101

Odp: Kwestia Żydowska

Dobrze że w sejmie jest teraz konfederacja to może jeszcze ktoś będzie podnosił ten temat i nie zostanie to przemilczane.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

102

Odp: Kwestia Żydowska

Dyskusja dupy nie urywa. W sumie nie wiem czy liczyłem na więcej ? Zmusić ludzi do pracy to jest konkretne wyzwanie, zmusić ludzi do myślenia jest wprost niemożliwe, co widać.
Powrotu do Jedwabnego nie czytałem i tak w sumie to nie muszę. Powiedzmy sobie szczerze, większość z nas zna takie lokalne Jedwabne. Ja znam nawet kilka. No i co w związku z tym ? Nic.
Prawda, zawsze prawda, za ks Tischnerem - też gówno prawda. Z tych dostępnych prawd każdy z nas wybiera sobie taką jaka mu pasuje. Ja wybrałem i mi pasuje, nie wszystkim musi.
Przejdźmy do faktów, bo o odczuciach już porozmawialiśmy.
Kto to taki dziennikarz śledczy ? Nie jestem dziennikarzem, więc definicji dziennikarza nie znam, co dopiero śledczego ? Wojciech Sumliński, dziennikarz śledczy w którejś z poprzednich audycji w Realu 24 zachłystywał się w cytatach z pamiętnika Adama Czerniakowa, szefa getta żydowskiego w warszawie. Toż ja trzy posty wyżej  w lutym 2018 roku podaję link do jego pamiętnika. Czytałem, podaję strony gdzie o czym pisze. Pamiętnik wydany w 1983 roku. Dziennikarz śledczy pan Sumliński dopiero teraz załapał, bo mu pewnie dr Ewa Kurek pokazała palcem co ma gdzie czytać. Dziennikarz śledczy tak śledzi, że nie śledzi internetu. Dopiero jak wyczuje woń pieniądza to zmysły mu się wyostrzają. Wtedy dopiero śledzi jak każdy śledczy śledzić powinien. Ja pierd..ę, jestem podłamany.
Budzyński chyba Tomasz. Ciężko mi mówić na temat Budzyńskiego. Bo to ani człowiekiem, ani gościem, ani facetem nazwać go bez wewnętrznego sprzeciwu nie mogę. Pracował dobrowolnie w takiej formacji, że szacunku jego praca u mnie nie wzbudzi. Przemilczę osobę Budzyńskiego jako współautora książki "Powrót do Jedwabnego".
Skupię się na historyku dr Ewie Kurek. Nie ma kogoś takiego jak historyk obiektywny, bezstronny. Mogła tą książkę napisać sama. Tylko kto zna dr Ewę Kurek ? Sumliński i Budzyński byli jej potrzebni jako nośniki. Lepsze nazwiska, większy nakład, większa kasa !
To stara cwana pi..a. Mówi tyle ile oczekują jej słuchacze. Powie za mało - przestaną ją zapraszać na salony. Powie za dużo - oleją ją jej informatorzy żydzi. Sytuacja niezbyt komfortowa. W sumie, na moje oko, balansuje umiejętnie. Inaczej skutecznie się nie da.

103

Odp: Kwestia Żydowska

Czy milczenie oznacza trawienie tematu, czy całkowitą akceptację. Jestem nieobliczalny. Wszystkie porażki potrafię przekuć w swój sukces.. To jak, pogadamy ?

104

Odp: Kwestia Żydowska

puściłeś wode na młyn ale strumień wyschł

mdw

105 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2019-11-23 20:35:16)

Odp: Kwestia Żydowska

Trzy posty jeden pod drugim. Moderator dałby mi popalić !
Wasze milczenie łechce moją próżność z dwóch powodów. Pierwsze.
Z takim leszczem nikt nie chce gadać. Rozumiem. Dziś każdy za wszelką cenę chce z siebie zrobić indywiduum. Toż jaki ze mnie indywidualista ? Jestem facetem po pięćdziesiątce, żonę mam, oryginał kobita , nie jakaś podróba z Tajlandii. Córkę za mąż wydaję za porządnego człowieka w kwietniu przyszłego roku. Nic ciekawego. Wersja nr 1 odpada.
Drugi, bardziej ryzykowny. Po co się odzywać w ogóle ? Pierd..ą o trzepocie skrzydeł motyla. Coś w tej teorii jest. Od nas nic nie zależy, marazm. To niech nikt nie robi nic . Lepiej będzie ?
Z największą przyjemnością zamykam mordę. Na życzenie ykosława.

106 Ostatnio edytowany przez androl (2019-11-23 20:44:08)

Odp: Kwestia Żydowska

Ja nie chce być, uważanym za indywiduum też nie, aczkolwiek kto komu zabroni. Doszedłem do wniosku że wiedzę mieć trzeba i zgodnie z nią, jak i sumieniem dokonywać wyborów przy urnie. Tyle zaczyna mi wystarczać.
Nie zamykaj Sławek. Ykoslaw to młodzik, tylko jeden ustrój go formował.

107

Odp: Kwestia Żydowska

Dla mnie jest to sprawa oczywista że żadnych roszczeń dla żydów jedynie przed sądem dla spadkobierców(rodziny) bo tak pewnie należało to rozwiązać, a co do dyskusji to czasem dobrze że ktoś coś takiego zamieści bo może część osób to zmotywuje do głębszego zbadania sprawy, chociaż myślę że większość ma wyrobione zdanie na ten temat.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

108

Odp: Kwestia Żydowska

Androl minimalista ?

109

Odp: Kwestia Żydowska

Jeszcze parę lat jak zdrowie zacznie siadać, Transformuję w mocno wierzącego wink

110

Odp: Kwestia Żydowska

Aha.

111

Odp: Kwestia Żydowska

sławek 42 napisał/a:

Aha.

Sławek, żeby nie było, cały czas śledzę odkłamywanie naszej historii https://www.youtube.com/watch?v=ag-3cZw3qeI

112

Odp: Kwestia Żydowska

ale tramp pojehałz zydami w stanach kopara opada  tam chyba tez sa znani ze swoich  poczynan

113

Odp: Kwestia Żydowska

Ostatnio jestem na etapie 2wś i to co Żydzi zgotowali swoim to się w głowie  nie mieści.  Dla Żyda ważny jest tylko geszeft. Do tej zupy dodajemy trochę okultyzmu i holokaust gotowy. A nawiasem mówiąc wiedza jaką nam o 2 WS przekazują to są tylko małe zgliszcza tego co kiedyś było i to w dodatku przeinaczone tak ze to tylko Żydzi ginęli a Niemcy wcale nie byli tacy źli
To co wyprawialo  einzatsgruppe to byli zawodowi mordercy, egzekutorzy. Do tego
https://www.google.com/search?client=ms … amp;dpr=2a

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

114 Ostatnio edytowany przez androl (2019-12-15 03:42:49)

Odp: Kwestia Żydowska

Polecam od pierwszej, do ostatniej minuty. https://www.youtube.com/watch?v=9nDr-nybdBs

115

Odp: Kwestia Żydowska

***...na ukraińska ku...a