1

Temat: śruba rzymska - wieszaki 323

Jak można ruszyć te śruby regulacyjne od wieszaków w 323? Dodam że wd40 itp wynalazki nie działają. Próbowałem nawet R3 lać bo ponoć pomaga i nic hmm

2

Odp: śruba rzymska - wieszaki 323

podgrzac! np  palnikiem wtedy ruszy

3

Odp: śruba rzymska - wieszaki 323

palnikiem kiedyś grzałem   to  śruba pęka ...    w sumie z 4 strony możliwych do wykrecenia wykreciła się jedna sztuka .. jedna się ukręciła  a reszta się nie ruszyła.. ale zaczeła skręcac ... ale to wszystko zależy  do jakiego stopnia zardzewiało ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4

Odp: śruba rzymska - wieszaki 323

czyli praktycznie rzecz biorąc przegrana sprawa hmm ?

5

Odp: śruba rzymska - wieszaki 323

spróbowac można ... jak masz palnik .. jesli nie to  chyba jakiś zamiennik  ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

6

Odp: śruba rzymska - wieszaki 323

Ja u siebie ruszyłem je młotkiem tzn. opukałem porządnie potem nocka w coca coli znów pukanie i ruszyły a teraz pilnuję i co mycie traktora to smarowanie i jak na razie bez problemów nawet po zimie.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

7

Odp: śruba rzymska - wieszaki 323

Tak jak Jamir pisze. Ja stosuję w takim momencie Rost Off od Wutha i pieszczenie 2kg młotkiem na kowadle. Znów Rost Off  i młotek, a następnie w imadło i solidny klucz do rur i wte i z powrotem, po milimetrze, po pól milimetra , aż do skutku i jeszcze żaden gwint mnie nie pokonał, a wszystkie pracują u mnie tak, że podczas jazdy jak dość solidnie nie zakontruję to się samo odkręca.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

8

Odp: śruba rzymska - wieszaki 323

Ja jak coś nie chce się wykręcić to rozgrzewam a potem do zimnej wody

9

Odp: śruba rzymska - wieszaki 323

A czy to jest  temat do "zrób to sam"?

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

10

Odp: śruba rzymska - wieszaki 323

Piotrfire napisał/a:

A czy to jest  temat do "zrób to sam"?

No właśnie zastanawiałem się gdzie go założyć. Poniekąd jest...

11

Odp: śruba rzymska - wieszaki 323

No już darujcie chłopu. Gorszych mamy do wyćwiczenia na forum.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia