41

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Jak by nie patrzył to mamy to euro wybudowaliśmy stadiony trochę dróg ,autostrad .Przecież nie morzemy stać w miejscu .Każdy kraj w europie ma stadion na poziomie to dlaczego my nie możemy .Przyjadą kibole każdy musi zjeść wypić przespać się odlać itd .Nie jeden z naszych rodaków będzie zadowolony  z tego euro i jego portfel też.Nie możemy być zacofani musimy się troszkę posuwać do przodu bo wszyscy będą nas mieć w dupie .Nie trzeba na wszystko narzekać trochę więcej optymizmu a życie będzie troszkę łatwiejsze i przyjemniejsze.Ja jestem za euro ale po tej imprezie powinni zrobić porządek z PZPN-em

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

42

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

marek ja jestem kibicem ale za euro u nas to już nie.
Namber łan: kto zarobi? Kto do jasnej cholery zarobi? Na liście płac pierwsza jest ŁUEFA, potem prezesi licznie utworzonych spół, którzy wypłacą sobie wysokie premie za "pomyślnie" przeprowadzone miszczostwa, pewnie dalej właściciele hoteli tam gdzie platini czy franc bekenbałer będą kimać, a ten szary posiadacz budki z kebabem czy ta babcia klozetowa spod dworca PKP to ch..a więcej zarobi.
Żeby nie było, ktoś z tej :klasy średniej pewnie uciuła jakiś lepszy grosz, ale na pewno bez żadnego szaleństwa.
Namber tu: kto zapłaci, kto za to do diabła zapłaci? Odpowiedź prostsza niż sranie- MY.
To z naszych podatków pobudowano przedrożony narodowy w  wawie, baltyk arene która już zdążyła przynieść straty. A drogi? Tutaj to już w ogóle komentarz należałoby całkowicie wykropkować.
Jedyne z czym mogę się z tobą marku zgodzić to to aby mieć więcej optymizmu, przyda się żeby dożyć do emerytury tongue

Trzy podstawowe klucze na warsztacie: młotek, majsel, bosh i spawarka.
Sory, cztery))

43

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

cała ta piłka nożna w naszym kraju jest tak samo pomylona jak i nasz rząd ..   co  kawałek to większy złodziej ..  piłkarz który  ma 2 lewe nogo do tego ledwo co biega  i w bramke nie trafia  bierze taką kase że sie w pale nie mieści ..   to jest paranoja ..  do tego pseudo kibice ...  oni sa gorsi niż al kaida.. bo nasi ...   za nasze pieniądze   stadiony wybudowane .. jeśli tak to można nazwac ...   a oni włażą i  burde robią ... a władza nic nie może zrobic bo wszystko jest tak zrobione że się nic nie da ..   a prezydent miasta wielce zadowolony i ogłasza że  stadion zwróci się za 200 lat ..   to  jest absurd ..... zobaczycie że razem z Euro skończą sie budowy  i skonczy się praktycznie wszystko . bo ogłoszą że brak ogulny pieniądza w naszym kraju nastapi ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

44

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Nie rozumiem tych polityków jeśli zadłużą kraj na maksa to kto tu zostanie.Każdy młody myśli tylko o jednym jak uciec z tego bagna a staży przecież nie spłacą miliardowych albo bilionowych kredytów ,nawet nie wiem jak tu myśleć o emeryturach.Nasi wybitni politycy teraz wpadli na genialny pomysł jak oskubać kierowców do końca ano pozakładali bramki na drogach (viatoll  )z czujnikami i nie tylko mają monitorować tiry ale też mierzą szybkość z jaką przejechałeś dany odcinek jak za szybko to mandat i takim to sposobem kierowcy spłacą długi.Co ciekawsze w  przyszłości mogą monitorować każdy pojazd i na pewno coś wymyślą i na osobówki ,motory i rowery a może i pieszy będzie musiał płacić???

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Na Euro żaden kraj jeszcze nie zarobił. Jak można brac się za coś takiego nie mając dróg, stadionów, hoteli? Zobaczycie że jak euro się skończy będziemy jak Grecja. Nas nie było na to stać ale trzeba było udowodnić że Polska da rade i będzie jak to w Polsce zastaw się a postaw się

46

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Jakby to była impreza nie dochodowa to żaden kraj by się w to nie pakował inie udzielał gwarancji na tą imprezę Jak jest euro czy jakieś mistrzostwa świata ,olimpiada ,igrzyska to kandydatów kilkunastu i jeszcze czasami pachnie korupcją przy wyborze organizatora Tylko że my nie pracujemy do 50 roku życia jak grecy i nie zarabiamy najlepiej w europie tak jak to czynili u nich .Prezydęci miast też zabiegali o to aby stadion powstał u nich .Mój szef też mówi że jest kryzys .że nie ma z czego dać podwyżki ,a towar sprzedaje się jak ciepłe bułeczki.Każdy nażeka a na ulicach widać co innego i w budownictwie równierz i na urlopy wyjerzdzamy coraz częściej do ciepłych krajów i każdy narzeka że bida aż piszczy a idz do super marketu co drugi napakowany kosz do pełna .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

47

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Marek   masz rację  Polacy  mają  sklonności do narzekania - co nie znaczy że nie mają racji? jest  spora grupa ludzi  że żyje się im dobrze - a  spora klepie biede?  wszyscy liczą na zyski z Euro - kac przyjdzie po euro ? i smuta po pustych stadionach oraz wyliczanka po straconych milionach EURO -  na  spekane  autostrady  i calą  pozoracje  ktora robi rząd Tuska !!!  - by dać futbol  polakom i Europie  za wszelka cenę???

48

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

nie żebym bronił tuskomłota.   ale za rządów innego pajaca pewnie było by tak samo albo i gorzej ...   co do winy  autostrad to w sumie  nie  jego wina tylko  tych wszystkich co chcą sie nachapac puki mogą.... przez co  robią co robią z  odpadów ...  u nas jest kupa kamieniołomów  i wyobraźcie sobie że budując obwodnice niedaleko    by  zaoszczedzic mieszali  tłuczeń z ziemią gliną  i co znaleźli  by  usypac a raczej  zrobic prowizorke ..  aby wytrzymała 5 lat . i co lepsze postawili tablice od razu że nie wolno stoowac roztworów solanych do   oczyszczania nawierzchni   co w efekcie  mielismy najdłuższą ślizgawkę  jaką widziałem ...   tak znów się powtórzę  musi byc odpowiedzailnośc osobista ....  inaczej gówno z tego wszystkiego będzie ...

na to Euro  fakt bedzie feta wielka  jak to u nas ....  ale jak przyjdzie czas robic bilans zysków i strat  to zgadnijcie co bedzie więcej ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

49

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

I tu masz rację Wojtas bo prawie każdy polak nie zrobi tak jak ma być tylko kombinuje jak koń pod górę.Z tymi stadionami "też" tak może być że nie będzie ludzi stać wynajmować lokale czy słynne loże bo wszyscy będą się chcieli nażreć przez rok.Ale dobrze zarządzany stadion może przynosić zyski.Zobaczcie ile kibiców przychodzi na mecze ,i przychodziło by więcej ale banda wyrostków to utrudnia bo zadyma ,rozruba a do tego 25% pijana .Z drugiej strony jak prawie 38 milionowy naród nie ma mieć przyzwoitego stadionu ja tam jestem za .Tylko trzeba zmienić mętalność psełdo kibiców i nie będzie tak żle.Jak byśmy nic  nie robili to też by było żle.Inne rządy jak by były to inwestycje robił by w okolicach Torunia i wszystko cicho sza,bo szef ma rację to ja wolę stadiony.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

50

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

mentalnośc kibica ...  hmm   jedyny sposób tą chołote  nauczyc poządku  to ten  co   orala petardy   to złapac  i taką petarde mu odpalic i do ręki przywiązac ..  kolejmi by się zastanowili  a ten co rwie krzesełka to  wziac i  tym krzesełkiem mu łape złamac ..   pare meczów i by był spokój ..  a nie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

51

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Anglicy sobie poradzili, a ich  kibole byli gorsi od naszych, po dziś dzien w sobotnie noce pod pubami stoją sprinterki z kamerami, wszystko się nagrywa, więc winni rozrub się znajdą, na pewno, a u nas jednego złapią , 10 nie, więc bydło szaleje, a wystarczy tylko więcej Policji, tak żeby hołota czuła , że za wandalizm i demolkę winny odpowie, i po problemie, a jest jak jest, z synem na mecz nie pójdę, życie miłe, ostatnio ,jakieś 2 tygodnie temu na śląsku to 3 radiowozy stały koło mojego busa i pilnowały porządku, tak żeby mi załadunek na osiedlu skończyli, byłem zdziwiony jak taki łysy podszedł do mnie i mówi:ty, z Wrocławia....
zdziwiłem się skąd wie, auto ma nr RT<Tarnobrzeg> ? własciciel towaru który ładowałem od razu po Policje dzwonił, przyjechali, popatrzyli, okazało się że nad oparciem fotela jest naklejka WKS ŚLĄSK smile nie zwróciłem na to uwagi, okazało się że łysych zebrało się 30, gliniarz wezwał posiłki,i kazał szybko ładować, czekali aż odjade, i do autostrady jechali za mną,
dla mnie to był sen wariata, durna naklejka ułatwiająca rozmowę z wrocławskim policjantem i taki problem,pobić ,rozwalić auto za naklejkę,chore....
mam nadzieję że dożyje czasów kiedy to się zmieni
2 przykład
Rynek w pięknym Wrocławiu mamy monitorowany, ale jak mi w biały dzień wyjeli wkłady z lusterek na Placu Solnym to monitoring nic nie nagrał, po 30 dniach umorzenie sprawy, nowe wkłady 2 tysie wtedy kosztowały, AC zapłaciło, chcieli dać mi zamienniki które same się nie ściemniają, albo żebym sobie używane kupił, to co od złodzieja mam kupić?pomogło pismo napisane przez kancelarie adwokacką, a taka pierdoła się wydawała, w aucie lusterka się same składały, dla złodzieja to nie był problem
3 przykład
rok temu ukradli mi busa , sprinterka, kupiłem go bo był pilnie do pracy potrzebny, po 3 tygodniach ukradli, nawet nie przerejstrowałem go na siebie, bez AC, 25 tysi poszło się paść, złodzieja złapali, przez przypadek ale złapali, chodzi po ulicy wolny człowiek, on nie wie co z autem bo przekazał je drugiemu, drugi się tego wypiera, on nic nie wie, prokurator chce się przychylić do ich wniosku o poddanie się karze, 1,5 roku w zawieszeniu, ukradli w 3 miesiące 9 sprinterów za prawie 800 tyśi...
naprawde rozumiem ludzi którzy wyjechali na wyspy, tam się łatwiej żyje
a u nas bajzel i afera za aferą , stadion we Wro miał być tani, wyszedł kosmicznie drogi, ludzie kasy nie dostali bo miasto płaciło dla max boegla, ten dla Imtecha<między innymi> , Imtech podwykonawcą a podwykonawcy swoim podwykonawcą......
i po drodzę kasy zabrakło, paranoja


może kiedyś bedzie lepiej:)

52

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

własnie  o  to chodzi    że w sprawie  wielkich inwestycji za wielkie pieniądze wygrywają  takie firmy   które nie mają zaplecza .. przez co  pracuje na budowie 100 firm  z czego  jedna jest podwykonawca drugiej . każdy prezes bierze premie   do tego reszta machlojek ..  i wychodza cuda niewidy ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

53

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Z drugiej strony patrząc na to całe euro to wszyscy chcą pokazać swoje wizje .Jedni mówią że za dużo drudzy że za mąło .Na dokładkę cała europa będzie bronić Juli i zaczynają pokazywać fochy .W chinach jeszcze gorzej u rosji podobnie to nie krzyczą inie protestują.Chinolą nawet jakieś igrzyska przyznali to buce z całej europy szczekali że nie można mieszać polityki ze sportem .Jakby tak za każdym się wstawiali to dopiero by się narobiło bigolu.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

54

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Tylko odpowiedzcie mi na jedno  pytanie  nasz stadion  narodowy  kosztował  500 ml Euro  a w KIJOWIE 100 ml  - skąd takie  różnice - ? a może Ukraińcy  uczą się dopiero  kraść?

55

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

może nie mieli pensji i premii za opóźnienia w wysokości 500 tys zl dla prezesa... sad

56

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Szefowie KRAJOWEJ IZBY ROLNICZEJ i BRANŻOWYCH ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH PRODUCENTÓW ROLNYCH grożą blokadami dróg bo rząd ignoruje ich postulaty.Czyżby czara goryczy przelała się do koryta?

57

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

będzie dym.
Jaja sobie robią z nas..... KIR tuskomatołom mówią że to 100zł to przesianego ha o jakaś kpina
( cała oprawa tej pomocy kosztuje tyle co sama pomoc)  30% strat to kolejny żart.....
Powiedzieli by że nie ma kasy i h.... bym to lepiej odebrał niż te działania.
Euro..... ;-)
Zachoni koledzy zbojkotują Ukrainę a my zablokujemy Polskę. To  Euro zapamiętają wszyscy....

58

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

oleją wtedy nasz kraj jak i ukraine i zrobią w  mig euro gdzie indziej ..  wkoncu piłka musi się toczyc ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

59

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

Panowie, dwudziestu dwóch gości biega za kawałkiem skóry uszytej w kształt kuli. Żeby jeszcze była uszyta z pi..y, może bym zrozumiał - choć z trudem. A tak, po co ? Dla jaj - które się spociły ? To jest jedna z dyscyplin sportu, których jest wiele. Czemuż aż czemuż nie buduje się stadionów na okoliczność rozgrywek brydża, łucznictwa, szachów i innych interesujących mnie dziedzin sportu, że o biegu na setkę (przeze mnie preferowanego) nie wspomnę. Tylko pie....a piłka nożna. I na tę jedną dyscyplinę przeznacza się wszystkie dostępne i niedostępne środki. To jakiś obłęd !
Jestem obywatelem tego kraju, płacę podatki, mam prawo kopać co chcę i kogo chcę. Nikt mnie nie zmusi żebym kopał piłkę. Mało tego - nie zgadzam się, żeby jakieś mutanty kopały tę piłkę za moje pieniądze, na stadionach zbudowanych jw. Jak Tusk w "wolnych chwilach" sobie w piłkę gra, nie znaczy to, że ja mam finansować igrzyska. Wypier....ć !

60

Odp: EURO a sprawa CHŁOPSKA

ojoj Sławek się wkurzył...... ;-)
Podzielam Twoje zdanie. Gdyby zamiast tych pedałów biegały cycate z pięknymi tyłkami.....
W Polsce buduje się obiekty sportowe a potem nie ma kasy na ich używanie. Unas jak dzieciaki chcą korzystać z orlika po zachodzie słońca muszą płacić za prąd!!! Co oznacza że od jesieni do wiosny orlik jest płatny...