61

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

michu23 nie panikuj tylko zdemontuj cały element ( pompkę i serwo) na stół ,rozbierz w drobny mak ,no ja za ciebie tego nie zrobię.

62

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

no i juz zdemontowalem wszystko wspomaganie pompke i tloczek wyprulem rurki wszystko przeczyscilem wyczyscilem wsadzilem spowrotem zalalem nowym plynem i dziala co  bylo nie mam pojecia ale wszystko chodzi elegancko tak jak powinno chodzic

Fortschritt zt 423 a razy 2

63

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Do następnego farfocla który zatka dziurkę od dławika big_smile

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

64

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Tak wygląda fachowa robota

65

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

MAREKPE napisał/a:

Do następnego farfocla który zatka dziurkę od dławika big_smile

No właśnie do następnego smile big_smile

66

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

czy ja wiem wszystko rozbieralem na stole malo tego jak rozbieram takie pier**l rozkladam na stol stare przescieradlo i wszystko doslownie widac czarno na bialym zeby puzniej nie szukac jakiejs np sprezynki czy kuleczki po stole i zadnych opilkow sylikonow czy  innych brudow nie widzialem troche zabrudzen w tloczku bylo ale czy przez to nie dzialalo sprzeglo do konca nie wiem

Fortschritt zt 423 a razy 2

67

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Witam. Mam takie pytanie mam zamiar wyremontowac sprzegło w moim 323 , powiedzcie gdzie kupic najlepsze i najtansze czesci ?? na stronie THU jest wszystko ale wydaje mi sie ze drogo.

68

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Drogo to znaczy ile?

69

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Grzegorz89 napisał/a:

Drogo to znaczy ile?

http://sklepthu.home.pl//mysklep/index. … h=7_55_174  wydaje mi sie ze drogo

70

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

To co Ty cale gotowe sprzęgło chcesz kupić? Wymień tarcze, jak zdarte, jak docisk nie jest pęknięty, lub popękany to najwyżej daj do tokarza, niech wyrówna. Złóż wszystko i po kłopocie. Po co się pchać w niepotrzebne koszty. Ja u siebie docisk zebrałem na tokarce, i tarcze zmieniłem. Reszta była w dobrym stanie, więc nie ruszałem, nie wymieniałem, bo i po co? Wyregulowałem i chodzą dobrze oba stopnie, tak samo półbieg.

71

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

w gruncie rzeczy chodzi mi najbardziej o łozyska bo wiem ze maja luz .

72

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

oj to kulkowe kup jak najlepsze.

73

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

a szczególnie to małe tzw, sercowe bo jak nie zmienisz to się sypnie i cie szlak trafi na miejscu my tak mieliśmy sprzęgło zrobione i zostało to łożysko małe i się wysypało po nie krótkim czasie i trzeba było na nowo robić

Nie ma to jak FORTSCHRITT

74

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Wszystkie lozyska simeringi lozysko oporowe przewod do smarowania z kalamitka tarcza 1 stopnia sprezyny docisku + krotki walek z frezem co do gumy idzie na jesieni robilem i wyszlo niecale 1500 nie wiem czy to duzo bo malo to nie jest ale mam wszystko zrobione bo zt 323 ma u mnie dozywocie

Poblogoslaw panie tych co wynależli grzechotki i klucz pneumatyczny z przeglubem oraz kompresor-skrzynia uczy cierpliwości!!!

75

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Tydzień temu kupiłem 323,niema w nim włącznika drugiego stopnia sprzęgła,czym to zastąpić?

76

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Innym włącznikiem :hmmm: ?

77

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Na pewno nie ma ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

78

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

To zwykły przycisk idealny będzie włącznik oswietlenia z samochodu osobowego ten który jest schowany zawsze gdzieś przy drzwiach...
Ale na pewno go nie ma? Kto by go wyjął?

79

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

:stu:znalazłem,wisiał na przewodach jak kilka innych części elektrycznych w tym traktorze,powoli doprowadzę to wszystko do normy.Dzięki za podpowiedzi zamienników.

80

Odp: Sprzęgło ZT 320/323/325 zasada działania i regulacja

Przepraszam,jeszcze jedna sprawa pedał sprzęgła raz jest miękki a raz twardy,co to może być.Olej jest.