Temat: sprzedam osprzet do kukurydzy

Sprzedam do mdw 524 heder do kukurydzy, klepisko, zwalniacz orotów bębna

2

Odp: sprzedam osprzet do kukurydzy

kolego czy to sie nada do e512

3

Odp: sprzedam osprzet do kukurydzy

Zwalniacz obrotów pasuje na pewno. Klepisko to nie wiem. Heder wymagał by przeróbki bo inne mocowanie

4

Odp: sprzedam osprzet do kukurydzy

lodzik a co potrzebujesz ?? do 512 przystawkę ??  mam MFK węgierską   pasująca do bizona  classa i forsza tongue

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: sprzedam osprzet do kukurydzy

ile cenisz jest z przenosnikiem czy bez bo docinacza to chyba nie ma i jeszcze jedno ile biora u was za koszenie kukurydzy bo u mnie w tamtym roku 350 za hektar

6

Odp: sprzedam osprzet do kukurydzy

Węgierska docinaczy na pewno nie ma i całą masę trzeba przez kombajn przepuścić niestety.

7

Odp: sprzedam osprzet do kukurydzy

Maksx  o czym ty mówisz ? co ma wspólnego docinacz z przepustowością kolb przez kombajn???

8

Odp: sprzedam osprzet do kukurydzy

przystawka jest do tego żeby kolby obrywała a reszte łodygi zostaje zmiętolona pod spodem ....  przez wałki wciągające smile  tak ma przenośnik pochyły do Bizona

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: sprzedam osprzet do kukurydzy

Chodziło mi o rozdrabniacze łodyg pod spodem przystawki .¬le doczytałem.

10

Odp: sprzedam osprzet do kukurydzy

co zrobic z lodygami jak jest za mokro na talerzowanie

11

Odp: sprzedam osprzet do kukurydzy

Mulczer lub kiedyś widziałem taką maszynę w  której obracały się  2 szerokie noże czy płachty. składało się do góry na koła, szerokość około 7 metrów, poszukam

12

Odp: sprzedam osprzet do kukurydzy

jeśli jest dobry docinacz to nie ma żadnego problemu z orką ,w mojej MFK mam podwieszony docinacz claasa poziomy i na prawdę łodygi są dobrze pocięte a, ze względu na dziki to pole jest orane wiosną bez jakichkolwiek uprawek.

13

Odp: sprzedam osprzet do kukurydzy

ja i bez docinacza i orałem ...  fakt od czasu do czasu się grudziądz zapchał big_smile  ale tak gdzie było stłamszone przez koła to super szło

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile