281

Odp: Gruber vs talerzówka

Była ale ogłoszenie wygasło

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

282

Odp: Gruber vs talerzówka

Androl mam zamówione sprężyny piasty i talerze, po nowym roku będą na podwórku, zrobisz ramę i będzie nówka sztuka...

283

Odp: Gruber vs talerzówka

To Ile teraz wyjdzie jeden komplet sprężyna+piasta+talerz?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

284

Odp: Gruber vs talerzówka

300PLN komplet

285

Odp: Gruber vs talerzówka

mpopis napisał/a:

Androl mam zamówione sprężyny piasty i talerze, po nowym roku będą na podwórku, zrobisz ramę i będzie nówka sztuka...

Marku płyną z Chin

286

Odp: Gruber vs talerzówka

tak, i po nowym roku mają być u mnie

287

Odp: Gruber vs talerzówka

Fajna opcja ale przekracza mój budżet.

288

Odp: Gruber vs talerzówka

No to na 3 metry 7200 zł za samą sekcję uprawową. To za to można już coś znaleźć gotowego w wersji x...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

289

Odp: Gruber vs talerzówka

No a która lepsza ciągana, ruska czy nasza słupska ?

290

Odp: Gruber vs talerzówka

Ruska ... stali nie żałowali   wszystko wielkie i ciężkie .  tylko wał  jakiś dorobić

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

291

Odp: Gruber vs talerzówka

Tylko się kur..ca rozkręca na ośkach talerzy podczas pracy

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

292

Odp: Gruber vs talerzówka

MAREKPE napisał/a:

Tylko się kur..ca rozkręca na ośkach talerzy podczas pracy

To że się rozkręca to nic innego jak krzywa oś. Teraz robiliśmy jeden przedni i tylni. Przedni zrobiliśmy  nowy koszt 50 zł + dwie nakrętki i robota tokarza żeby gwint zrobić. Tylni udało się naprostować i też jest ok. W tych nowych kompaktowych zastanawia mnie tylko jak długo łożyska i piasty wytrzymają...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

293

Odp: Gruber vs talerzówka

Ja myślałem żeby na lewy gwint przetoczyć bo tylko z jednej strony się odkręca

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

294

Odp: Gruber vs talerzówka

Jak będzie krzywa oś to lewy gwint i tak nic nie da bo całość wtedy pracuje. Androl jak co to szukaj brony b402. Ma lepsze mocowanie łożyskowania do słupicy i ogólnie konstrukcja lepsza.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

295

Odp: Gruber vs talerzówka

Ja mam b402 to kawał klamota,niemiaszki materiału nie żałowali i jak ma obciążniki z przodu to 323 brakuje mocy. Żeby talerzówka robiła robotę to 3 metrowa jak b402 powinna warzyć 3 tony.
A na moich ziemiach 120km minimum bo prędkość musi być

296

Odp: Gruber vs talerzówka

No i b402 ma fajnie to że obie słupicy są u góry połączone w jedno a w ruskiej są tak niezależnie osobno i to prędzej się luzuje. Jak bym miał klienta za przyzwoite pieniądze na ruską to od razu bym brał b402.  Fajnie też że ma koła za talerzami i oryginał hydropak do bronów albo wału w zależności co kto potrzebuje.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

297

Odp: Gruber vs talerzówka

Leszku oddałem w tym roku BDT za 3,5 tys. talerze w dobrym stanie.

298

Odp: Gruber vs talerzówka

Tą jadę oglądać przed wieczorem bo gość pracuje jeszcze na etacie. https://www.olx.pl/oferta/brona-talerzo … ac16dfe905

299

Odp: Gruber vs talerzówka

androl napisał/a:

Tą jadę oglądać przed wieczorem bo gość pracuje jeszcze na etacie. https://www.olx.pl/oferta/brona-talerzo … ac16dfe905

ładna nowszy tym kilka stówek do utargowania i zabierać do domu

300

Odp: Gruber vs talerzówka

Znajomy miał taką z 2005 r za 7 tys poszła na bardzo ładnych elementach roboczych