1

Temat: 516B pytanie

Witam, czy to maszyna któregoś z szanownych kolegów? Wygląda jak nowa yikes
http://www.youtube.com/watch?v=sEVb1e-SmZo

2

Odp: 516B pytanie

To jest nasz kombajn, nowy to on nie jest wink

3

Odp: 516B pytanie

A morze ten filmik jest z przed paru ładnych latek:) jak był z pod igły. Maszyna lustro w takim stanie to jeszcze posłuży długie lata. I plusik za zadbany sprzęt nie każdego tak dba.

4

Odp: 516B pytanie

No fakt tamten film jest stary bo z 2010, a tu jest z tego roku http://www.youtube.com/watch?v=lfed0g5S … mp;list=UL

5

Odp: 516B pytanie

516 to stodoły ale ten jest piękny no i pola tez fajne nie takie kawałeczki jak u mnie

Rolnik z powołania:-)

6

Odp: 516B pytanie

Andrew malowałes go super się prezentuje.

7

Odp: 516B pytanie

Jak go kupiliśmy 3 lata temu to został wyremontowany i pomalowany zajęło nam to dużo czasu. Staraliśmy się zrobić go na oryginał, jak wyszło to widać w filmach.

Pajej napisał/a:

516 to stodoły ale ten jest piękny no i pola tez fajne nie takie kawałeczki jak u mnie

Te kombajny nie są takie duże, na początku może sprawia takie wrażenie, ale idzie się przyzwyczaić. Pola na filmikach maksymalnie mają  3 ha, więc można uznać za małe.

8

Odp: 516B pytanie

Andrew + za wykonanie powiedz mi przybliżony koszt takiego remontu i co wymienialiście, jeśli to nie tajemnica.

PS
Ja z 517 też jestem zadowolony po pierwszym sezonie mimo kilku usterek (pęknięta kosa, pęknięte koło napędy podsiewacza mój błąd nie zauważyłem, że było pospawane i pęknięta oś napędu hedera okazało się, że była już pęknięta ponad połowa grubości oski i pasek od wentylatora to wszystko jak na pierwszy sezon) jestem zadowolony jak na pierwszy rok jak przesiadłem się, na 512 aby małe kawałki pokosić trudno się odnaleźć

9

Odp: 516B pytanie

Jezus Chytrus jak Ty szybko młócisz!

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

10

Odp: 516B pytanie

Fenolku on tak połyka hektary ze hej mi jeszcze brak wprawy ale myslę że w przyszłym sezonie bedzie juz lepiej

11 Ostatnio edytowany przez Andrew (2011-11-20 13:59:31)

Odp: 516B pytanie

Dzięki za plusy.

12

Odp: 516B pytanie

Andrew, ja bym twoją maszynę wstawił do galerii i kazał sobie płacić za oglądanie.

13

Odp: 516B pytanie

Hehe dobre tylko bardzo wątpię by ktoś chciał za to płacić.

14

Odp: 516B pytanie

JA miałem taką samą maszynę, tylko ją sprzedałem:( A teraz jednak żałuję:(

15

Odp: 516B pytanie

Człowieku, najpierw byle by sprzedać bo nie dojdzie niby do ładu a teraz nie zadowolony....

16

Odp: 516B pytanie

Maniek błogosławiony niech będzie dzień w którym pozbyłeś się tego trupa, ale jak chcesz to po 2 zł/kg załatwię ci igłę z dwoma hederami, trzeci na części, stół do rzepaku i do tego masa zamiennych klamotów, że ciężarówką to trzeba wywieźć i to wszystko za 2 zł, no chyba, że już konkretnie przy sprzedaży coś się jeszcze wynegocjuje.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

17

Odp: 516B pytanie

a ile to cudo wazy?

Rolnik z powołania:-)

18

Odp: 516B pytanie

ze 12ton

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

19

Odp: 516B pytanie

12t razy 2 wychodzi 24 000 to jest strasznie drogo jak za taki kombajn

Rolnik z powołania:-)

20 Ostatnio edytowany przez Fenol (2011-11-22 20:56:55)

Odp: 516B pytanie

MAREKPE napisał/a:

Maniek błogosławiony niech będzie dzień w którym pozbyłeś się tego trupa, ale jak chcesz to po 2 zł/kg załatwię ci igłę z dwoma hederami, trzeci na części, stół do rzepaku i do tego masa zamiennych klamotów, że ciężarówką to trzeba wywieźć i to wszystko za 2 zł, no chyba, że już konkretnie przy sprzedaży coś się jeszcze wynegocjuje.

będzie Pan zadowolony big_smile

Pajej napisał/a:

12t razy 2 wychodzi 24 000 to jest strasznie drogo jak za taki kombajn

eeee tam, z fliperów podwójna radość.c:play:

Maniek a tak nawiasem pytając to ile wyrwałeś za kombajn?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]