1

Temat: Claas Dominator 76

Witam co powiecie o tym kombajnie     :nooo:                                                                       

http://otomoto.pl/kombajn-claas-dominat … 38289.html

2

Odp: Claas Dominator 76

Hmm drogi big_smile

3

Odp: Claas Dominator 76

A  ja wiem czy taki drogi mały przebieg sprowadzony z danii od pierwszego właściciela,pracował na 38ha stan tez niczego sobie tylko ciekawe jak w środku.Może ktos mi powie kto miał lub ma claasa jakie ma wady ukryte i czy awaryjny jest,na co zwracać uwagę przy zakupie, a i jak z częściami.A i czy to prawda że sie pala big_smile:D

4

Odp: Claas Dominator 76

tak  zapala się silnik raz dziennie big_smile czasami cześciej big_smile
kto ci  bajki naopowiadał ?  wszystko się pali  jak  jest robione  na zasadzie może będzie działało .. big_smile
   i jest drogi ...  nie wierze w to że pracował na 38 ha .. chyba że w  polsce ...     hektar zrobi w godzine ..  4 klawisze    mały zwinny  i szybki ...   a zwracac uwage jak przy każdym kombajnie ..  ale za ta cenę nawet bym nie patrzył    szukał bym  86 albo 96 w tej cenie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Claas Dominator 76

Wojtas wytłumacz czym różnią się 76, 78, 86, 88, 96 itd

Rolnik z powołania:-)

6

Odp: Claas Dominator 76

końcowka 6 i 8 to oznaczenie jaki nowy jest kombajn szóstki to starsze wersje a 8ki nowsze a pierwsze cyfry 7,8,9 to wielkości analogicznie 7 mniejszy 8 większy 9 największy są jeszcze 10 i 11 to już są big:)

7

Odp: Claas Dominator 76

Powiem tak byłem w Danii u kilku handlarzy i były claasy: 108 6 tyś mtg, 98 6 tyś i 106 3.5 tyś mtg. Jak patrzę na allegro a tam ślimak w hedrze wytarty tak jak w tamtych a napisane, że 2000- 2500 mtg to mnie śmiech ogarnia. A i stan taki jak tamtych. Więc z tymi motogodzinami to radzę uważać smile

8 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2012-02-17 21:17:39)

Odp: Claas Dominator 76

Te 76 to dobre i oszczędne maszynki wg. ha powinien mieć nakręcone mniej niż 1500h.Ja przez 11 sezonów miałem claasa mercatora 4900h ,31 lat większość pasów fabrycznych,zero wycieków,silnik merc zero ubytku oleju.Pierwszy klient i pojechał bez targu za cenę jaką dałem 12 lat temu[nie było tanio].Pracują takie i podobne u znajomych,nikt nie dostał tanio ale wszyscy chwalą choć nie każdy ma taką perłę jak ja.Jeśli stan ci odpowiada kasa się zgadza to udanych zakupów.

9

Odp: Claas Dominator 76

Z motogodzinami to jest jak z kilometrami w samochodach jedni piszą że na 30 ha chodził a drudzy że dziadek do kościoła pomykał,znajomy kupił jelonka i miał 7000mtg.jak go pod kompa w pieli to drugie tyle pokazał

10

Odp: Claas Dominator 76

z przebiegami  w kombajnie to jest tak samo jak w samochodzie..  o dupe te informacje rozbic bo i tak w większosci nie sa prawdziwe ...   nawet na to nie patrze ...   i nigdy nie patrzyłem ..  jesli wszystko chodzi nic nie stuka nic nie puka i nie spawane..  a co najwarzniejsze by farba nie była nowa ... może byc odrapany   wygladem nie jeździsz ...... byle środek był  dobry ... wazne by  na wytrzasaczach nie było luzów ( za wielkich)  bo to  w razie co moze szarpnac po kieszeni ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: Claas Dominator 76

ale na wytrząsaczach wymiana tych drewnianych klocków to nie problem

Rolnik z powołania:-)

12

Odp: Claas Dominator 76

tak  klocki  zamienniki  50zł  sztuka oryginał  200zł sztuka  w wiekszości  pierw się zakłada zamiennik bo tanszy big_smile i pewnie tylko że puźniej jakie jest zdziwienie jak  wał sie ukręca lub pęka  na zamiennikach .. a wał  to wydatek  około 8 tys  to już boli ..  i do tego  znów panewki  .... więc nie wiem czy to takie proste big_smile ale kazdy robi  co uwaza za słuszne

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

13

Odp: Claas Dominator 76

Z tymi klockami jest fajna zabawa jak wał jest już jajowaty.

14

Odp: Claas Dominator 76

Wszyskie  claas-y maja silnik za kabiną?

15

Odp: Claas Dominator 76

lexiony  nie mają smile  a co to  przeszkadza ? że za kabiną ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

16

Odp: Claas Dominator 76

Tak z ciekawości się pytam big_smile .Ostatnio jechałem przez Bartoszówek i po prawej stronie była czerwona E514, nie jest może na sprzedaż big_smile ??

17

Odp: Claas Dominator 76

jak jechałęś  to jechałeś z górki    tej 14 to ja za darmo nie chce. ...    tak jest pospawana .. główne narzedzie u tego  sasiada to młotek przecinak i spawarka
więc ja mieszkam  ten  dom po lewej ..  ładowarka na podwórku stoi .. big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

18

Odp: Claas Dominator 76

tak poznałem cyklop stał big_smile

19

Odp: Claas Dominator 76

cyklop na sadzie big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

20

Odp: Claas Dominator 76

Dejman i do kolegi z forum nie zajechałeś?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile