241

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

Dziwna sprawa , sam przestał się grzać . Spuściłem trochę płynu , założyłem dodatkowy zegar . Dolałem płynu i jest ok . Czyż by się przypowietrzył ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

242

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

mi nieraz na górnym kolektorze zbiera się powietrze. Odpowietrzam go przez wyjście na nagrzewnice. być może u mnie żle jest podłączony cały układ chłodzenia

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

243

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

Da się podłączyć źle układ chłodzenia?

244

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

Tak. ¬le można wpiąć naczynie wyrównawcze i tak też jakiś magik tu zrobił.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

245

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

jak miałem 303 to termostat też się zapowietrzał ,wody było full a się grzał trzeba było na wężu popuścić i potem było już dobrze.

246

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

co to moze byc? Wczoraj jak kosiłem w upał to mi ubywało wody i to bardzo, ale nie rurka tylko jakby jakas dziura w chłodnicy, do tego stopnia ze na 1 zbiornik dolewałem 5l. gdy zrobiło sie chlodniej to przestało wody ubywac, dziwna sprawa

Rolnik z powołania:-)

247

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

Witam wszystkich serdecznie i mam pytanko. Podczas orki płyn chłodzące w zbiorniczku wyrównawczym spełnił się i zaczęło go "sadzić". Co to może być . Informuję że chodzi o 323a.

248

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

a jak z temperaturą?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

249

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

A co znaczy spełnił się i zaczął sadzić

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

250

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

Chyba wykipiał mu przez rurkę obok korka.

251

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

Temperatura ok .Ustaliłem że to uszczelka pod głowicą. Zdjąłem głowicę ale nie widzę gdzie ona mogła puścić.Może była za słabo dociągnięta. Czy ktoś wie z jaką siłą dociągać głowicę i czy sama wymiana uszczelki i splanowanie głowicy wystarczy?.

252

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

Jasnowidzem nikt nie jest. Raz wywalilo spieniony płyn i głowicę zdjąłeś ? Możliwości jest wiele. Rozpisz sie trochę to może coś poradzimy.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

253

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

0409adam napisał/a:

Temperatura ok .Ustaliłem że to uszczelka pod głowicą. Zdjąłem głowicę ale nie widzę gdzie ona mogła puścić.Może była za słabo dociągnięta. Czy ktoś wie z jaką siłą dociągać głowicę i czy sama wymiana uszczelki i splanowanie głowicy wystarczy?.

juz to gdzieś wklejałem ale trzymaj i sie edukuj
https://images77.fotosik.pl/634/7d1de7bddd2a76c9med.jpg

https://images76.fotosik.pl/635/2c7a1f9a195a9a82med.jpg

Nie ma to jak FORTSCHRITT

254

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

Tomek kurde skąd dorwałeś instrukcję w języku polskim?

255

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

Witam,czy w kombajnie 514 jest jeszcze jakiś kranik do spuszczania wody oprócz tego co jest wyprowadzony z boku przy akumulatorach.Jak skutecznie pozbyc sie całej wody z niego,mam go 1 sezon i kupilem na wodzie a chcę zalac płynem,Pozdrawiam.

256

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

zobacz czy jest tam kranik za rozrusznikiem wkręcony  w półblok

Nie ma to jak FORTSCHRITT

257

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

A jak by coś wody zostało to wlej koncentrat

E 516 na części
Telefon 695 076 269

258

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

najgorzej to tylko zostanie w pompie jak będzie silnik gdzieś pochylony a tak to nie powinno zostac

Nie ma to jak FORTSCHRITT

259

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

Grzegorz89 napisał/a:

Tomek kurde skąd dorwałeś instrukcję w języku polskim?

grzesiu daj e-mail na pw to dostaniesz

Nie ma to jak FORTSCHRITT

260

Odp: GDY silnik się grzeje??????????????

zaleję plynem do -35,tylko nie wiem dokładnie jak spuścić bo kiedyś w ihc ściągałem  dolny przewód od chłodnicy,ale tutaj jest słabe dojście.