701

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Moje 323 już też wyjechało w świat,przyjechało U-1014

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

702

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

borys23455 napisał/a:

Moje 323 już też wyjechało w świat,przyjechało U-1014

że co zamieniłeś forsza 323 na U-1014 :uuuu:

703

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Trochę tak jakby siekierkę na kijek , ale każdy ma swoje upodobania smile

704

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

więc współczuje smile)  chyba że C330 w domu nie miałeś i potrzebujesz ciągnik który lubi  się okopać big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

705

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

borys23455 napisał/a:

Moje 323 już też wyjechało w świat,przyjechało U-1014

Jak zamieniłeś siekierkę na kijek, to teraz udawaj, że to czarodziejska różdżka lol

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

706

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Normalnie was nie nie rozumiem ? czy Polski ursus to takie zło ? myślałem o kupnie jakiegoś malutkiego ciągnika 80-90 KM i po przejrzeniu internetu do 50tyś to same ponad dwudziestoletnie szroty i z podziwem spojrzałem na swojego 912 z 87r. Na razie z nim pozostanę a co najwyżej kupię przedni napęd jeśli będzie taka potrzeba bo ciągnik jest na prawdę bezawaryjny od kiedy zdjąłem z niego tura .I niestety forszaj z skrzynią i silnikiem bardzo blado wypada na tle dużych ursusów .

707

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Koseś jak ty masz od nowości to zadbany... jak miałem kupić ciągnik z 4x4 to pojeździłem trochę za tymi ursusami i co jeden obejrzany egzemplarz to bardziej mi się go odechciewało...

708

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Koseś zgadza się w dużych ursusach bez przedniego napędu skrzynie nie siadają, natomiast z napędem to jest plaga.

709

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Koseś w tygodniku rolniczym było, że założył do "4" przedni most od stara 660 a Ty już masz doświadczenie z tymi mostami więc miał byś przedni napęd za śmieszne pieniądze.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

710

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

kumpel ma 1224 to już mu sie po nocach śni ...   a to przedni most odjedzie  a to skrzynia a to silnik a to podnośnika ato coś tam ...  niestety  tak to już jest  a jak się bierze za remont to płaci prawie jak za części do zachodniego ... bo jak niby coś chcesz zrobić dobrze to zapłacisz więcej by nie robić tego  kolejny raz a na koniec okazuje się ze to też chłam ... ot polska filozofia  każdy orze jak może  trudno

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

711

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Etam ja mam dwa zetory to samo co ursus i oby dalej tak sie sprawowały jak teraz to będzie git a lekko nie mają , obydwa z napędem i narazie nic nie siada w skrzyni. W 6 siada mi średnio raz na póltora roku alternator , 50 zeta zakładam drugi i dalej miodu mu na tłoki i nie zgadzam się z opinią że to takie badziewne ciągniki.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

712

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Laszek napisał/a:

Koseś w tygodniku rolniczym było, że założył do "4" przedni most od stara 660 a Ty już masz doświadczenie z tymi mostami więc miał byś przedni napęd za śmieszne pieniądze.

A pro po tygodnika to w wydaniu z16 czerwca będzie wywiad ze mną ,a co do mostu ze stara to zbyt mały skręt bym uzyskał

713

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Pogoniłem 323 bo miałem go dość, a poza tym zostało mi 20 h to na co mi lepszy,a Ursusa trafiłem naprawdę pięknego i zadbanego.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

714

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

To ile kosztował ten 1014 ? Wrzuć tutaj jakieś zdjęcia nowego nabytku smile

715

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Raczej nie tu bo to jest o  323 .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

716

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Dałem za niego 14000 stan naprawde bdb

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

717

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Chłopaki oglądał go ktoś z was ? Zna tą maszyne ?
http://tablica.pl/oferta/ciagnik-fortsc … b803f24c7f

718

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Tadeuszchelinski napisał/a:

Chłopaki oglądał go ktoś z was ? Zna tą maszyne ?
http://tablica.pl/oferta/ciagnik-fortsc … b803f24c7f

Nie rozumiem jednego, jaki jest sens kupowania 323 ze 150 konnym silnikiem i przeswitem 15cm, przecież to się szybciej zagrzebuje niż normalnie a chocby nawet do transportu to wystarczy te 110KM choc i nawet do tego szkoda tej maszyny bo za szybko się opony kończą.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

719 Ostatnio edytowany przez Tadeuszchelinski (2013-06-11 00:32:21)

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Jamir przecież zmiana silnika nie zmieniła prześwitu w tym ciągniku :beer: A o przekładkach na sw400, 6ct107 itp były już spory niepotrzebne na tym forum, mnie interesują informacje dotyczące tego knurka smile
To podobno ciągnik znajomego, kolegi z forum Yokolasław-a z tego co kiedyś pisał, może się wypowie co nieco smile

720

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

koseś napisał/a:
Laszek napisał/a:

Koseś w tygodniku rolniczym było, że założył do "4" przedni most od stara 660 a Ty już masz doświadczenie z tymi mostami więc miał byś przedni napęd za śmieszne pieniądze.

A pro po tygodnika to w wydaniu z16 czerwca będzie wywiad ze mną ,a co do mostu ze stara to zbyt mały skręt bym uzyskał

jak sie ukarze to wrzuc jakies skany na forum

Rolnik z powołania:-)