Temat: T-088

Zamierzam kupić jakiś większy rozrzutnik obornika myślałem o T 088 zastanawiam się tylko czy jest to sprzęt awaryjny i czy jest jakiś kłopot z częściami do niego. Może ktoś z was ma jakieś doświadczenia???

2

Odp: T-088

To jeden z lepszych rozżutników co do części to Agroma Wągrowiec ma prawie wszystko (tel znajdziesz w dziale adresy)pozdrawiam.

3

Odp: T-088

Ja też zamieżam taki kupić.

4

Odp: T-088

Ja mam  polski 6T na tandemie z 2 poziomyni wałkami jak narazie wystacza ciagam forsznitem ale i szezdziesiatka tez przy nim gania tylko wolniej w rykach robia nowe cos w podobie do tego to 20000 zł krzycza

5

Odp: T-088

Ryki to 12km ode mnie, ale nie słyszałem żeby ktoś tam rozrzutniki robił...

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

6

Odp: T-088

ja juz taki mam. niemieckie blachy wytrzymaja dluzej jakbys mial kupic nowego polskiego
nie do zajechania są. czesci w agromie wągrowiec.polecam!!!

maszyny Fortschritt  geniale   w  swojej prostocie   ale  jakże  przemyślane   ,wyciągnij    skrzynie  biegów  w  e512   a  w   bizonie  big_smile  wymontuj     silnik   w  zt300   a   w  dużym   ursusie  .

7

Odp: T-088

Polecam! Jesteśmy producentem rozrzutnika stworzonego na bazie starego, uznanego fortschritta T-088! Są to maszyny dobre, trwałe, sprawdzone, a przede wszystkim niezawodne. Części są ogólnie dostępne, sami zajmujemy się sprzedażą elementów do t-088. Polecam! Rozrzutnik jest nowy, na gwarancji, a przede wszystkim bardzo tani!!!
www.intercastor.pl

8

Odp: T-088

Polecam! Jesteśmy producentem rozrzutnika stworzonego na bazie starego, uznanego fortschritta T-088! Są to maszyny dobre, trwałe, sprawdzone, a przede wszystkim niezawodne. Części są ogólnie dostępne, sami zajmujemy się sprzedażą elementów do t-088. Polecam! Rozrzutnik jest nowy, na gwarancji, a przede wszystkim bardzo tani!!!
www.intercastor.pl

9

Odp: T-088

to nie jest rozrzutnik na bazie t-088  to jest żywcem zerżnięte z t-088 tylko otwory na bokach zaślepili ze względów bezpieczeństwa! tylko ciekawe jaka gatunkowo stal na niego poszła bo oryginały to chyba z (TYGRYSÓW )ROBILI smile

10

Odp: T-088

ja mam takiego forszaja, w zeszłym roku kupiony z intercastora. Fakt zywcem sciagniety z t-088. ale to duzy plus. ja jestem bardzo zadowlony, dziala bez zazutow. blacha gruba, mocna. nie do zajechania do tego b.pojemny. niby 9 ton ale miesci sie o wiele wiecej. mam bez nadstawek , wiem ze teraz daja w komplecie. za ta cene to naprawde warto!

11

Odp: T-088

Informujemy, iż wszelkie wykonywane w naszej firmie części, robione są z materiałów najwyższej jakości, z atestem i na rocznej gwarancji.
A nasz Castor T-088 wykonany jest z blachy 3mm!

12

Odp: T-088

a ile sobie krzyczą za taki rozrzutnik

13

Odp: T-088

To88

14

Odp: T-088

wyalczyłem dziś z moim t088 uzupełniałem zęby po wpadce betonu od razu sprzęgła gumowe na wałkach wymieniłem

15

Odp: T-088

oj nie wie czy to takie rozsądne dospawać jakiś kawałek kątownika i cheja to może być zabujczę jak się oderwie i trafi kogoś to kaplica a do tego bicie przyspiesza niszczenie lożysk. Ale wiem że sam pewnie bym przyspawał urwany kawałek...wybulić się na nowy wał to pewnie ze 500zł w plecy.... life sucks...

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

16

Odp: T-088

kupuję w grene oryginalne zęby

17

Odp: T-088

kupiłem na jesień używany T088z niemiec i jak narazie działa bez zarzutów a troche ma pracy

Odp: T-088

Co do części do tego modelu to tutaj znajdziesz prawie wszystkie:
www.gzrm.com.pl


Pozdrawiam i polecam!!!

19 Ostatnio edytowany przez Fenol (2009-10-26 11:40:43)

Odp: T-088

jaka jest wysokość rozrzutnika z boku przez stronę?
Panowie co w nim jest najbardziej wrażliwe? czy to prawda że przekładnie szybko się wykańczają? jak jest z hydrauliką ona napędza przesuwanie taśmy? czy to jest solidne?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

20

Odp: T-088

fenol solidny sprzęt mam dwa w jednym wymieniałem silnik hydrauliczny a rocznie wywożę kilka setek zęby się kończą na wałkach a dalej chodzi super maszyna godna polecenia jak kupisz a nie będzie regulatora posuwu taśmy to radzę zamontować