141

Odp: massey ferguson opinie

koledzy sprzedalem ursusika i co wybrac mam do wyboru case 956xl z 1984 lub MF 3095 1992

142

Odp: massey ferguson opinie

hym cieżka sprawa, case to podobno trawłe maszyny, ale MF na pewno lepiej wyposarzony, tylko to co o skrzyniach w tej seri mowia nie zacheca

Rolnik z powołania:-)

143

Odp: massey ferguson opinie

własnie o to chodzi mam checi na mf ale boli ta skrzynia człowiek mowi ze juz 6 lat go ma i nie zagladal oleje filtry na czas

144

Odp: massey ferguson opinie

Skrzyni w MF się nie bój, byle miał silnik żywy bo drożej wychodzi w remoncie a jak były oleje na czas i filtry to powinna jeszcze polatac tylko dlaczego sprzedaje po 6 latach skoro dobry no ale jak za dobre pieniądze to bierz i szukaj synchronizatora biegów 3 i 4 najlepiej kompletnego bo to w nich leci notorycznie a roboty przy tym nie wiele za to z ceny można ładnie zbic.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

145

Odp: massey ferguson opinie

case 956 to to samo co  ja mam ....  tylo szukaj czegoś z szybką skrzynią    jedna rzecz tóra jest tam upierdliwa to w tym modelu jest przedni załączany   elektrohydraulicznie ... i czasami tam elektrozawór sie zacina ... ja mam model 955 i tam jest mechanicznie   przez co problemu nie ma big_smile ale polecam

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

146

Odp: massey ferguson opinie

Oba fajne ale MF młodszy i to sporo . No i cóż 92 rok to jeszcze modele robione z myślą o trwałości i marce a nie o zarabianiu na serwisie

147

Odp: massey ferguson opinie

Koledzy, posiada ktoś z Was MF 3125?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

148

Odp: massey ferguson opinie

ja mam od tygodnia

Leszek   dla kolegów'

149

Odp: massey ferguson opinie

Hmmm to pewnie jeszcze nie dużo o nim możesz powiedzieć. Co będzie głównie robić u Ciebie? Jak trochę nim porobisz w polu to podziel się wrażeniami.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

150

Odp: massey ferguson opinie

zamieni ZT w robocie   . kiedyś takim jezdziłem  .prosta maszyna i ekonomiczna , kupiłem go bo naprawdę jest niezmęczony 7 tys godzin .i przedni tuz potrzebny do  do siewnika kukurydzy.

Leszek   dla kolegów'

151

Odp: massey ferguson opinie

niech ci słuzy jaknajlepiej, w mojej okolicy kilka tachich sie pojawiła i jedni chwala inni narzekaja

Rolnik z powołania:-)

152

Odp: massey ferguson opinie

Massey jest jak kobieta- lubi gdy się o niego dba. A ceny części nie są aż takie straszne. Znajomy w 6290 robił półbiegi bo tylko jednego już miał to części nowe od korbanka wyszły go 3tyś, tarcz sprzęgła około 1tyś. Fakt że jak pytał ile za zrobienie na warsztacie u korbanka to powiedzieli mu że około 20 tyś...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

153 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2015-04-06 22:08:22)

Odp: massey ferguson opinie

No ciekawe czy sąsiadowi złożyli 6190 ? Za każdym  razem co go mechanicy robią  to tylko gorzej jest . Miał ponoć 3-4  tyś  nabite a opony łyse jak kolano ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

154

Odp: massey ferguson opinie

zazdroscisz ze nam o tym piszesz??

155

Odp: massey ferguson opinie

Widać papudroki a nie machaniki

E 516 na części
Telefon 695 076 269

156

Odp: massey ferguson opinie

jack napisał/a:

zazdroscisz ze nam o tym piszesz??

Jack a może współczuje naiwności.

157

Odp: massey ferguson opinie

androl napisał/a:
jack napisał/a:

zazdroscisz ze nam o tym piszesz??

Jack a może współczuje naiwności.

O co chodzi kolegom ????/  i kto ty jest naiwny przepraszam ??? bo się pogubiłem.

Leszek   dla kolegów'

158

Odp: massey ferguson opinie

sarast napisał/a:
androl napisał/a:
jack napisał/a:

zazdroscisz ze nam o tym piszesz??

Jack a może współczuje naiwności.

O co chodzi kolegom ????/  i kto ty jest naiwny przepraszam ??? bo się pogubiłem.

Chodzi o niektórych rolników którzy kupują sprowadzone z zachodu ciągniki i wierzą w przebieg 3-4 tys mth w 15-20 letnich ciągnikach.

159

Odp: massey ferguson opinie

Jutro testy tego MF-a ciekawe . Jack nikomu nie zazdroszczę nie ma czego  . Już nie wieżę w bajki o traktorach i wspaniałych mechanikach .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

160

Odp: massey ferguson opinie

popsuc sie moze kazdy.