281

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

a od bizona nie będzie pasował? mocowanie zawsze można dorobić napęd na wałek też można dostawić.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

282

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

Był kiedyś na allegro za tysiaka oryginał zaczepiany do podajnika pochyłego .A ten od bizona jest doczepiany do hedera .Taki nie bardzo by mi pasował bo mam szeroki heder 4.8 a młócona ma być fasola {jaś karłowy}z pokosów w odstępach ok 1.30m . Tego roku zaryzykowałem omłot bezpośrednio z pokosów i nieżle poszło ale trzeba było się troche pogimnastykowac z nagarniaczami i za duża masa szła na raz pomimo wolnej jazdy,i było trochę niepotrzebnych strat jakie robiła pracująca kosa

283

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

kochani tak a propo,na dodatek jestem motocyklistom (brykam na kawasaki zzr1100) i tak jak na motocyklistów bawi mnie krytyka całości,że jesteśmy dawcami, świrami itp, bo to nie smaczne,tak jak  mnie nie nie bawi skreślanie E516, 517 i zaliczanie tego sprzętu do kategorii złom,co wynika z niektórych opinii, tym bardziej jak o zdanie pyta początkujący a krytyk ma małe o tym pojęcie....

284

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

Kolego Wicher, myślą przewodnią tego forum jest "jeszcze nie na złom"

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

285

Odp: Chcę Kupic Kombajn Fortschritt

Dokładnie tak samo myślę...