801

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Witam, bylem dzisiaj oglądać zt 323 i po włączeniu biegów nie dało rady już wyluzować, często to się zdarza? I ten typ tak ma czy to jakaś usterka?

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

802

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Bieg się zablokował.

803

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

kaseta ma krzywe wodziki dlatego tak sie dzieje sprawna kaseta nie robi takich cyrków

Nie ma to jak FORTSCHRITT

804

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Może sprzęgło źle wyregulowane... Ostatnio po długim postoju też tak miałem sprzęgło bardzo nisko brało biegu nie szło ani włączyć a potem wyłączyć, odpowietrzylem pojeździłem naprawiło się

805

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

sprawdź na dwa sprzęgła czy wajcha trzyma czy ewidentnie ciągnie bo jak ciągnie to sprzęgło jak przems napisał a jak nie ciągnie a nie idzie wyjąć to kaseta

Nie ma to jak FORTSCHRITT

806

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

Dla osoby która nie jeździ  na codzień  kermitem , przy wyrobionych wybierakach może szybko zakleszczyc. Przykładem jest mój brat. Rok temu zakleszczył  wsteczny bieg .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

807

Odp: Ile wart jest zt 323? na co zwrócić uwage,co jest delikatne

aa to prawdaa bo kto obcy nie wsiadzie do 323 to ruszyć nie umie a ja biegi mam obcykane jak stary kierowca

Nie ma to jak FORTSCHRITT