Temat: lemiesze do pluga unia grudziadz

Do tura, ibisa, 60zl Profilowane nie płaskie.

2

Odp: lemiesze do pluga unia grudziadz

nie chcę reklamowac ale jest firma o nazwie unirol robia prawie wszystkie lmiesze i w dosc roządnych cenach i niewiele gorsze od tych firmowych za 100 za sztykę
a przy wiekrzych zakupach to przywożą albo wysyłaja na swój koszt
podam przykład otuż kupiłem do agronoam lemiesze oryginalne za75 samoostrzące z mocowaniem na dłuto wizualnie bardzoładne wyfrezowane i kupłem unuroskie za 25 zł za sztykę brzytkie jak noc eksperymen polegaał na tym ze obie firmy zamonowałem na jednym i tym samym pługu jedne na prawo drugie na lewo czyli tyle samo orały w takich samych warunkach i moim zdaniem tansz tym razem znaczy lepsze zaorałem jednym kompletem jakieś 80ah

3

Odp: lemiesze do pluga unia grudziadz

artueekk ile ty masz tych h........... na taki areał powinienieś miec cos lepszego niż 303

4

Odp: lemiesze do pluga unia grudziadz

80 ornego i 40łak

5

Odp: lemiesze do pluga unia grudziadz

Kolego te lemiesze to nowe i oryginały?

6

Odp: lemiesze do pluga unia grudziadz

nowe jedne były oryginały przynajmniej tak twierdzi spzedawca a jedne to z unirolu oczywiscie nowe

7

Odp: lemiesze do pluga unia grudziadz

a co do lepszego sprzetu to nie z tej ziemi 5i6 klasa z niewielką iloscią kamieni nic tylko kopalnie piachu otwierac i żwirku

8

Odp: lemiesze do pluga unia grudziadz

Tak zawsze  mówiłem - że fabryki nikt nie poprawi , mowa tu o wszelkich częściach  kvernelanda  czy innych markowych  i tu uwaga jeśli będziecie kupowali  używany sprzęt spójrzcie na jakość elementów roboczych , wszelkie nowe elementy to podróby nie wiele warte .