Temat: problem z mf255

witam kolegow mam taki problem z mf255 a mianowicie ciagnik nie ma sily i chodzi tak jak by nie palil na jeden garnek(szczeka) wymienilem juz w nim pape paliwowom pompke zasilajacom dalem glowice do regeneracji nowe zawory gniazda wtryski nie leja a ciagnik dalej nie chodz ico moze byc tego mprzyczynom rozrzad nie byl ruszany

Fortschritt zt 423 a razy 2

2

Odp: problem z mf255

może kąt wtrysku?

3

Odp: problem z mf255

jak nie ma siły chodzi stukliwie i ciężko pali to kapitalka sprawdź jeszcze filtr paliwa powietrza i wtryski i ustaw zapłon masz tam 2 kreski jedna na pompie druga na obudowie mają one być w linii.  a morze pękł wałek rozrządu na ostatnim cylindrze, ale wątpię w to

4

Odp: problem z mf255

pali ladnie nie trzeba dlugo krecic pyk i pali walek rozrzadu caly bo klawiatura cala chodzi zawory sie otwieraja i zamykaja papa ustawiona idealnie na kreskach punkt wtrysku to znaczy? i filtry zmienione

Fortschritt zt 423 a razy 2

5

Odp: problem z mf255

kąt to znaczy zapłon a jeszcze jedno zawory nie za ciasny mają luz?

6

Odp: problem z mf255

czesio303 napisał/a:

kąt to znaczy zapłon a jeszcze jedno zawory nie za ciasny mają luz?

a pompa po regeneracji czy jakaś inna morze któraś rurka zatkana one mają mały przekrój te co idą z filtra na pompę 2 opcja może kranik zatkany według mnie to pompa zadzwoń powiem ci jak sprawdzić 600 690 989

7

Odp: problem z mf255

A pamiętasz że 2 garnek ma odwrotnie zawory.

8

Odp: problem z mf255

wiem tomku jak sa zawory w mf no zostala ostatnia mozliwosc po konsultacji z czesio303 wiem co robic przeloze jeszcze pompe z innego silnika jak nie bedzie skutku to bede bral sie za garki no i oczywiscie wielki plus dla czesia

Fortschritt zt 423 a razy 2

9

Odp: problem z mf255

problem rozwiazany przy duzej nie ocenionej pomocy czesia bo juz tracijem nadzieje ze ten ciagnik bedzie jeszcze chodzic wine miala pompa kupilem po regeneracji i nic z tego nie chodzila dopiero jak przelozylem pompe z innego silnika od koparki ciagnik zaczol chodzic jak zyleta

Fortschritt zt 423 a razy 2

10

Odp: problem z mf255

Panowie  mam taki problem w 255 .   Rano  próbowałem  wywrotko kiprować  było ok  potem pojechałem na skup ,  łapię za wajchę i nic zero reakcji .  Wszystkie opcje podnośnika  sprawdzone nie chciała  za cholerę nawet  o  milimetr ! 
Podnośnik za to funkcjonuje .  Co obstawiacie ? wink

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

11

Odp: problem z mf255

coś ruszyłeś?
Pobaw się włącz, wyłącz, podnieś, opuść
A szybkozłączce wymieniłeś? Ja miałem kilka takich akcji że padło.
Na końcu rozdzielacz...

12

Odp: problem z mf255

zmieniałeś moze   na inne wyjscie hydrauliczne?  a wajcha od kipru chodzi jak chodziła czy moze inaczej jakoś ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

13

Odp: problem z mf255

A może zaciął  się rozdzielacz?

14

Odp: problem z mf255

Może rozkręciło ci się szybkozłącze i kulki się nie przepchnęły i nie ma przepływu oleju. I napisz czy buczy ci rozdzielacz jak ciągniesz wajchą.?

15

Odp: problem z mf255

Nic nie  buczy   rozdzielacz od  kipra cichutki   . Bawiłem się  podnośnikiem w różnych pozycjach  go ustawiałem ,  wajchami ruszałem  nic nie pomogło .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

16

Odp: problem z mf255

Masz przełącznik na hydraulikę zewnętrzną pod siedzeniem może tam przypadkiem przestawiłeś .

17

Odp: problem z mf255

Przestawiałem go jak powinno być i nic  :nie_wiem:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

18

Odp: problem z mf255

Przy tej wajsze od kiprowania jest taki pokrętło spróbuj nim trochę zakręcić w lewo w prawo i obserwuj co się dzieję to pomogło u mojego wujka albo sprawdź olej bo może masz mało a stanąłeś przodem w dołku i po zawodach.

19

Odp: problem z mf255

Obok dźwigni od podnośnika masz drugą przesuń ją tyko nie pamiętam w jakim kierunku do przodu lub do tyłu

20 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-03-03 14:29:34)

Odp: problem z mf255

Dzisiaj Kiper  działa  !
Podnośnikiem ruszałem , obiema  dźwigniami  tą pierwszą od siedzenia ustawiałem  jak zwykle  na stały  wydatek . Pod siedzeniem  w prawo .
Trochę pokretełkiem  wajcha od kipra do tyłu i działa  !!! :smiley:
Żeby nie było pierw też tak  robiłem tylko  nie dotykałem pokrętła .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "