81

Odp: Pług

Odkładnie nie orzą a to jest zwykła 4 zaufaj mi:)

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

82

Odp: Pług

ehmmm. a JAk byście zobaczyli film jak ten plug zarzuci kola i bedzie 2m ? To byscie sie nawrocili na dobra droge niewierni tongue ?
a Tak przy okazji a ten 5 bylby dobry ?

gg 2215972

83

Odp: Pług

jak pokarzesz na filmie to padnę i będę szczekał a ta 5 to bardziej niż ta 4 i wygląd ma

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

84

Odp: Pług

ale ten 5 to 1300zł ale ze 200 trzeba by bylo włozyc. i na jednej podkladce pod skibe gdzie sie te 3 sruby przykreca od dolu te 2 przednie byly normalnie ten metal wyrwany.. bo mowil ze zaczepil o slopek graniczny... wiec jeszcze spawania troche by bylo..

gg 2215972

85

Odp: Pług

i na jednej podkladce pod skibe gdzie sie te 3 sruby przykreca od dolu te 2 przednie byly normalnie ten metal wyrwany.. bo mowil ze zaczepil o slopek graniczny... wiec jeszcze spawania troche by bylo..

ja nie wiem o co ci chodzi:stu: a przy forszaju i grudziądzu to spawanie będzie na okrągło

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

86

Odp: Pług

Radku ten pług orze 2 metry.  http://img467.imageshack.us/img467/681/p322ugoa7.jpg

87

Odp: Pług

RadekZly napisał/a:

a jak zmierzylismy rozstaw (Mzt nowy) to ma 2m i chcial go podpinac zebym zobaczyl jak orze i w ogóle... ale wierze na slowo jak chcial to zrobic z wlasnej woli smile czyli orka z tego pługa to 2m nic nie ma do wymiany wiec tylko podpinac i w pole

Chyba zapomniałeś że jedno koło idzie w bruździe i do szerokości orki raczej się nie liczy :stu:

http://img329.imageshack.us/img329/8698/thumbzsrepz2.jpg

88

Odp: Pług

Moze na waszych ziemiach to bez spawania sie nie obejdzie. Ale Jak tyle lat bylo orane jeszcze ani razu nic mi sie nie urwalo a kamieni nie ma. Wiec niesadze zeby bylo jakies spawanie przy grudziadzu i forszaju. Wiec daltego chce sobie kupic zwykly plug bez zadnych zabezpieczen bo nie sa mi potrzebne. Chce tylko zeby plug byl sprawdzony i zeby w ogóle oral. a ile to juz w sumie nie wazne. ale pasowalo by jak najwiecej.
A tak przy okazji juz ta 5 byla ladowana na lublina ale sie nie zmiescila bo wystawala ok 1m za pake. wiec jej nie kupilem tongue ale moze jak sobie jaka lawete zorganizuje to podjade po niego. i przy okazji kupie ten agregat. I nie bede sie juz bawil w szukanie smile

gg 2215972

89

Odp: Pług

piotrfire   napisał/a:

i na jednej podkladce pod skibe gdzie sie te 3 sruby przykreca od dolu te 2 przednie byly normalnie ten metal wyrwany.. bo mowil ze zaczepil o slopek graniczny... wiec jeszcze spawania troche by bylo..

ja nie wiem o co ci chodzi:stu: a przy forszaju i grudziądzu to spawanie będzie na okrągło

Chodzi mi o ten trojkat co sie przykreca sruby do ramy od skiby. ten dolny

gg 2215972

90

Odp: Pług

śruba przechodzi przez całą ramę a na dole są nakrętki. Ja 5 grudziądza wizłem na przyczepce 160cm i dałem radę

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

91

Odp: Pług

I wlasnie tam gdzie sa nakretki od strony ciagnika byl wyrwany ten metal. ale bylo juz naprawione tylko ze niepospawane..

Ale oni sie bali bo ten lublin tez taki ze jak sie napakuje na tyl to przod do gory.... a jeszcze byl z plandeka.. przyczepka to co innego big_smile

gg 2215972

92

Odp: Pług

miras ten plug to do spieniezenia czy to twoj i jaki to jest phx czy b-201 bo nie wiem dokladnie czym sie ruznia

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

93

Odp: Pług

B-201

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

94

Odp: Pług

a czym sie dokladnie roznia i czy jesli podepne phx to obciazenie jest porownywalne z 201 ktory jest duzo tanszy

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

95

Odp: Pług

poczytaj ten wątek jest napisane

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

96

Odp: Pług

karlos napisał/a:

miras ten plug to do spieniezenia czy to twoj i jaki to jest phx czy b-201 bo nie wiem dokladnie czym sie ruznia

To mój pług ale jak dobrze zaplacisz to ci mogę nawet sąsiada sprzedac . lol

97 Ostatnio edytowany przez MariuszP (2007-01-12 20:34:08)

Odp: Pług

A co powiecie na to

http://www.allegro.pl/item157041179_plu … html#photo

Nie wie ktoś czy te pługi mają regulowaną szerokość orki ???

98

Odp: Pług

dobrze to znaczy ile bo moze sie dogadamy wink

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

99

Odp: Pług

MariuszP napisał/a:

A co powiecie na to

http://www.allegro.pl/item157041179_plu … html#photo

Nie wie ktoś czy te pługi mają regulowaną szerokość orki ???

Tak ma regulację choć na zdjęciu nie bardzo to widać , no i ta cena:(

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

100 Ostatnio edytowany przez karlos (2007-01-12 23:36:15)

Odp: Pług

jakie on ma zbezpieczenia i czy forszaj targnie taki z tego co ja wiem to przy obrotowym zapotrzebowanie mocy to 25km na korpus czyli forszaj pasuje ale ani kucyka zapasu
a co z tym http://www.allegro.pl/item155113989_for … ibowy.html

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]