221

Odp: Zużycie paliwa

Ja też kupiłem najmniejszy z serii ,ale raczej nie będę go podkrecac

222

Odp: Zużycie paliwa

nikt nie twierdzi za moc jest z znikąd gaz dodaje kucyków przez co dajesz mnie gazu czyli zamiast mieć 1400obrotó nasz 1100 konik ciągnie   no i lpg kosztuje 2 zeta a ON 2,7 bez akcyzy i vatu i tym sposobem mogę za oszczędzić 4200 rocznie to dużo przynajmniej dla mnie

223

Odp: Zużycie paliwa

artureekk napisał/a:

nikt nie twierdzi za moc jest z znikąd gaz dodaje kucyków przez co dajesz mnie gazu czyli zamiast mieć 1400obrotó nasz 1100 konik ciągnie   no i lpg kosztuje 2 zeta a ON 2,7 bez akcyzy i vatu i tym sposobem mogę za oszczędzić 4200 rocznie to dużo przynajmniej dla mnie

to już jest coś - drogą nie chodzi a na załatanie dziury zawsze coś jest smile

224

Odp: Zużycie paliwa

Grzegorz89 napisał/a:
Pawel21990 napisał/a:

W swoim też ze 30 KM muszę zwiększyć moc.

Paweł wyczyść skrzynkę.

Nie mogę, ciągle ten sam błąd wyskakuje.

225 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2017-01-23 19:13:09)

Odp: Zużycie paliwa

Drydnij do mnie 505701612

226

Odp: Zużycie paliwa

obdzwoniłem 20 firm aut gaz i nikt nie zakłada gazu do dizla jestem zdegustowany

227

Odp: Zużycie paliwa

Ponieważ jak by nie patrzył to jest nowość ...  a jak sie stanie powszechne to będzie kosztowało tyle  że sie tego odechce ,,,, spróbować może i warto  najtaniej chyba na C330  tylko że w tym ciągniku ciężko było by wyczuć różnicę ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

228

Odp: Zużycie paliwa

artureekk napisał/a:

obdzwoniłem 20 firm aut gaz i nikt nie zakłada gazu do dizla jestem zdegustowany

Jest gość co ma pojęć i może zrobić takie rzeczy -( robiłem u niego dwa auta na gaz i chodzi to to bez problemu, lecz gość nie jest wylewny ale widać ze ma wiedzę) .  kumpel z pracy dał mi namiar na niego kiedyś- podobno gość kompletuje dokumenty by móc to robic w ciągnikach z wpisem do dowodu jak ktoś chce. Na razie nie dzwonie i nie pytam bo chce sam się podszkolić czy to nie zrobi więcej szkody niż dobrego w moim Diesel

229

Odp: Zużycie paliwa

Tomasz2017 napisał/a:
artureekk napisał/a:

obdzwoniłem 20 firm aut gaz i nikt nie zakłada gazu do dizla jestem zdegustowany

Jest gość co ma pojęć i może zrobić takie rzeczy -( robiłem u niego dwa auta na gaz i chodzi to to bez problemu, lecz gość nie jest wylewny ale widać ze ma wiedzę) .  kumpel z pracy dał mi namiar na niego kiedyś- podobno gość kompletuje dokumenty by móc to robic w ciągnikach z wpisem do dowodu jak ktoś chce. Na razie nie dzwonie i nie pytam bo chce sam się podszkolić czy to nie zrobi więcej szkody niż dobrego w moim Diesel

Stąd ta cała dyskusja - a nóż widelec ktoś już to ma na tyle długo  że wie z czym to się je i jakie są + , _

230

Odp: Zużycie paliwa

wojtas napisał/a:

Ponieważ jak by nie patrzył to jest nowość ...  a jak sie stanie powszechne to będzie kosztowało tyle  że sie tego odechce ,,,, spróbować może i warto  najtaniej chyba na C330  tylko że w tym ciągniku ciężko było by wyczuć różnicę ...

Z tego co ja się dowiedziałem to Gaz tylko w dużych pojemnościach ma rację bytu , w małych pojemnościach słabo się sprawdza

231

Odp: Zużycie paliwa

no fajnie Tomaszku tylko ty jesteś z drugiej strony polski

232

Odp: Zużycie paliwa

http://allegro.pl/instalacja-solaris-lp … 19219.html
trza by było zadzwonić i dopytać

233

Odp: Zużycie paliwa

artureekk napisał/a:

no fajnie Tomaszku tylko ty jesteś z drugiej strony polski

gośc jest z mazowieckiego (10 lat pracowałem w mazowieckim i u siebie orałem co by szybciej chałupe postawć) także centrum Polski

234

Odp: Zużycie paliwa

Marek ta instalacja może i fajna ale do silnika z elektroniką w 30 letnim klamocie nie będzie do czego go podpiąć...

235

Odp: Zużycie paliwa

Dokładnie. Tu wystarczy butla / reduktor żeby ustawić dawkę / przewody / wtryskiwacz / klej uszczelniajacy/  i włącznik/wyłącznik ze jak trzeba gaz to włączyć a jak nie trzeba wyłączyć żeby zaoszczędzić. Zawsze to coś....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

236

Odp: Zużycie paliwa

https://www.youtube.com/watch?v=KClSyn_en4M&t=1s
rozmawiałem z tym gościem  case doda 40 km
podłuczy gościa który prawdopodobnie zainstaluje u nie stiga inwestycja finansowo w ON powinna się zwrócić w 2 lata ale czas pracy na ha skróci się o nawet 15 min może niewiele ale pomnożyć przez 100 ha to mało nie wychodzi

237

Odp: Zużycie paliwa

Zadzwoń tutaj,
http://polgaz.eu/pl,main.html
to mój sąsiad który boryka się z takimi sprawami jak Diesel i gaz

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

238

Odp: Zużycie paliwa

Robeta maszyna https://www.youtube.com/watch?v=XWa16Iol1EU

239

Odp: Zużycie paliwa

Jak tam wyjaśniło się czy zbiornik dwupłaszczowy musi być w gospodarstwie i jaki i przez kogo ma być atestowany zbiornik.?

240

Odp: Zużycie paliwa

dzisiaj zamawiałem paliwo to tylko będę musiał zgłosić dostawę paliwa na stronie internetowej