1 Ostatnio edytowany przez lukasz565 (2012-02-09 17:54:30)

Temat: Pompa wtryskowa

demontaz i montaż pompy

2

Odp: Pompa wtryskowa

jest opisane na forum. a montaż i demontaż  jest bardzo prosto

3

Odp: Pompa wtryskowa

nie moge tego znaleźć

4

Odp: Pompa wtryskowa

Dwa wina i lina.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

5

Odp: Pompa wtryskowa

Fenol napisał/a:

Dwa wina i lina.

dobre big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: Pompa wtryskowa

Znajdziesz, znajdziesz wink Niedawno też jeden kolega szukał i znalazł bez problemu....

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

7

Odp: Pompa wtryskowa

Mam problem z pompom wtryskowa w e-517 nie daje paliwa na sekcje
może ktoś wie co zrobić i jak ją odkręcić

8

Odp: Pompa wtryskowa

Zajrzyj czy czasem nie pękła sprężyna pociągająca listwę od sekcji .

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

9

Odp: Pompa wtryskowa

poruszałem listwom i kombajn odpalił ale nie ma niskich obrotow

10

Odp: Pompa wtryskowa

PiotrzeK podjąłbyś się też przeglądu i potrzebnej regulacji pompy wtryskowej do 517? jeden zestaw jest kompletny czyli pompa i 8 wtryskiwaczy i do tego mam jeszcze jedną pompę tyle że uszkodzona z dołu przez sworzeń od tłoka który wyskoczył z bloku ale coś dobrego może jeszcze w razie czego by szło z niej wyciągnąć, drugi komplet wtryskiwaczy też jest. poprostu zrobić jeden zestaw na cacy pompa + 8 wtryskiwaczy. bo widzę w temacie pomp same dobre słowa odnośnie roboty wykonanej przez Ciebie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

11 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2012-10-03 09:49:10)

Odp: Pompa wtryskowa

Szczerze powiedziawszy, to tych silników i ich osprzętu unikamy jak ognia wink Głównie ze względu na czas i koszty. Jak nikogo chętnego nie znajdziesz, to może w zimę spróbowałbym się z tym zabawić...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

12

Odp: Pompa wtryskowa

panowie ile oleju trzeba wlać do pompy do E-512 i czy jest tam jakiś korek albo wskaźnik gdzie można ten poziom oleju sprawdzić?

13

Odp: Pompa wtryskowa

Proponuję nalać do poziomu dolnego przewodu smarowania centralnego. Wtedy poziom oleju będzie taki sam jak przed odłączeniem.

...jak mawiał Sofronow.

14

Odp: Pompa wtryskowa

No właśnie jak ma takie coś, ja nie mam centralnego a pompa jest  podzielona i ma dwa wlewy bez korków przelewowych . Wlewałem na czuja ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

15

Odp: Pompa wtryskowa

odkręcasz dolny  "korek", tam gdzie wkręcony był powrót od centralnego smyrania i lejesz, lejesz, lejesz lejesz.... Jak już się zacznie przelewać przez ten otwór to znaczy że masz dość oleju...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

16

Odp: Pompa wtryskowa

panowie mam problem z pompą nie daje paliwa na wtryski próbowałem rozruszać listwe ale jakoś ciężko to idzie co robić?

17

Odp: Pompa wtryskowa

regeneracja

18

Odp: Pompa wtryskowa

a da się listwe jakoś ręcznie rozruszać

19

Odp: Pompa wtryskowa

Zacinanie listwy to skutek zawieszania się sekcji, tak jak pisze Jacy.

20

Odp: Pompa wtryskowa

Daj pompe do Piotra u mnie też się cuda działy i niby po regeneracji ,odkąd Piotr pompe zrobił to ciągnika nie poznaje ,teraz z 3ośką śmiga aż miło

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży