41

Odp: zima zla....

Jak tak dalej pójdzie to w lany poniedziałek zamiast oblewania się wodą będzie bitwa na śnieżki.

42

Odp: zima zla....

tez o tym myslałem, cóż poradzic, taka zima tej wiosny smile

43

Odp: zima zla....

W końcu śnieg to też woda smile

44

Odp: zima zla....

Rok temu to 23 siałem jare a w tym to jeszcze jest czas aby na narty jechać coś mi się wydaje że ten rok powinien być przestępny i powinno się dodać miesiąc bo się zima nie wyrobiła.

45

Odp: zima zla....

Scoda dobre smile my 2-3 lata temy 14 marca sialiśmy owies...a teraz to chyba 14 ale kwietnia.

46

Odp: zima zla....

Ja 28marca u faceta buraki siałem. Ale spokojnie, nie ma co się gorączkować, przyjdzie i wiosna

47

Odp: zima zla....

Ja myślę że jak zejdzie śnieg, zasiejemy co mamy zasiać, i zbierzemy w sierpniu tak jak zwykle. Pogoda nadrobi tylko teraz będziemy mieli spiętrzenie prac.

48

Odp: zima zla....

Lepiej niech teraz ta zima się "wyzimuje" do końca i żeby później nie było żadnych anomalii a nie jak rok temu co był mróz i śnieg w maju

E 516 na części
Telefon 695 076 269

49

Odp: zima zla....

My to my ale jak Niemcy i Francuzi się gorączkują a nie wspomnę o Holendrach.

50

Odp: zima zla....

Wszystko ma swój czas... u nas jak nie było drynarki to owies siali w połowie maja i urósł... ja kilka lat temu jak był ten mokry rok to kukurydzę siałem w czerwcu i wyrosła jak las. I zbiór też nie było opóźniony

51

Odp: zima zla....

ja 3 lata temu zasiałe kukurydze 1 czerwca to jak kosił mi jaguarem na kiszonke to mówił że najmocniejsza w całym sezonie, więc nie ma reguły bo można zasiać późno ale jak warunki przypasują to i tak rośnie jak wściekłe

E 516 na części
Telefon 695 076 269

52

Odp: zima zla....

u mnie tak samo jak kosił to sieczkarnię trzymało fest, nie pospieszył

53

Odp: zima zla....

No cóż w przeszłośći  też bywaly takie zimy kiedyś nawet 20 kwietnia  dopiero wyjechalem w pole tak trzymalo,

54

Odp: zima zla....

coś czuję że ta taka będzie... coś się wczoraj stopiło śniegu to dzisiaj dosypało świeżego...

55

Odp: zima zla....

U mnie od 19-tej juz napadało 5cm śniegu, a wczoraj na ranem było ok. -15. Masakra... sad

56

Odp: zima zla....

no i żeby nikt nie nazekal że  w swieta śniegu nie bylo he

57

Odp: zima zla....

Dolny Śląsk w nocy - 15 C

58

Odp: zima zla....

okolice sochaczewa 05:40 - 18 c rewelacja hmm

59

Odp: zima zla....

u mnie siniegu na 40cm a na osi -16 dobrze ze dopadało siniegu bo inaczej rzepaki by poleciały i z resztą też by było nie ciekawie

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

60

Odp: zima zla....

U mnie chyba do 20 dojdzie w nosie się zmarza. Dobrze że śnieg na polach byłem dziś w trasie to tam gdzie pszenica odkryta  bordowa. A na polach miejscami po pół metra albo i lepiej.