121

Odp: Szkody łowieckie

Nic nie ugrasz ,szkoda nerwów !

122

Odp: Szkody łowieckie

z tym dursbanem spróbuj...

mdw

123

Odp: Szkody łowieckie

dziś poszedł oprysk odżywkami + jakaś zaprawa na sadzonki ziemniaków, podobno fest śmierdzi ale jak traktorem zjechał z pola to z powrotem wróciły, zobaczymy jutro

E 516 na części
Telefon 695 076 269

124

Odp: Szkody łowieckie

Mi wytukły 20 arów pięknej pszenicy. trza będzie z mysliwymi pogadac.
A puki co zamówiłem petardy z zawleczkami. Wiem którędy wchodza na pole są widoczne scieżki.  2 kołki, sznurek petarda i zobaczymy....

125

Odp: Szkody łowieckie

Z zawleczkami ? zaczepne czy przeciwpancerne ?

126

Odp: Szkody łowieckie

zaczepne... Przeciwpancerne wychodzą drogo bo ciężkie i przesyłka droga....

127

Odp: Szkody łowieckie

GH-2 czy coś taniego ??

128

Odp: Szkody łowieckie

po taniości 1zł za sztukę. Zobacze co to warte. Taki za 20zł jest trochę niebezpieczny dla użytkownika.....

129

Odp: Szkody łowieckie

Koseś jeżeli chodzi o granaty to są zaczepne i obronne big_smile no ale faktycznie na dzika przydałby się mina przeciwpancerna :satan:

130

Odp: Szkody łowieckie

Dziwne bo na filmach z 2 wś to rzucali granatami w czołgi więc muszą być też przeciwpancerne ?

131

Odp: Szkody łowieckie

faktycznie są !

132

Odp: Szkody łowieckie

W wojsku nie byłem to i się nie znam ale małe miny to by się przydały na dziki ,bobry  i innych nie proszonych gości .

133

Odp: Szkody łowieckie

Krzysiek jak wygląda taka petarda?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

134

Odp: Szkody łowieckie

http://www.fajerwerkitanio.pl/pl/p/HE08 … eczka/1126
Myslę że jak wybuchnie z 2-3m od szkodnika to będzie rezultat nie wiem jaki ale będzie.
Mam znajomego myśliwego przyjaciel rodziny. Był oglądał wczoraj no i powiedział że dziki to może tu i były ale najwięcej szkód zrobiły łosie!! Dziś może dostanę pastucha z koła łowieckiego, a po odszkodowanie do gminy....

135 Ostatnio edytowany przez bamreras (2014-06-24 10:08:43)

Odp: Szkody łowieckie

Do odstraszania dzików używam tych http://www.fajerwerkitanio.pl/pl/p/FP3-PETARDY-/535
3gramy NWP w każdej robi taki huk ze myśliwy myślał ze ze sztucera wale. Jedyny minus to brak zawleczek.

W tym roku puli co spokój ze zwierzyną. Jedynie sarny łubin podgryzają...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

136

Odp: Szkody łowieckie

Krzysiek napisał/a:

http://www.fajerwerkitanio.pl/pl/p/HE08 … eczka/1126
Myslę że jak wybuchnie z 2-3m od szkodnika to będzie rezultat nie wiem jaki ale będzie.
Mam znajomego myśliwego przyjaciel rodziny. Był oglądał wczoraj no i powiedział że dziki to może tu i były ale najwięcej szkód zrobiły łosie!! Dziś może dostanę pastucha z koła łowieckiego, a po odszkodowanie do gminy....

Odstraszysz go na tydzień, a potem wejdzie na pole 20m dalej nową ścieżką.
Pastuch, żeby był skuteczny musi mieć siłę uderzenia ok 15000J tylko drut trochę grubszy daj bo sarny będą rwały.
Na bobry skuteczna jest sól potasowa, trzeba posypać ich ścieżki to się wyniosą.

Założyłem ten wątek ponad dwa lata temu, równocześnie ze sprawą w sądzie o odszkodowanie. Wątek żyje, moja sprawa też. Jeszcze trochę i doktorat w tym temacie mogę robić.

137

Odp: Szkody łowieckie

gdyby ktoś rozważał kupno tych granatów to są ok. Robią sporo hałasu jak na takie pieniądze.

138

Odp: Szkody łowieckie

Panowie czy mysliwym wolno jezdzić prywatnymi autami po naszych łąkach?postawili ambone u sąsiada i dojeżdzają do niej po mojej łące praktycznie codziennie i sprawdzają tam możliwości aut.

139

Odp: Szkody łowieckie

a w życiu nie mają takiego prawa, nic im nie mów tylko rozstaw krokodylki big_smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

140

Odp: Szkody łowieckie

Marczi  dzwoń do dzielnicowego  i niech się chamami zajmie !!