21

Odp: zima zla....

dziś sypie śniegiem ..  i nawet  mu to idzie ..  +1 stopień

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

22

Odp: zima zla....

u mnie spadło jakieś 10 cm, wieje
czyli mamy łacznie 15 cm
Stwierdzam że opony zimowe to po jednym sezonie mozna wystawić na allegro.... chyba że ktoś jedzi tylko do koscioła)  zostało jakieś 7mm bieżnika ale to już nie to co nówki
Juz wiem czemu tyle niemieckich używek trafia do nas.

23

Odp: zima zla....

hehe... przytopiło przygrzało i nawaliło z powrotem.... O 24 jak jechałem do domku już zaspy na 30cm były. dziś nie wiem bo zdążył pług przejechać. W sumie kolo 15-20cm czapy doszło... Teraz -1na termometrze i na razie się uspokoiło...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

24

Odp: zima zla....

U mnie daje  też ostro .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

25

Odp: zima zla....

Jak to stary góral mówił:
Jak w Warszawie spadnie 30 cm śniegu to ogłaszają stan klęski, a jak w górach dosypie, że tylko kominy chałup widać to mówią, że są dobre warunki narciarskie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

26

Odp: zima zla....

Odświeżam wątek smile Nadaję puki jeszcze mogę z lubelskiego, dowaliło już w niektórych miejscach prawie metr śniegu. W niedzielę jak nie przestanie padać jadę do kościoła 323 wink

27

Odp: zima zla....

U mnie taka piździawka że nie wiem ale bez opadów .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

28

Odp: zima zla....

Sebastian, u mnie opadów brak, ale kurzawa z pół powoli robi drogi nieprzejezdne odcinkami...

29

Odp: zima zla....

Grzegorz89 napisał/a:

Odświeżam wątek smile Nadaję puki jeszcze mogę z lubelskiego, dowaliło już w niektórych miejscach prawie metr śniegu. W niedzielę jak nie przestanie padać jadę do kościoła 323 wink

heh to witam w klubie Chełm i okolice zawiane  miejscami do 1,5m śniegu

Sprzedam U-4514

30

Odp: zima zla....

a gdzie macie fotki dla kolegów z dalekiej północy????

31

Odp: zima zla....

krzysiek chyba wschodu ;P

Sprzedam U-4514

32 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2013-03-15 21:48:10)

Odp: zima zla....

Nie rozumiem komentarza.... :stu:
Ja mieszkam na północy i chciałbym zobaczyć fotki tego co na wschodzie....

33

Odp: zima zla....

u mnie śniegu ze 2 cm ale zimno jak w d*pie u eskimosa... i wiatr piździ jak w kileckim ...

34 Ostatnio edytowany przez 323piotrek323 (2013-03-15 21:49:40)

Odp: zima zla....

a przepraszam zle przeczytałem. 
Jednak okulary muszę zakładać wink

Sprzedam U-4514

35

Odp: zima zla....

Piotrek z Nowosiółek miałem kilku kolegów ze szkoły smile Krzysiek powiem Ci tak że dzwoniłem do brata i mówi że kurier mu z częściami nie dojechał bo trasa Lublin Biłgoraj nie do przejechania. A zdjęcia  wrzucę jak wyjdę smile

36

Odp: zima zla....

Obiecane zdjęcie z dedykacją smile mam jeszcze kilka jakby kto chciał.

37

Odp: zima zla....

toż to armagedon

38

Odp: zima zla....

Grzegorz89 to ładnie Ciebie zasypało, w moich okolicach jest raptem 5 cm śniegu a dziś już + 2 na termometrze.

39

Odp: zima zla....

Ze stodoły zwalałem dziś i z garaży śnieg miejscami po70cm na dachu. Nieźle dawało. We wczorajszych wiadomościach było o lubelskim pokazywali jak waliło smile

40

Odp: zima zla....

Dzisjaj  astronomiczna wiosna - ale jest zima! - myślę że do świąt nie wyjedzie w pole   a jeszcze zapowiadają tegie mrozy w nocy  ale co zrobić - natura?