21

Odp: Rozkosze podniebienia...

wygląda dość zacnie
pogratulować talentu :brawo:

Nie ma to jak FORTSCHRITT

22

Odp: Rozkosze podniebienia...

wszystko jadalne, czacha to tort biszkoptowy przekładany różnymi masami i obleczony lukrem i pokolorowany barwnikami spożywczymi

23

Odp: Rozkosze podniebienia...

Piękne !!!!!!! Ojciec w metalu a córa w cukrze  tworzy wink Gratulacje na ręce córki  !!!!!

24

Odp: Rozkosze podniebienia...

dzięki w imieniu młodej smile

25

Odp: Rozkosze podniebienia...

Z prawdziwą sztuką tak to jest, że patrzysz i nie wiesz co widzisz.
"Dama z łasiczką" - dama do ..., łasiczka do zjedzenia, czy rama do spalenia ?
Róża - do wąchania, patrzenia, zjedzenia ? To jest sztuka !
Gratulacje.

26

Odp: Rozkosze podniebienia...

Zajefajne gratulacje.

27

Odp: Rozkosze podniebienia...

Super, jak znajdę to wstawię zdjęcia co koleżanka robiła u nas na różne imprezy torty. Np tort z męskim sprzętem, pies, boisko do piłki nożnej a na nim goła baba przesłonięta polską flagą, takie małe dziecięce buciki... Dziewczyna ma talent nie do opisania, chciała w tym kierunku stworzyć jakąś małą działalność ale ma chore dziecko i to jemu poświęca większość czasu jedynie tylko tyle co zrobi u siebie w mieszkaniu dla znajomych

E 516 na części
Telefon 695 076 269

28

Odp: Rozkosze podniebienia...

Gratulacje

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

29

Odp: Rozkosze podniebienia...

Gratulacje smile)  własnie coś temat  ucichł może jakieś nowe przepisy ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

30

Odp: Rozkosze podniebienia...

Coś dla ducha i coś dla ciała, sztuka kulinarna całą gębą wink Gratulacje dla córki.

Wojtas stary dobry przepis, nic lepszego nie wymyślono, 1410 :dance:

31

Odp: Rozkosze podniebienia...

Okazuje się że smaczne żarcie nie jest zdrowe, kawa owszem ale w formie lewatywy :hmmm: https://www.youtube.com/watch?v=XUabhmmggH8

32

Odp: Rozkosze podniebienia...

Jezeli chcesz zdrowo to dieta ketogeniczna. Jak masz checi to Dr Czerniaka posłuchaj. Wiadomo ze nie wszystko na raz bo to rewolucja.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

33

Odp: Rozkosze podniebienia...

Widziałem kilka osób na takiej diecie i wygladali jakby byli chorzy. Ogólnie osoby które znam, i które zaczęły się ''zdrowo'' odrzywiać w mojej ocenie gorzej wygladaja niż przed rewolucjami.

34

Odp: Rozkosze podniebienia...

Mi puki co służy dieta z dziczyzny....

35

Odp: Rozkosze podniebienia...

androl napisał/a:

Okazuje się że smaczne żarcie nie jest zdrowe, kawa owszem ale w formie lewatywy :hmmm: https://www.youtube.com/watch?v=XUabhmmggH8

Obejrzałem od deski do deski i chyba nawet ze zrozumieniem. Sam nie wiem co o tym myśleć. W między czasie zjadłem kilka żeberek z kapusta, wypiłem 2żywce i żonka skończyła ciastko to dała mi 3kawałki.
Chyba jednak obejrzałem, ale bez zrozumienia :stu:

36 Ostatnio edytowany przez androl (2020-01-26 19:49:48)

Odp: Rozkosze podniebienia...

Mi służy odżywianie zgodne z grupą krwi.

37

Odp: Rozkosze podniebienia...

Syn trenuje amatorsko  kulturystykę, dla jakiegoś tam wyglądu i zdrowia. Odżywia się zdrowo i też zgodnie z zaleceniami dla grupy krwi i swoją aktywnością fizyczną. Zbadał swój wiek metaboliczny, w wieku 19,5 według pomiarów jego organizm ma 12 lat. Robiący mu pomiar powiedział że chłopaki w jego wieku zdarzają się z organizmem 40 lat.

38

Odp: Rozkosze podniebienia...

A w niebo jeszcze patrzy? Czy tylko na hantle?

39

Odp: Rozkosze podniebienia...

Leży pod gryfem to przez okno moze na niebo patrzy big_smile

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

40 Ostatnio edytowany przez androl (2020-01-28 01:45:33)

Odp: Rozkosze podniebienia...

Amatorsko ale poważnie podchodzi do treningów. W domu ma siłownię skompletowaną przez najstarszego, ławeczki dwie tongue
W Gdańsku ma wykupiony karnet na siłowni, czekam na komentarz że tam na pewno koksuje.