101

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

A przez przypominanie hasła nie dawało rady? Ja też mam inne hasło teraz też nei wiem nawet jakie i jestem dalej zalogowany jak byłem. Nowe hasło na maila mi przyszło.

102

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

na maila teraz też przyjdzie jak by coś tam ale żony ona w tym biegła ja nie bardzo

103

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Witam smile
Ursus się sprawuje dobrze jak narazie smile Dzisiaj 12 Dostała Tura T-8 I będzie montowany jak się odmaluje Ją...

Mam pytanko jedno. Dlaczego kopci dużo z rurki odpowietrzającej silnik ? Czy to na którymś cylindrze są pęknięte pierścienie ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

104

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

No przynajmniej tur porządny big_smile
Stawiam na pierścienie ..

105

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

pierścienie i to rozbieraj szybciorem .. bo narobi bigosu ...   czyli nie będziesz wtedy wymieniał pierścieni ale od razu i  tuleje  bo będzie szmelc ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

106

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Mogą to być też zawory , a olej wciąga?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

107

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Oleju nie zauważyłem żeby brał... czyli obstawiacie że to pierścienie ? neutral

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

108

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Jak nie bierze oleju to pierścienie ok , obstawiam wypalone zawory (zawór)


















0)

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Mi parą kopcił i okazało się że trochę wody szło do oleju przez nieszczelny oring na tulei. Olej minimalnie zmienił kolor ale go nie przybywało więc kapało a na bieżąco była odparowana

110

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Krótkie info na temat Ursusa.. Przezimował dobrze, chodził przy odsnieżaniu i dużo robił drzewo woził itp itd.. Na wiosne trochę posiał bo w ZT cięgno pękno i trzeba było szybko siać to pod zmiane i cheja 12... Co do Tego dymu z rurki too tylko jak dostaje po garach wali i to tęgo a jak lekkie prace to tylko troszkę, oleju nie bierze tylko ciężko pali ( szybko kręci ale nie chce załapać )  Dziś zacząłem montować mocowania na tyle ( przy zwolnicach ) pod Tura i moze jutro czy kiedy założe z przodu mocowania itp..

http://www.fotoload.pl/123aa71/5a20fb27b15bcd487fa55b70d3db6ba617586_min.jpg
http://www.fotoload.pl/123aa63/4afc7459bc34d6a1ddc49f85217d15987581_min.jpg

Poradźcie panowie co zrobic z Odciągami bocznymi od wieszaków ??? mad No poprostu można K****cy dostać.. :uuuu: ciągle gną się nawet jak ciężkiego nic się nie robi... A przy orce to wgl wygieło i potem pierwsza skiba jest 50cm i weź orz..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

111

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

No to  gitara odciągi zrób tak może  jak ja przy  forszu .  Od belarusa ze śruby żymskiej  co idzie do lagi .
http://moto.allegro.pl/ukosnica-wieszak … 57401.html

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

112

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

ja też mam śrubę rzymską tylko z łańcuchami - tak jak np w c-360 z tym że śruba i łańcuchy są grubsze aby wytrzymało. Tyle lat i jeszcze nic się nie urwało. Jedyny mankament to taki że 2-3 razy w roku trzeba śrubę rozkręcić, przeczyścić z błota i nasmarować. Można też naciągnąć na śrubę dętkę z jakiegoś motoru i po problemie brudzenia się śruby.

gg 5118068

113

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Znajomy kiedyś do 1614 podpasował 2 łączniki od 60 http://allegro.pl/ng-lacznik-centralny- … 39538.html i działało

114

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Ja mam przy  forszu od  MTZ-ta  po  drobnej  przeróbce (jedno jabłko ma mniejszy otwór ) . Od 914  trochę przy słabe wykonanie,  ruskie  ma lepszy  gwint .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

115

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

ja mam  w strugaczce  te  odciągi riórowe i gra gitara ..   nic się nie gnie.. poprostu kup nowe  i po kłopocie.  a że cięzko pali to  pompa wtryskowa ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

116

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Albo wytarte garki(słaba komprecha)

117

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

No i dziś założony został Tur na 12..   Kapcie z przodu od razu bach nie ma powietrza big_smile  zdjąłem obciążniki tylko te co wystają, napompowałem powietrza i dobrze już jest ale popatrzyłem na opony z przodu to długo one nie pojeżdz hmm ... Joy dobrze działa wszystko jak ma być... Teraz tylko kupić Chwytak i Krokodyl i podłączyć elektrozawór...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

118

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

aby się dobrze sprawował

119

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Krótkie sprawozdanie... Robi i Robi big_smile Nastukało 100mth i dalej robi.. Przy Turze ma co robić bo to pustaki, piach bele i wgl.. Dobrze się sprawóje wink Teraz nawet i beluje bo Jumz siadł ( 2stopień sprzęgła ) I tako smile Trzeba będzie ją umyć znowu dokładnie bo bruudna jak ch.....a big_smile

http://www.fotoload.pl/123aa52/27d77f5c75e1d62ba5cfa58ba0582df113526_min.jpg

http://www.fotoload.pl/123aa60/6b3710c00a15d839078993b0b6d7b50d2657_min.jpg

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

120

Odp: Nowy, używany zabytek Ursus 1224

Panowie jest problem. Zgaasła i nie zapaliła.. Zabrakło mi paliwa. Machneło Ciagnikiem i nie ma paliwa. Myslałem że odpale a tu dupa. Zatankowałem i pojechałęm dalej. Zrobiłem co miałem zrobić i postawiłem na podwórku. Odpaliłem 323 i odsnieżyłem i zapaliłem potem 12 żeby turem resztę wypchnąć śniegu. i znów zgasiłem i wszytko było cacy. 3dni temu tata chciał ją odpalić a Tu nic. Tylko kichnie i dalej nie pali. No cóż pewnie pompka zasilająca poszła bo paliwo chodzi we dwie strony. Się zmieniło pompkę ( a takie fajne dojście że bez komentarza ) i napompowało się paliwa i zobaczymy czy odpali i tak samo.. Co jest panowie ? Pompa wtryskowa ? Zawory ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)