Temat: oswietlenie zbiornika ziarna

Witam. Czy wie ktoś jak włącza się lampa w zbiorniku zboza w 524? W 512 mialem do tego wlacznika a tu musi być jakoś automatycznie od światel czy jak?  No i jak sie wlacza podświetlenie na rure wysypu??

2

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

jak włączysz światła normalne w kombajnie to zapala się też w zbiorniku bynajmniej u mnie tak jest

3

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

oprzemek który włącznik  w 512 włącza oświetlenie zbiornika bo u mnie nie działa i właśnie go lokalizuję

4

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

Przy smarowaniu łożysk w  podajniku pochyłym zauważyłem że łańcuch jest dość lużny aż trze po dolnej blasze Czy tak powinno być czy sie rozciągnoł i powinienem go troszke podciągnoć  .Bo mnie to bardzo zainteresowało i chciałem się upewnić.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

5

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

marek2011 napisał/a:

Przy smarowaniu łożysk w  podajniku pochyłym zauważyłem że łańcuch jest dość lużny aż trze po dolnej blasze Czy tak powinno być czy sie rozciągnoł i powinienem go troszke podciągnoć  .Bo mnie to bardzo zainteresowało i chciałem się upewnić.

to raqczej nie ma nic wspulnego z oświetleniem więc wpisz swój post tam gdzie ma byc a to sie usunie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

Przepraszam pomyliłem się

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

7

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

U mnie włącznik do oświetlenia zbiornika jest na tej ''konsoli'' , a na rure to mam po prawej stronie tam gdzie dmuchawę się włącza....

8

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

Witam nie moge wlaczyc oswietlenia zbiornika ani rury nie mam pojecia gdzie szukac juz nie wspomne o halogenach nad kabina pomocy 524mdw

9

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

Zacznij od bezpieczników jak wcześniej działały!

10

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

marech nie chce cie rozczarować ale i są myszy i kabe lmógł zasniedzieć

11

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

Tak rozumiem tylko ktory wlacznik nie mialem nigdy stycznosci z takim modelem i jestem zielony

12

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

Witam jak juz w poscie pisalem jestem zielony co do tego modelu kombajnu i nawet nie wiem ktorym przyciskiem zaleczyc halogeny gorne nad kabina oswietlenie zbiornika czy rury jesli nozna o jakakolwiek rade to byl bym wdzieczny a tak przy okazji to na jakim sicie dolnym stalym najlepiej koscic rzepak

13

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

kolego jak jesteś zielony przy 524 to na sto procent osiwiejesz !

14

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

nie dobijajcie go o iledobrze pamiętam to polewej w kabinie do góry obok tego od wentylacji

15

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

Raczej nie osiwieje bo jestem juz lysy;)a na nuake nigdy nie jest za pozno...to nie jest moj pierwszy sprzet wiec spokojnie

16

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

dzieki Joker jak bede mial chwile to sprawdze ale tam sa o ile pamietam pierwsze od lewej to spryskiwaczka drugie dmuchawa,nastepnie wycieraczki czwarty przycsk po drugiej stronie  stopniowanie dmuchawy znowu wycieraczki i swiatla cos tam jest nie tak...

17

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

Mam jeszcze takie pytanie tam gdzie jest dzwignia od zmiany biegow na tej samej konsoli sa takie dwa przelaczniki trzy stopniowe przekrecane ktos cos powie na ich temat

18

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

Żarówka z przylutowanymi kabelkami zakończonymi małymi krokodylkami i sprawdzasz instalację, pierwsza rzecz gdy pod danym włącznikiem nic nie działa to jego styki.

19 Ostatnio edytowany przez Marek323 (2015-03-29 16:29:22)

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

Nie wiem dlaczego w 524 wszystkie styki śniedzieją no i te pier.....e myszy. Dla mnie naprawa elektryki to relax. Facet który mi sprzedał kombajn jak mu elektryka siadła to na pole wzywał dźwig aby cheder na wózek włożyć. gościu jak pisaliśmy umowę był bardzo szczęśliwy.

20

Odp: oswietlenie zbiornika ziarna

Mam jeszcze takie pytanie tam gdzie jest dzwignia od zmiany biegow na tej samej konsoli sa takie dwa przelaczniki trzy stopniowe przekrecane do czego sluza??