21

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Wojtas dobre pytanie!

22

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Z tego co słychać to na to euro  szykuje się pół Polski rolnicy ,taryfiarze,budowlańcy A2,kolejarze ciekaw jestem kto jeszcze .Morze być ciekawie .Będzie chyba jakiś przewrót czy cóś .Wybory wygra wtedy PIS i za partnera weżmie sobie PSL i wtedy będzie dostatek i kraj mlekiem i miodem płynący.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

23

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

wtedy bedzie powstanie, naród tego nie wytrzyma, PiS u władzy już był, nigdy więcej....

24

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Nie no jak zaraz coś się nie zacznie dziać to w czerwcu nastąpi kumulacja. Na co ten Donald czeka?

25

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

ani pis   ani PO .. jednymi i drugimi rządzą psychopaci

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Ciekawie by było na tym euro jakby pół Polski zaczeło strajkować i pokazywać niechęć do całego tego bałaganu .Prysły by mity o polskiej gościnności.A jasnowidz Jackowski czy jak mu tam mówił że jakieś wydarzenie przyćmi euro .Ciekaw jestem czy zgad?.Jak tak to zacznę wierzyć w przepowiednie.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

27

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Wojtas - dzieki S-RI   jest doplata  do m . siewnego - 100 zł -  ulga w podatku   rata KRUS . kredyty  klęskowe   nie udalo sie z paliwem? -  Strajk w Bydgoszczy jest  zawieszony -  na razie ?  ale to dotyczy tylko kwestii rolnej!  Co do wieku  emerytalnego  to jest to inna - bajka ! Zwiazek S-RI -  jest przeciwny  propozycjom  rzadowym  i wspolnie z S- robotniczą i OPZZ !!!   podejmie działania  by to  zablokować  Rolnicy -i rolniczki nie chcą pracować az do  smierci bo tak chce  nie wypracowany Tusk i jego poplecznicy !!  -Tuskomłoty do roboty!!!!!!!!-  - ale fizycznej i do śmierci?????

28

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

dobra poczekajmy  z miesiąc  zobaczymy  te wszystkie negocjacyjne gadania ..   i tak jeste tego zdania że to nic nie pomoże ..  a oni zrobią co chca .. już się bronią bo wiedzą że te Euro to jakas kpina w tym naszym kraju .  pokażą im kibole co potrafią ..  my swoje i koniec   tego bur.... będzie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

29

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

To jak siałem swoimi nasionami (to znaczy nie z centrali )to 100zł na ha nie zobaczę?

30

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

tomek1974 napisał/a:

To jak siałem swoimi nasionami (to znaczy nie z centrali )to 100zł na ha nie zobaczę?

Zapomnij.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

31

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

To w takim razie nic nie dostanę za wymarznięcia bo gmina bidno i wątpliwe żeby coś umorzyli ,krus ma rozłożyć na raty czyli też nic i 100zł też koło nosa przejdzie bo wszystko obsiałem nasionami z drugiej ręki.Więc bardzo dziękuje za załatwienie tak sprawy wszystkim protestującym tak gorliwie ,dobra robota.

32

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

sprawiedliwość.....
Tusk chyba by natrzepał tego kwalifikatu ....

33 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2012-04-18 18:55:56)

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

tomek1974 napisał/a:

To w takim razie nic nie dostanę za wymarznięcia bo gmina bidno i wątpliwe żeby coś umorzyli ,krus ma rozłożyć na raty czyli też nic i 100zł też koło nosa przejdzie bo wszystko obsiałem nasionami z drugiej ręki.Więc bardzo dziękuje za załatwienie tak sprawy wszystkim protestującym tak gorliwie ,dobra robota.

Tomek jak by co to ja ze swojego Ci nie dam bo z czego jak mi wymarzło wszystko [55 ha] do tego jak by było mało na 4ha świeżo posianej pszenicy siadło tysiące gęsi i w kilka godzin przeorały całe pole .Teraz po wschodach szacuję że wybrały ok.30% ale do rzeczy.Powinieneś dostać 100zł z ARiMR za każdy przesiany ha nawet swoim ziarnem jeżeli komisja z Gminy oszacuje straty i będą one nie mniejsze jak 30% dochodu w całym gospodarstwie.Jest też druga strona medalu; obiecać i dać to luksus na który tuskozbiry nie pójdą wystarczy że obiecali.

34

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Oni  nie obiecali tylko  sie  zgodzili -  wiec muszą się wywiązać!!!!

35

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Staram się o wszelką należną mi pomoc ,-podwójny zwrot do materiału siewnego -100zł za każdy przesiany ha z ARiMR-kredyt klęskowy-ulga pierwszej raty podatku rolnego; jak co dostanę to przyznam się niezwłocznie.

36

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Ja się przyznaję bez bicia. Wójt umorzył mi pierwszą ratę podatku.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

37

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

:nooo::nooo:

traktor napisał/a:

Tak Tomek 74 masz racje  rolnictwo to cięzki kawałek chleba  nie doceniany przez rząd i ZSL  i to jest smutne?Odkąd POLSKA rzadzą tuskomatoły nie bedzie lepiej?- dlatego bo to jest polityka liberalna  -!!! zero interwenionizmu  w rynek rolny?  Gdzie na swiecie  wspomaga sie rolnictwo- gdzie czynia to bogate państwa  - Rynek rolny i przetwórstwo jest  piorytetem każdego  madrego  rządu - ale nie  naszego!!!--- DLACZEGO???

nik nie bedzie nam pomagał bo polske na to niestać  a dlaczego to wszyscy o tym wiuemy za wyjatkiem tych w warszawie
znacie te powiedzonko czemuś biedny boś głupi a czemuś głupi boś biedny :nooo:

38

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

tomek1974 napisał/a:

To jak siałem swoimi nasionami (to znaczy nie z centrali )to 100zł na ha nie zobaczę?

bład

39 Ostatnio edytowany przez artureekk (2012-04-22 23:36:36)

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

:smiley:ja tam mam w dup... umażnie czy przyznawanie nastepnego kredytu kleskowego niech pozwola normalnie pracowac i miec z tego dochody to sie i znajdzie wtedy pieniądz na podatek , krus i inne pierdoły
a tak to dlaczego rolnik ma tak długo pracowac powinen jak górnik 25 no 30 lat pracy i na emeryturke i to taka jak niency maja:smiley:
a tak to mam w du... to euro  jedyna korzyść to troche dróg i tak płatnych :nooo:

40 Ostatnio edytowany przez PawełS.64 (2012-04-23 10:38:53)

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Tylko że te drogi,stadiony,hotele to z twoich i moich podatków,z kredytów na twoje konto i z pieniędzy których nie dostanie polski rolnik i pomyśl ile razy będziesz na stadionie,ile nocy spędzisz w lux hotelu i ile pojedziesz  dziurawą autostradą oczywiście za wszystko płacąc.A taki przy korycie wszystko ma za frico.Teraz jeszcze bez wiz do Emiratów + darmowe loty i hotele będzie trzeba podnieść diety bo to co mają to na waciki.:walka::walka::walka::walka: