641

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

800 zł za komplet ,czyli Sieczkarnia i dwa lub trzy ciągniki z przyczpepami

642

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

750zł za ha... Jaguar 860 / Zetor 12245 + Ruski rozrzutnik tandem 10 / MF 5465 + Ruski rozrzutnik tandem 11 ... Wczoraj by skończyli ale załapał zetorek kapcia w przedniej oponie...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

643

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

U nas 450 / hektar za jaguara. Tak czy inaczej będę szukał fortschrittki , sieczkarnia to jedyna maszyna której mi brakuje w moim gospodarstwie... 10 hektarów kukurydzy by kosiła , idealnie było by gdybym trafił taką która oprócz hedera do kukurydzy miałaby chociaż podbieracz ,wtedy bym jeszcze nią zbierał sianokiszonkę z około 15 hektarów więc trochę pracy by miała.

644

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

http://www.olx.pl/oferta/sieczkarnia-fo … 06b012f12c

Tu kolego masz z naszej okolicy z podbierakiem dodatkowo

645

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

Kto ma przystawkę dziobową do sieczkarki? szukam namiaru na źródło części, przystawka KLADO SKA 94.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

646

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

Masz na e281 przystawkę dziobową ?

647

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

zainwestowałem. maszyna ok ale są rzeczy które chcę mieć na zapasie. np łańcuchy, stożkowy tryb, czy podcinacze. dlatego pytam.
to jest identyczny heder jak ten który jest przy marsie czy toronie, ten sam, ma podwójne zestawy punktów zawieszenia. jedna dla fortschritki drugi dla torona.
A macie jakiś namiar do składnicy z częściami do węgierskich przystawek oros, MFKA. Pewnikiem to ten sam producent a w sieci nie mogę znaleźć.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

648

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

Jaka jakość sieczki , poprawiła się ?

649

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

Fenol gościu w Sierpcu ma części do orosek, poszukam do niego namiaru

E 516 na części
Telefon 695 076 269

650

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

jak widziałem jak fortschrittka kosi kukurydze to kompletna katastrofa nawet jak bym miał swoją to bym tym nie kosił

651

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

To wychodzi na to że widziałeś wylerany egzemplarz i do tego źle wyregulowany

E 516 na części
Telefon 695 076 269

652

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

może masz racje bo nie mam do czynienia z tymi maszynami tylko to co widzę to bardzo dużo kolb gubiło i cieło bardzo długo

653

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

To jak jeden mówił że u nich na wiosce ma gościu E281 to "dobrze chodzi bo każda kolba jest na pół przecięta", nic dodać nic ująć

E 516 na części
Telefon 695 076 269

654

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

Może nie bardzo w temacie ale co myślicie o naszych polskich sieczkarniach Z350 ? silnik ma trochę mocniejszy ale jak z jakością sieczki ? gorzej czy lepiej tnie jak e281 ?

655

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

kupiłem po sezonie, dopiero badam temat.
Czekam na cynk Laszek, dziękuwa.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

656

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

Fenol tu masz gościa
https://www.olx.pl/oferta/czesci-zamien … 0c59086eee

E 516 na części
Telefon 695 076 269

657

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

Fenol masz taką jak na tym filmiku przystawkę ? https://www.youtube.com/watch?v=oH6WXgkVjW4

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

658

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

tak, taka właśnie. na na filmiku facetowi ładnie idzie masa, jednolicie. Przy zwykłym kemperze jednak idzie raz więcej raz mniej. No zobaczymy jak będzie szło.
facet ma też dopieszczony wyrzut, widać że mu towar zapiernicza, ale nie wiadomo jaki posuw, na grubym wszytko leci jak szalone.
wcześniej muminek pisał że te przystawki idą lepiej gdy mają tryb napędowy zamieniony na większy i wolniej pracuje przystawka.
dziwna sprawa zawsze mi się wydawało że to jak wolno poda bęben gardzieli a to jak szybko chodzi heder nie będzie miało ze sobą nic wspólnego.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

659

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

Będzie ,najlepiej jak by napęd na przystawkę był zależny od obrotów walców wciagajacych .
Dzięki temu nie będzie się nic zapychalo przed walcami,i masa będzie płynnie podawana.

660

Odp: Sieczkarnie Fortschritt

Fenol to ile zainwestowałeś?