21

Odp: New Holland TF42

to  czyli jak palił się ?:D   skoro  tyle powymieniane i nawet oponki ?:P szukaj dalej tyle powiem

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

22

Odp: New Holland TF42

jak połowa części, pasków itd powymieniane to wydaje mi się, że musiał być przypalony... lepiej go omijać szerokim łukiem

23

Odp: New Holland TF42

A taki bydle??    http://otomoto.pl/new-holland-tf44-A95349.html

24

Odp: New Holland TF42

Ktoś lub coś widział coś takiego, powiedzdzcie czy warto kupiwać coś takiego???               
http://otomoto.pl/john-deere-1075-A69964.html
http://allegro.pl/john-deere-1075-i1870638566.html

25

Odp: New Holland TF42

znajomy ma johna nie pamiętam juz jaki model ale coś podobnego i jest nim zachwycony. Mówi ze jak mu sie jakiś pasek ślizgnie troszkę to od razu mu kontrolka sie zaświeci, łożyska sa na mimośrodzie i ściągają sie paluszkami, kosa jest trochę pochylona co ułatwia zbiór wyległego zboża. Po prostu super sprzęt jego zdaniem

Rolnik z powołania:-)

26

Odp: New Holland TF42

u nas koledzy mieli pare sztuk  .. nie narzekali  ale  po paru latach pozamieniali na classy i   jak na razie widze bez zmian ...   

wiem jedno że boją się te kombajny  zieleniny w polu  jak i zielonego rzepaku ...    i ceny części ....  to druga sprawa ale raczej się  nie psują nagminnie
mam servis  JD koło siebie i jakoś  nie ma za wiele kombajnów tej marki w okolicy ... a mianowicie 3 sztuki   i  dealera 3 sztuki   co non stop je katuje w polu big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

27

Odp: New Holland TF42

Bardzo dobre kombajny proste i twarde ,znam je bo kolega kupił i przygotowywaliśmy go do sezonu.Tylko cena za wysoka kumpel dał 38tyś  za 1072, różni się mocą silnika i kabiną no i jeszcze wariatorem.Mają spory zbiornik ,dosyć długie sita ,skrzynia 4,wytrząsacze takiej samej długości jak bizon 360cm,sieczkarnia na elektromagnesie i wspaniałe silniki po prostu najlepsze.Hydraulika prosta i mocna.

28

Odp: New Holland TF42

wojtas napisał/a:

wiem jedno że boją się te kombajny  zieleniny w polu  jak i zielonego rzepaku ...

co przez to rozumiesz???

Rolnik z powołania:-)

29

Odp: New Holland TF42

tyle że kosilismy w tym roku  rzepak nie  randapowany dosłownie zielenina  z orkana sie lało .... to ja jechałem  a jeleń  sie blokował na mocarni  przez co to nie wiem ale  to nie był jeden wyjatek ...   widziałem to przez poszczególne lata  i z paroma innymi  co kosza jeleniami  to sami mówili ze na zielone sie nie nadaje   ale pszenice jak długie proste pole to daja rade

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

30 Ostatnio edytowany przez tomek1974 (2011-10-16 21:16:13)

Odp: New Holland TF42

wojtas ja też kosiłem rzepak nie pryskany i był problem z czystością szło sporo zielonki do zbiornika i musiałem przymknąć sita ale wtedy trochę szło do tyłu(zwłaszcza grube ziarno i zdarzały się nie rozbite strąki) a jak było u ciebie.Myślę że lepiej pryskać jest mniej strat i szybciej pojedzie.a jeszcze dodam że strasznie się odmładzał i czekanie tylko by pogorszyło sprawę ,młóciłem 17 lipca.

31

Odp: New Holland TF42

ja swój desykuje  chodź wole nazwe dosuszam lub randapuje ...  tylko kosiłem na usłudze  i tak właśnie  było   ...   tez nie lubie takiego kosic ale było czysto jak nalezy  bez przesiewania  i bez takich tam ...  jest taka powieszchnia sit ze  można poszalec smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

32

Odp: New Holland TF42

to mówicie że warto go kupić???

33

Odp: New Holland TF42

Warto ale pamiętaj musi być zdrowy bo remonty nie wchodzą w grę koszty naprawy są bardzo wysokie.

34

Odp: New Holland TF42

jak zapalisz i go właczysz nie ma prawa byc stuków wszystko cicho i   praktycznie bezszelestnie smile  że tak to ujme

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

35

Odp: New Holland TF42

a ile po drodze idzie?? 25 to pójdzie, czy to samo co 516

36

Odp: New Holland TF42

Nie martw się śmigają ostro 30 -35

37

Odp: New Holland TF42

tak jak pisze  tomek  nie wleką się  a nawet dają rade ...   te 30 km na godzine jadą

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

38

Odp: New Holland TF42

a lepszy byłby new holland tf42 czy john deere 1075??

39

Odp: New Holland TF42

jak kupisz jedno i drugie to się przekonasz smile   na pewno  będzie  tam gdzie jest dżojstik    a gdzie efektywniej  to  zalezy od operatora    popatrz na dane techniczne obu maszyn powierzchnie sit .  moc silnika , wyposażenie a se odpowiesz  na własne pytanie ... i jeszcze inna wersja na jaki areał potrzebujesz  ta maszyne

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

40

Odp: New Holland TF42

a co powiecie o fortschritt 524 mdw   http://otomoto.pl/fortschritt-524-mdw-A79150.html