do tuska, bo sam na niego wcześniej głosowałem i do wyjazdów ludzi za granicę. Nie chcę go bronić bo sieje straszną propagandę sukcesu ale z tymi wyjazdami za granicę to nikt by tego nie zatrzymał, żadna ekipa, pieniądze łatwiejsze i tyle. U nas i bez nich jest bezrobocie. Jak się gospodarka nie ruszy to nie mam szans na miejsca pracy nie wspomnę o zbilansowaniu deficytu co by w gównie nie tkwić. Trudno jest bezpośrednio obwiniać tuska, dla mnie co całokształt poprzednich rządów. Niestety właśnie ten co padnie na asfalcie piany sprawi że zapamiętają go doskonale pewnie z imienia i nazwiska.a tego co wykładał u nich płytki zapomną po miesiącu.
Liczyłem na Palikota, ale jak on zajmuje się paleniem skrętów to czuję się wydymany, jest tyle ważniejszych spraw.
Jakoś wydaje mi się że musielibyśmy być zagrożeni ze strony sąsiadów jak Izrael aby przestać zajmować się pierdołami a zacząć robić konstruktywną robotę. Tylko czasu nikt nie zwróci.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

50

Odp: Kwestia Żydowska

Polska jest  krajem  który ma coś do zaoferowania  mamy  złoża gazu  łupkowego  miedż  możemy być krajem bogatym . Ale trzeba przemyślanych decyzji a nie tylko dojenie z firm podatków do budżetu i narzekekanie  że za 20 -30 lat nie będzie miał kto pracować. tak naprawdę to chyba żydzi by pokaazali Tuskowi  właściwy kierunek rzadzenia w gospodarce  .Weżcie Rosję oni mają wszystko  od ropy - po atom  a tak  naprawdę ich obywatele wielkie gównoi biedę  Dlaczego - bo  ich rząd ma taką politykę-JAK  NASZ

51

Odp: Kwestia Żydowska

Mądra żydowska głowa wiedziała by jak pokierować 38milionowym krajem .Co do ruskich to mają to szczęście że mają to ministerstwo spraw zagranicznych zwane GASPROM i tak wszystkim przykręcają zawor i kraje byłego układu warszawskiego które na nich zapiepszały.Ja mam takie marzenie że dożyje takiej chwili ;będę jechał do pracy kupie gazetę w kiosku i po jej otwarciu przeczytam tytuł na pierwszej stronie "NA GRANICY POLSKO -CHIŃSKIEJ  SPOKÓJ " mogą nam pomóc nawet w tym żydzi jestem na tak za tyle lat okupacji i wyzysku.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

52

Odp: Kwestia Żydowska

Jak miałbym mieć  chinczyków za sąsiadów to wolę rosjan i ich wódke bo nie jest podrabiana jak u chińczyków ;wszystko co robią to lipa  włacznie z produkcją żywnośći- nie wsztko co tanie jest dobre

53

Odp: Kwestia Żydowska

Podrabiana czy nie to jest pikuś .ważne że tania bo ją piją bo mają już dość  jak chinole TO co za różnica który to sąsiad , oba  narody mają dwa prawa milczeć i wykonywać .Ale za to z ruskiem bylibyśmy kwita A chińczycy pędzą naprzód i się nauczą dobrej roboty.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

54

Odp: Kwestia Żydowska

Juz próbowali na polskiej autostradzie  wynik ich pracy  zna cala polska ;a sowieci jak by u nas pracowali  -to przemysl spirytusowy by nie upadł i było by weselej - ot taka słowianska  natura

55

Odp: Kwestia Żydowska

Co do autostrady wszyscy się skrzykneli i chcieli żółtków wygonić z takiej roboty co im się udało i mieli w tym racje konkuręcje trzeba wykańczać czym się da bo polacy też mają rodziny na utrzymaniu .Przemysł spirytusowy ma się dobrze widać to po Palikocie .Niech się martwią ci którzy go nadużywają .To nie jest najważniejsze . Dla komuchów to był taki  legalny uzałeżniacz bo pijanym ludem się łatwiej rządzi A pijana armia jak szła na Berlin to nie widziała przeszkód strzelali do wszystkich żydów polaków a najlepiej do ludzi wykształconych żeby im nie wchodzili wparadę .Nawet sobie te wojnę trochę przedłużyli o parę lat tak im się to spodobało sukinsyny jedne .Niemcy  nabili żydów ,polaków i innyh nacji ale potrafili się do tego przyznać ,a ci uważają że jest wszystko OK a może tak słowo przepraszam .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

56 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2018-02-01 21:19:23)

Odp: Kwestia Żydowska

Czas odgrzać tego kotleta.
Obserwuję co się dzieje w temacie ustawy o IPN. Na razie Izrael, USA, Norwegia, dziś Ukraina są oburzone o to, że Polacy mają dość plucia w twarz polskimi obozami koncentracyjnymi. Jakoś niemcy nie są oburzone. Czułem przez skórę żydowską dominację na świecie, ale teraz to widać ! Stara sprawdzona metoda, rzucać rzucać błotem na pewno coś się przyklei. Kiedy trzeba oderwać przyklejone jest krzyk ! Tak ładnie się trzymało !
Oglądam film, chcę zrozumieć o co chodzi
https://www.youtube.com/watch?v=NlmXRNEDWiY
Proszę zobaczyć jak wychowuje się młodzież w Izraelu, jak organizacja żydowska pilnuje dobrego imienia w USA i co u nich określa się incydentem zasługującym na reakcję. Jak jesteśmy jako Polacy postrzegani przez młodych żydów. Ciekawa jest ocena starej żydówki swoich współbraci. Umiarkowane granie poczuciem winy ! Najciekawsza jak dotąd jest w 1 :17 :20.

57

Odp: Kwestia Żydowska

ja się pogubiłem , w tej ustawie wydaje się dla mnie że nazwano sprawy po imieniu a szczególnie w temacie ludobójstwa na polakach przez UPA i im podobnych rzeżników ukrainskich a co do Izraela to oni mają problem i to od dawna !! tylko teraz to wylazło i te słowa o polskich obozach wypowiadanych i pisanych bezkarnie na całym świecie to zasługa żydów bo to ich narracja . pewno skala pomocy polaków w mordowaniu żydów była i to nie skromna ale i poza polską miało to miejsce i tu opowiem historię mojej rodziny .  moi dziadkowie ze strony ojca mieszkali przed wojną na terenie Rumuni tj. Czerniowce .bukowina . mieszkali obok ukrainców ,żydów , niemców . dobrze im się zyło a że Rumunia została panstwem osi hitlerowskiej to i pewnego dna 1940 r spędzono wszystkich żydów i zabito robili to żandarmi rumunscy i SS . z tej kupy ludzi po odjeżdzie katów wygrzebała sie ranna  dziewczynka 6 letnia i nie bardzo był kto chetny by jej pomóc i zajeła się nią moja brababka . zabrała do domu umyła ,opatrzyła , i była u niej przez miesiąc . odnalezli dziewczynkę jej krewni miała na imię Eli . udało jej się wyjechać do USA i po wojnie prze długie lata aż do śmierci mojej prababci mieli z sobą kontakt listowny, dziś to już historia o której coraz miej ludzi pamięta.przykro mi się troche słucha o tych złych Polakach a o dobrych najlepiej przemilczeć . lata przepraszania wychodzą nam bokiem.i mamy to co mamy.

Leszek   dla kolegów'

58

Odp: Kwestia Żydowska

https://www.youtube.com/watch?v=ZHkf1i42c54

mdw

59 Ostatnio edytowany przez sarast (2018-02-01 21:28:46)

Odp: Kwestia Żydowska

traktor napisał/a:

A szkoda bo tyle przykladow mamy w swojej histori ; ze czas wyciągnac wnioski .Nasza cecha narodowa jest zawiść i nietolerancja wobec  innych nacji także wobec zydow wszystkich oceniamy  negatywnie  tylko nie samych siebie

a swoją drogą co się dzieje z kolegą Traktorem ,  ktokolwiek widział ktokolwiek wie ????????

Leszek   dla kolegów'

60

Odp: Kwestia Żydowska

Oglądamy polsat mija godzina 21 leci "diabeł ubiera się u Pady" Główna bohaterka podchodzi do jakiegoś kreatora mody a tu bach!  Wyskakuje premier MOrawiecki z swoim orędziem....
Żona wychodzi do łazienki i mówi że bym jej dał znać jak wprowadzi stan wojenny...
Poważna sprawa...
Jak się słucha reakcji świata to dociera do człowieka że świat jest żydowski. A jeśli tak jest to działania typowe dla PIS czyli najpierw robimy byle jak a potem się dopieści się nie sprawdzą.