21 Ostatnio edytowany przez majorec_77 (2011-11-29 21:42:11)

Odp: Kupiłem kombajn

napęd tego ustrojstwa wygląda na oryginał, ale w tak leciwych sprzętach wszystko być może, znalazłem zbiorniczek; pod tą konsolą z zegarami, się ukrył

22

Odp: Kupiłem kombajn

no to  jedno już masz tongue   najlepije   wystawiuaj zdjęcia  ja pomoge smile  troszke już tego przerabiałem ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

23

Odp: Kupiłem kombajn

dobra jakie są zasady wstawiania tu fotek; nie chciałbym nabałaganić. Dzięki za ofertę na pewno skorzystam

24 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2011-11-29 22:09:53)

Odp: Kupiłem kombajn

Jak piszesz  nowego posta to pod  przyciskiem potwierdź  jest  napis  darmowy hosting zdjęć klikasz  na to  i potem przeglądaj potem ,  wyślij plik  , potem kopiujesz z odnośnik  do linku i wklejasz w posta  ,. resztę    powinieneś wiedzieć wink

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

25

Odp: Kupiłem kombajn

możesz też wejśc na strone  ... fotosik.pl   dac dodaj zdjęcie   znależc co trzeba  kliknąc wyślij   skopiowac link  znajdujący się pod spodem  wkleic na  forum i już

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: Kupiłem kombajn

tak się będzie robić, w razie problemów; za temat zabiorę się jak będę wolniejszy, teraz to przyjeżdżam z roboty i już jest ciemno

27 Ostatnio edytowany przez majorec_77 (2011-12-12 20:34:09)

Odp: Kupiłem kombajn

dzisiaj było pierwsze starcie z hamulcami; nalałem płynu, pompki na to nie zareagowały, za to pod prawym bębnem utworzyła się kałuża..., pompki są padaka, muszą być oryginały i czy mogą być zamienniki, skąd najlepiej kupować części? jestem z okolic Krakowa

28

Odp: Kupiłem kombajn

ej no tyle było pomagierów...

29 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2011-12-16 23:05:07)

Odp: Kupiłem kombajn

kolego spokojnie jak na forum będzie użytkownik takiego sprzętu na pewno ci pomoże...

30

Odp: Kupiłem kombajn

Jest taka  firma "MIRTRANS" Siedlce tel. 25-632 78 64.Ja przez 11 sezonów miałem MERCATORA i wszystko brałem od gościa,najtaniej,dobra jakość i szybko[kurierem].W tym roku sprzedałem CLASSA bo troszkę mały ale bezawaryjny.Powiem ci coś;stare classy mają serce i duszę i trzeba do nich z sercem.Teraz mam 514 z Czech i to już inna bajka[czesi to katy i niedbaluchy].Powodzenia!

31

Odp: Kupiłem kombajn

Dzięki PawełS, o coś takiego mi chodziło, jutro będę dzwonił do gościa, przy okazji nie wie ktoś jak się zabrać za łańcuchy od przenośnika pochyłego?

32

Odp: Kupiłem kombajn

Zmagał się ktoś z hamulcami w claasie? nie mogę sobie poradzić z klinami ustalającymi bębny, ma ktoś jakiś patent jak cholerstwo wybić?

33

Odp: Kupiłem kombajn

jak w temacie. Niestety albo i stety Bizon Z056 84r. Kabina, sieczkarnia, szerokie laczki. Cena 17tyś (stargowane z 23tyś).

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

34 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2012-06-19 21:35:26)

Odp: Kupiłem kombajn

Bamreras jak on wygląda , ja widziałem bizona 86r.
Cały ledwo się kupy  trzymał .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

35

Odp: Kupiłem kombajn

http://allegro.pl/kombajn-bizon-z056-w- … 82200.html
to jest ten. nie jest tak z nim źle, a w okolicy nic ciekawszego nie znalazłem.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

36

Odp: Kupiłem kombajn

jest u kolegi bizon  z 82 roku ..   chyba za 23 tys . kabina sieczkarnia itp ...  mogę smiało go polecic ...   jest naprawde w dobrym stanie   kupił go od kolesia  co nim kosił ogródki ...   u niego przez pare lat kosił po pawie 30 ha ...  silnik jest od nowości  nie ruszany ...   a kolega idealista ...  musi byc ok bo jak nie to nigdzie nie jedzie ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

37

Odp: Kupiłem kombajn

ten co podałem w linku stoi juz u mnie na podwórku...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

38

Odp: Kupiłem kombajn

Gratulacje , życzę szerokich pul i  mało studzienek  na nich wink To jak  go teraz oceniasz  Bamreras jak stoi  u Ciebie ? ? wink

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

39 Ostatnio edytowany przez bamreras (2012-06-21 07:29:45)

Odp: Kupiłem kombajn

narazie dużo nie powiem bo to się w polu okaże. Na dzień dzisiejszy to gumeczki na podsiewaczu i wieszaki do wymiany. wymianka dwóch szpilek w skrzyni b. co trzymną lewą obudowę półosi (zerwane w czort). no i sprawdzić co kapie (nie leci a kapie) przy silniku. Wygląda to na ropę z olejem więc najprawdopodobniej pompa wtryskowa będzie już podtarta.... Stan blacharski - obudowa wialni powoli się kończy, "dupa" i osłony z lekka też przygnite. Opony stan dobry.
Widać że większość życia spędził na dworze. Gość na tyle ambitny że gdzie widział rdzę zaraz malował. Z wierzchu wypucowany, w środku w cholerę plew i temu podobnych.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

40 Ostatnio edytowany przez bamreras (2012-08-02 19:25:00)

Odp: Kupiłem kombajn

Próba bizona w polu  i okazuje się, że jeszcze małe robótki mnie czekają. Pasy od napędu młocarni i od napędu chederu w momencie wyłączania spadają, sprężyna od dźwigni wysypu urwana, przez co pali się pasek od wysypu, jakoś dziwnie wsunięty jest zawias od gardzieli. Wygląda jakby miał zaraz wypaść... I najdziwniejsze (bynajmniej dla mnie świeżego kombajnisty) Pod gardzielą jest osłona młocarni - ta z regulacja na płaskownikach by docisnąć ją do gumy, a za nią jest jeszcze jedna też z gumami i ta druga dziwnie się trzęsie i puka podczas pracy młocarni. Tak ma być czy coś się dzieje??? na fotce poniżej jest ona strzałką zaznaczona.
http://img41.imageshack.us/img41/4412/asdsafx.jpg

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....