1,141

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

no ja brałem to co miałem dostępne ale rozbiorę go jeszcze raz ubiore nadmiar i zobaczymy czy coś pomogło

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,142

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

Koledzy taki problem. Robiłem w nocy w polu i naraz zgasły mi podswietlenia zegarów. Swieci tylko jedno swiatło z przodu i lewa przednia obrysówka. Reszta nie. Kierunki zostały. Przeglądałem bezpieczniki i sa ok, żarówki podobnie. Poszedł którys przekaźnik?

1,143

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

pany potrzebuję ramkę tylnej szyby do mtz pronar 82a taką z rurki przykręcaną do szyby

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,144

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

Panowie potrzebuję informacji na jakie ciśnienie ustawić wtryskiwacze w mtz ? Silnik ma oznaczenie d-244 i nie mogę znaleźć żadnej informacji na jego temat

1,145

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

turbo czy bez ?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,146

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

bez

1,147 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2020-02-08 23:06:33)

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

185 przy turbo 200-205

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,148

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

Jak pompa nie za tęga to 170 ustawiają i jest dobrze.

1,149 Ostatnio edytowany przez sławek77 (2020-02-09 23:06:59)

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

Dzięki, jeszcze jedno czy wał musi mieć przeciw wagi, według mnie musi mieć ale ten nie ma założonych.

1,150

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

no tu ci nie powiem ale mogę zadzwonić do kolegi co handluje częściami to moze i podpowie ale musisz podać dokładnie rok i model ruska

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,151

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

Nie maja.

1,152

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

Ha dobre rok i model, jedyną tabliczkę posiada na silniku a tam jest tylko typ silnika ( d-244 ). Z wyglądu to stary mtz 82

1,153

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

Wyciągnąłem wtryskiwacza z ruska i jak na 5100 mth stan jest igła. Dwa całkowicie jak nowe a dwa minimalnie się przycinały i na nieco większym ciśnieniu się otwierały. Niech mu będzie, założę nowe końcówki i będzie spokój. Przy okazji zdejmie głowicę bo nieco się tam też poci. Swoją drogą te uszczelnienia z góry  na wtryskiwaczach super sprawa, wszystko ładne czyściutkie i bez rdzy, nie jak w c360

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,154

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

No to ja dziś bardziej nonszalancki byłem wink siedzenie do tapicera zawiozłem.

1,155

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

Po zakupie Knura to była moja pierwsza inwestycja całe 70 zł z fotel z uzupełnioną gąbką i obszyty skórą.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,156

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

To ja dziaduje bo juz na gąbkach jeżdżę :stu:

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,157

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

Ja sobie zażyczyłem obszycie materiałem, jest przyjaźniejszy czuję to jeżdżąc R854.

1,158

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

Skóra jest do dupy, znaczy przykleja się do dupy jak jest ciepło wink

1,159

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

To znaczy, że nie miałeś skórzanego fotela.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,160

Odp: MTZ i wszystko co z nim związane

Przyklejać się nie powinna ale zwykła szmata będzie bardziej komfortowa. Nie bez przyczyny w ciężarówkach nie występują skórzane fotele. Przy wartości całej maszyny zmiana na skórę kosztowała by niezauważalnie mało. W samochodzie też dla komfortu w droższych modelach wentylację robią a w tych tańszych półskóry i skóry perforowane.