21

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek dobrze mówi beton  to jest ale  na polach hmm

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

22

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

Zaczynam poważnie myśleć o deszczowni i *** studni.

Tylko uważaj, żebyś nie uzyskał takich efektów jak na stadionie we Wrocławiu. lol

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

23

Odp: Ręcę opadają.

Lepiej w foto radar zainwestuj.

24

Odp: Ręcę opadają.

o dotacjach nie słyszałem, ale jak już do tego chcesz podejść to wpierw wystąp w gminie o pozwolenie wodno-prawne, bo znajomy tego nie miał i zapłacił kolegium...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

25

Odp: Ręcę opadają.

Pamiętam jakieś 10 lat temu też było tak sucho to pastwiska podlewałem beczkowozem asenizacyjnym wink

26

Odp: Ręcę opadają.

wiec wkoncu pada .. ale nie o tym mowa ..

  wczoraj był dzień  normalnie jakis patologiczny ...  działy się takie żeczy że  nawet  nie myslałem  ze może byc taka kumulacja ..

wiec z rana   decyzja że kończymy składac Bina  więc talapka  bo trzeba podciągnąc przyczepe z elementami   chodzi dosłownie 15 min  i coś dziwnie zaczyna parskac i kapie z silnika dziwnie siwa maź   patrzymy  a z otworu   z bagnetem wylewa się olej  wraz z płynem chłodniczym ..   puściły gumki na tulejach lub tuleji ..   brrrrr  a ze blok   już był wyżarty   przez ząb czasu  to chyba trzeba szukac lepszego bloku ... ale to nic ..

   po godzinie czasu  wajchlowania cyklopem złamał się zaczep   dolny w ruskim ..  no dobra by dokonczyc  robote wzieta C360   która byłą odpalona poraz pierwszy w tym roku    i  po dosłownie 10 minutach zaczeło ciec z pompy wodnej która była nowiutka założona na jesień  bo z tamtej  kapało ..   ale w sumie na wieczór dowiedziałem się że pryszcz  to co u mnie ..

u kolegi  brata spadł syn 16 letni   z drabiny  na 4 szczeblu się zaczepił  nogą  trafił głową  w bamień pękła podstawa czaszki   jest  bardzo źle ...  sad

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

27

Odp: Ręcę opadają.

o cholera miał chłopak pecha... sad oby z tego wyszedł... a u mnie też nie najlepiej od 2 dni w szpitalu jest  siostra mojej narzeczonej dziewczyna 24 lata a ma coś z sercem.

28

Odp: Ręcę opadają.

Mój tato ma przepuklinę tez go noże czekają ale to nic w porównaniu do tego urazu czaszki

Rolnik z powołania:-)

29

Odp: Ręcę opadają.

Człowiek myśli że jest niezniszczalny a do śmierci jeszcze szmat czasu , wystarczy  głupstwo i się człowiek przekonuje że tak nie jest neutral

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

30

Odp: Ręcę opadają.

u nas wszyscy "zdrowi"
robię wywrotkę z rozrzutnika....
piątek
ma dzień dobry upalił sie kabel w dużej szliwfirce
zrobiłem ładny nowy w gumie
uciołem ino raz padł włącznik
pojechałem kupić no bo duża maszyna lepiej by miała go na miejscu.
Nie było będzie w poniedziałek.
wróciłem wywaliłem stary zrobiłem na krótko.
Jadę z tematem...
10 min padło łożysko w silniku.......
no cóż 25 km tam 25 z powrotem łożysko 50 zł bo musi wytrzymać 12 tys obrotów......
Sobota
Wrócił ojciec  o i zamiast robiś wywrotkę słucham
a może to zrób tak a to inaczej..... ehhhh
A mszyca na polu wpierd.... wszystko oprócz żyta

31

Odp: Ręcę opadają.

U mnie we wsi wczoraj podczas belowania siana zginoł 42 meszczyzna,był po kilku piwkach a że ciekawy był to po wyrzuceniu balota z komory prasy zajżał do środka a operator sprzetu go nie zauwżył i dostał klapą przy zamykaniu w głowe i walce prasy go troche poszarpały,smierć na miejścu.

32

Odp: Ręcę opadają.

Straszna śmierć , kilka lat temu w okolicy nidzicy prasa rolująca wciągnęła między walce faceta za ręce i kręciła się jeszcze tak całą noc i dopiero następnego dnia go znaleźli jeszcze żywego ,po amputacji obu rąk żył jeszcze kilka lat ale co to było za życie ..

33

Odp: Ręcę opadają.

Nie dobrze mi się robi i dostaje gęsiej skurki od tych opowieści

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

34

Odp: Ręcę opadają.

na drugiej wiosce kiedyś gościa rozrzutnik połamał ale przeżył...

35

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

Straszna śmierć , kilka lat temu w okolicy nidzicy prasa rolująca wciągnęła między walce faceta za ręce i kręciła się jeszcze tak całą noc i dopiero następnego dnia go znaleźli jeszcze żywego ,po amputacji obu rąk żył jeszcze kilka lat ale co to było za życie ..

Znałem go dobrze :ten wypadek to była kara jaki był dla żony i dzieci bo miał ręce długie i ich nadużywał w domu i nawet jak ich już nie miał to i tak chlał i kopał rodzinę aż w końcu ktoś tam u góry zdecydował że odebranie rąk to za mało dla niego.

36

Odp: Ręcę opadają.

mój znajomy służył w legii cudzoziemskiej nie raz jak go na opowiadania weźmie to jest co posłuchać...

37

Odp: Ręcę opadają.

Dziś się ojciec naczekał w kolejce do chirurga. Na cały szpital był tylko jeden, jeszcze miał nagłą operację, ani na pogotowiu ani w przychodni nikogo więcej. czekanie 5 godzin... Paluch rozcięty, dobrze, że krew udało się zatamować bo tak to nie wiem... Jeszcze ojciec był drugi w kolejce a była ona baaaardzo długa

38

Odp: Ręcę opadają.

W tym roku nasz 323 próbuję wyprowadzić nas z równowagi, na początku roku zrobione sprzęgło, potem poszła pompa wspomagania ( założyliśmy ruską ), następnie zacięła się listwa w pompie wtryskowej, szlak trafił pompkę wspomagającą ( założyłem inną ), w podorywce wydmuchało uszczelkę pod głowicą i znowu pompka wspomagająca odmówiła współpracy ( na holu do domu, dobrze że sąsiedzi nie widzieli ), pękł wąż od wspomagania w najgorszym miejscu bo za zbiornikiem paliwa a teraz wysiadła pompa od podnośnika, w tym roku nie możemy narzekać na nudę przy forszu

39

Odp: Ręcę opadają.

Typowa złośliwość  rzeczy martwych - naprawisz będzie ok  - znam ten ból!

40

Odp: Ręcę opadają.

A mi się  forsz rozkręca ciągle  jak nie tłumik to  ostatnio  bym pompę wspomagania zgubił , teraz układ kierowniczy.

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "