81

Odp: Ursus c-385 usterka WOM

Słyszałem o takim przypadku i przyczyną był ścięty klin właśnie na wajsze jak dobrze pamiętam  ...

82

Odp: Ursus c-385 usterka WOM

Jeśli przy uruchomionym silniku  poruszasz tą wajchą góra dół i nic nie zgrzyta to najprawdopodobniej masz ścięty pierścień zabezpieczający na wałku wom . Jak ktoś nie doświadczony to dwa dni roboty i 2,50zł za nowy pierścień .

Odp: Ursus c-385 usterka WOM

No bardzo prawdopodobne,bo,wyjąłem z filtra,jakieś kawałki zabezpieczenia.Chyba mnie nakierowałeś,wielkie dzięki smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

84

Odp: Ursus c-385 usterka WOM

Nie dziękuj bo czeka cię rozpołowienie przy tylnym moście smile

Odp: Ursus c-385 usterka WOM

No,to już jest nie uniknione,wiem o tym,ale,jak się trochę z tym naszarpie,ale efekt będzie taki,że ciągnik pójdzie pod prase,to mi się odwdzięczy za robote tak myśle,no chyba że jaka kutwa w nim siedzi big_smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

86

Odp: Ursus c-385 usterka WOM

jak używane było na słabej mikro-pompce to sprawdź jeszcze jak sprzęgło wygląda do tego nie musisz rozpoławiać
rozjeżdżania i tak nie unikniesz jak nie zgrzyta podczas załączania dźwigną na zapalonym a to niestety sporo roboty (mi zajęło dwa dni po 5h)

87

Odp: Ursus c-385 usterka WOM

Witam.Wyskakuje wajcha od WOM-u ta pod siedzeniem. i moje pytanie, czy muszę rozjeżdżać nim czy to jakaś pierdoła.Jak przytrzymam to wałek kręci (rozrzutnik ) miał ktoś taki przypadek?

88

Odp: Ursus c-385 usterka WOM

Rozjechać i wymienić sprzęgło kłowe.

89

Odp: Ursus c-385 usterka WOM

farmer081 napisał/a:

Witam.Wyskakuje wajcha od WOM-u ta pod siedzeniem. i moje pytanie, czy muszę rozjeżdżać nim czy to jakaś pierdoła.Jak przytrzymam to wałek kręci (rozrzutnik ) miał ktoś taki przypadek?

Mam to samo , nie idzie tego jakos zaspawać bez rozpoławiania? Kurczę zrobiło się 3 dni pogody a tu wałek szwankuje , macie jakies pomysły?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."