61

Odp: zima zla....

-13 i 5cm śniegu gdzie nie gdzie 1cm lub wcale

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

62

Odp: zima zla....

u mnie i -16 rano było a śniegu około pół metra

63

Odp: zima zla....

Minionej nocy -19 poprzedniej -18,dobrze że snieg na 10-15 cm

64

Odp: zima zla....

u mnie o 5 rano był -22 troche się zdiwiłem myślałem że termometr nawalił dobrze że sporo śniegu to ożminy wytrzymają

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

65

Odp: zima zla....

3:30 minus 21 stopni dobrze  że jest śnieg

66

Odp: zima zla....

No to u mnie normalnie Afryka aby -7 o szóstej rano

67

Odp: zima zla....

a u mnie teraz od południa się z dachu woda leje i śnieg znika w oczach a od północy -2 big_smile

68

Odp: zima zla....

Minus 12 rano tezaz  zero i słoneczko na przemian z chmurami to już ostatnie podrygi zimy po niedzieli wiosna tylko której niedzieli

69

Odp: zima zla....

u mnie -14 nad ranem było, ale śnieg jest na szczęście

70

Odp: zima zla....

Dzisjaj w nocy ma też  mrozić nieżle

71

Odp: zima zla....

u mnie w nocy było - 12 a śniegu jak na lekarstwo. Dziś słońce w dzień sporo stopiło jak domrozi znów nad ranem pewnie będzie kiepsko.

72

Odp: zima zla....

panowie jedno chodzi mi po głowie a co jeśli  w tym roku  zima się jakims dziwnym trafem przeciągnie  hmm do połowy kwietnia ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

73

Odp: zima zla....

to będziemy siać w maju wink

74

Odp: zima zla....

Śniegu 10 cm a w dzień słoneczko grzeje i śnieg znika powoli, niestety w nocy nawet do -10.
Krzychu żebyś się nie zdziwił iż twe słowa się ziszczą, ale oby nie smile

75

Odp: zima zla....

panowie wybaczcie mi czasem moje brednie. jestem po paru głębszych.... w kwietniu długość dnia jest o wiele większa niż w marcu wiec więcej tego ciepła słonecznego dociera do kuli ziemskiej stad zima siłą  rzeczy musi ustąpić

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

76

Odp: zima zla....

Dziś w radiu mówili że wiosna zanika i za kilka lat zniknie całkowicie... zima będzie do maja a w maju od razu upały...

77

Odp: zima zla....

Zaczyna u mnie robić się zimowo, ciekawe na jak długo?

78

Odp: zima zla....

No u nas z rana troche śniegu z deszczem. Teraz 5 na plusie. Przez najbliższe 2 tyg ma być czarno i/lekko przy zerze

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

79

Odp: zima zla....

Zima w tym  roku to nas w jajo  robi jak nic,  deszcz i +3  o zgrozo porzeczka  ma nabrzmiałe pąki ... na pole nie chodzę już bo i nie dojdę .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

80

Odp: zima zla....

a u nas sucho jak diabli .. . w rowie sucho a z dren pustka ... niech popada bo wiosna będize sucha

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile