21

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

Wojtas bywam w Twoich okolicach, podaj jakiś nr tel. to może ubijemy interes. (może być na PW)

22

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

Witam. jak by ktos wiedział heder do kukurydzy 4 rzedowy z podcinaczami i osprzętem pisac!!:)

23

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

bez podcinacza jest smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

a ile chce ??

25

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

4  tys

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

fajnie by było jak by zdjęcia jakies wstawił ...

27

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

hmm gdzies na forum są ..  chyba nawet w dziale sprzedam

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

28

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

Też szukam przystawki do kukurydzy z całym osprzętem i docinaczem. Jakby ktoś miał na sprzedaż to pisać. Woj. Łódzkie.

29

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

Panowie wie ktoś może gdzie kupić części do przystawki węgierskiej FKA Oros ?? Bo nabyłem taką zimą i właśnie remontuje, a że jej stan pozostawia wiele do życzenia.... Miałbym też prośbę aby podpowiedzieć mi na co zwrócić uwagę bo do wykoszenia ponad 60h.

30

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

Części to nie wiem ale w przystawce  sprawdź łożyska ,łańcuchy ,noże czy ostre oraz dobrze ustawione aby nie owijało się na wałkach .

31

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

No właśnie tak mi poradził znajomy żeby naostrzyć noże a ja nie jestem pewien czy to  chodzi o ten element, który znajduje się pod ślimakiem ?? bo jeśli tak to u mnie jest całkiem zaokrąglony

32

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

dokładnie o ten bo to podstawa bez nerwowej  pracy

33

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

łańcuchy wciągające to dorabiają w Szubinie, znajdziesz w google. ja też na dniach jadę odebrać moją przystawkę oros. ta na szczęście jest w dobrym stanie, wałki obrywające prawie nic nie wytarte, jedynie tylko na bokach łańcuchy napędowe do wymiany

E 516 na części
Telefon 695 076 269

34

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

A może Panowie macie jakiś katalog albo instrukcję. Znalazłem na allegro łańcuchy za 255 zł myślę, że to nie najgorsza cena.  Poprzedni właściciel kombajnu kosił też na zwykłym klepisku do zboża. mnie się wydaje, że lepiej kupić do QQ - co sądzicie ?

35

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

ja sam kosiłęm na  zwykłym klepisku  i uszkodzeń kuku nie widac .. ale klepisko na sam dół  i obr jak najmniejsze  i wszystko ok ... ale musza byc przesłony  na bębnie  bo inaczej wali  jak się kuku w bębnie nazbiera

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

36

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

Panowie miał ktoś z Was styczność z polską przystawką do kuku firmy EMMAROL? z wyglądu to praktycznie OROS z końca lat 90. Ciekawe tylko jakie wykonanie i jakość materiałów...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

37

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

Też ostatnio zastanawiam się nad przystawką, przeglądam strony www i przystawkę by jakąś ,wybrał ale gdzie dostać np wiatrownice?

38

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

http://moto.allegro.pl/e512-e514-kombaj … 88563.html

E 516 na części
Telefon 695 076 269

39

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

Też to widziałem, ale wolałbym coś używanego w bardziej rozsądnej cenie.

40

Odp: Przystawka Do Kukurydzy Do E-512

Ja też szukam klepiska i reszt do forsza . A mam na sprzedanie klepisko i blachy do deutz fahra 3610 2385 i inne .